Genelev nasıl Bir yer? Ya siz içeri giriyorsunuz para ödüyorsunuz sonra kızlar sıra sıra duruyor ve siz beğendiğinizi alıp gidiyor musunuz?

Yani dışından görüyorum renkli renkli gece lambaları olan birçok oda var. Hep merak etmişimdir

Güncellemeler:
Beyler hepinize teşekkür ediyorum soruyu cıvıtmayıp ciddi ciddi bildiklerinizi dile getirdiğiniz için.

0|0
3|37

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 36

• o renkli lambalar şen kahkahalar filimlerde olan şeyler. aslında bir sefer sokagında dolaştım. gititiğim yerin neresi oldugunuda bilmiyordum. hiç merak etme sakın. sen lambaların verdiği yalancı aydınlıgı görürsün. ama o mazlum hanımefendilerin içlerindeki ve geçmişlerindeki karanlıgı göremezsin. aslında kimsede görmek istemez.. oraya gelen sadece bedensel zevkini tatmin edip gider. hiç kimse karanlıga ışık tutmak istemez. görmek istemez. o oraya gelenler için kendisini rahatlatacak canlı bir makina degerindedir.. onların duygularını, acılarını tatlılarını hayallerini umutlarını hiç kimse düşünmez. bunların buraya nasıl sürüklendiğini düşünmez. kimse bunları anne bacı kardeş , veya eş gibi sevmez. tüm ilgileri zevkleri bitinceye kadardır. sonrabir mendil gibi atıp giderler. aslında yazack çok şeyvar ama ortam uygun degil

5|1
    0|1
    • Acıyorum. Hayır hayır üzülüyorum aslında. Yazık :(

• aslında acımak veya üzülmek degil onları oralara sürkleyen yolları yıkmak gerek. aslındasahip çıkmak gerek geçen gün nerede okudum annesi ilebabası ayrı yaşayan bir gence annesinin uygunsuz işler yaptıgını söylemişler inanmamış. gerçegi ögrenmek için kendisini tanımayanannesi ile buluşmaya kararvermişler. çocuk annesini karşısında görünce yıklmış ennede hemen oradan uzaklaşmış
      düşünün bakalım o anda yaşadıkları acıyı

• Bu yazıyı KS yazı kisminda paylassana.. fena olmaz

• Şöyle düşün hayvan pazarı gibi

2|1
    0|0
  • makara amaçlı gitmiştim bonusken

ama karılar beni düdükleyecekti az kalsın sddssd :D

2|0
    0|0
    • Asdafadadaasdadasasdsa :D

• 5 arkadaş gittik makara amaçlı önden Arklarim gidiyordu aradan ben bir çıktım bütün karilar yanımda

Hatta bedava teklif eden bile oldu hdhdhhd

Güzel günlerdi. Be =(

• Çok beğenmişler :D

• pek iç açıcı yer degil bayan erkeklerin oraya gidince kendilerni kaharaman olarak ilan etdikleri yer !!!

1|0
    0|0
  • galeri3.uludagsozluk.com/.../...ashkova_204394.jpg
    Hayal gücü sınır tanımıyor

1|0
    0|0
  • İzmirde gitmiştik arkadaşımla rezillik pislik birisi kolumdan tuttu yer yutarım 50 lira dedi bende kalkmıyor diince sgdrrr git dedi :))

2|0
    0|0
    • Ahaahahahahaha :D demek git dedi

• gidilmemesi gereken bir mekan :)

1|1
    0|0
    • Gidilmesin

• gidilmesinde demememk gerekir aslında şimdi herkes evli değil sonuçta evlenmiş boşanmış insanlarda var. sağa sola saldırmalarından iyidir genede

• benım gıttıgımde odalar vardı odaların kapılarında oturuyordu kızlar. bır bastada erkek vardı sakat durumlar ıcın guvenlık gorevlısı gıbı. mushur bır soz vardır kerhane ısıkları dıye ıste o ısıklardan bol bol vardı.

0|0
    0|0
    • Sen böyle anlatınca içim karardı. Çok korkunç geldi

• Hem iğrenç hemde hastalık kapma olasılığı var hem öyle birşeyi yapıp ilerde sevdiğin kişiyle evlendikten sonra nasıl olacak o iş insan bir kere aynaya bakip kendinden utanmali.

1|0
    0|0
  • Hiç önünden bile geçmedim :/
    ama merak ediyorum

1|0
    1|0
    • Etmemek gerekiyormuş bilenler öyle dedi.

• Gitmedim bilmiyorum. Ama sen sanırım bu konuda epe bir araştırma yapmışsın zaten. :))

1|0
    0|0
    • Tv dizileri sağolsun

• Yok be daha neler :D yabancı birinin elini tutmaya bile çekinirim ben

• :))) büyük konuşma derim sadece tedbirli ol bacım.

• Ne o öyle pazardan mal alır gibi bence bu kadının kişilik haklarına saldırmaktır öyle bir yerin 1000km yakınında bile bulunmadım onunden geçmedim hiçte merak etmedim

0|0
    0|0
  • Gerçekten hiç gitmedim

0|0
    0|0
  • Yalnız kızlar demen biraz şey olmuş :)

1|0
    3|0
  • Kıbrısta katalog veriyorlar..

0|0
    0|0
  • torbadan çekiyoz artık kim gelirse araya trans. karıştıysa yandın :) teallllammm

0|1
    0|0
  • Adama para basıyorsun sonra odadaki kadına da ayrı para basıyorsun kadını da kendin seçiyorsun

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama çok iğrenç geliyor. Bana

1|0
    0|0
  • Bir bayan olarak neden sordun anlayamadım yoksa sende mi gitmek istiyorsun

0|0
    0|0
  • Hiç gitmedim, önünden bile geçmedim. Umarım gitmem

1|0
    0|0
  • Edirne keranesini tavsiye ederim... süper muamele yapıyorlar

0|1
    0|0
  • bende çok merak ediyorum yirmi yaşındayım hiç gitmedim

0|0
    0|0
    • Gitme boşver

• Bence boşver kızım ya pislik şeyler bunlar insanı seksten soğutur:-D

• Zaten o konu da pek sıcak değilim en iyisi duymamak

• O eskidendi, simdi hotel gibi oldu her odada bir kiz var

0|0
    0|0
  • Lüks otellerin bir kısmı bu işi yapıyor. Ve içndeki kızlar gerçekten vip bunu bil. Genelde rus, moldovslı ve ukraynalı bayanlar bulunuyor. Ortak özellikleri 20-25 yaşında, beyaz tenli, dik memeli ve işi biliyor olmaları. Eğer ki maddi olarak mutlu ederseniz gerçekten verdiğiniz paranın o hizmete az geldiğini bile düşünürsünüz. Bence tabiki günsh bu ayrı ama sevgiliye "ihanet" sayılmaz. Günümüz yatakta put gibi duran kızlarının hatta bazı sevgililerimin ben bu bayanlarla birlikte olup feyz almasını isterdim.

2|0
    0|0
  • yaşlı teyzeler var toll tarzı karılar genellikle vasat boktan bir ortam ama gidilmeli yinede birde tanıdık çıkarsa tadından yenmez bir keresinde babamın arkadaşı ile denk gelmiştim zaten bir kere gittim oda ayrı mesele :D

0|0
    0|0
  • Allah korusun iman sahiplerini oradan. kurtulmak isteyenleride kurtulmak nasib etsin

1|0
    0|0
  • Bir erkek olarak şimdiye kadar ben merak etmedim sen merak ediyorsun :) ama ilginç neyse bana göre yapılmaması gereken bir şey , herkes hür ama özgür.

0|0
    0|0
    • Bencede yapılmasın ama bir de şöyle düşünüyorum. Namuslu kızlara hatta ve hatta kendi öz kızlarına tecavüz etmek yerine defolup işlerini orada halletsinler

• ne genelevi ya.. artık heryer genelev avmler metrolar.. birkaç ay oluyo tren garında cinsel ilişkiye giriyolardı resmen. bir büyüğümle yanlarından geçtik. öyle ışıklı mışıklı değildi bildiğin tren garı

1|0
    0|0
    • Ne günlere kaldık :/

• özenti olmazlar bence oraya hevesle gidenler bile içleri kararıp çıkıyor. dışarıdan bakan kızlar kesinlikle özenmez nefret eder

• Nefret etmek değil de bulundukları durumdan iğreyorum

• 19 yaşımda gittim biliyorum. Bazıları beni çağırıyordu, "gel para istemez" diye. Bazıları ise kaşar olmuş sadece parayi düşünürler. Yaşlılar da var, tiksinc şeyler.
    Genç çok az, zaten bulsanda boş kalmazlar pek. Genelde inşaatxı ameleleri gidiyor o yerlere. Kıro maganda tipler ise sadece çıplak kadın görmek için gidiyor. Vitrinlerde kadınlar gösteri yapıyor çünkü.
    Adı üzerinde batakhane.

2|1
    0|0
    • Haklısın aslında. İç karartıcı...

• bir girip baksaydin ne oluyor diye

0|0
    0|0
    • Yok daha neler. bir Bakmaya bile girmek nasip olmasın.

• Fazla merak etme o zaman insanın başına ne geliyorsa meraktan biliyorsun

• Biliyorum. Etmiyorum o zaman

• Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 3

• Karpuz usulü, seçmece alıyorlarmış.

3|0
    0|0
  • Kökletiyosun girip

2|3
    1|0
  • parasının ve zikinnin değeri olmayan insanların gittiği yer :)

1|1
    0|0
Yükleniyor...