Sevgilinizin yanında regl ağrısı çekseniz?

Yarın sevgilimle bulusucam ve şu an cok agrim var iptal edemem uzun zamandir ayarliyoruz bugunu agrimi azalticak bisey bir omerisi olan var mi? Yaninda kivranmak karnimi tutmak falan hic istemiyorum neyin var diye sorucak henuz o konular icin erken sizce ne yapiyim?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Annen en iyisini bilir bence

1|0
    0|0
    • He anneme sevgilimin Yarın nda regl agrisi cekmek istemiyoru mu diyim jfmc

• Off öyle demiceksin herhalde. Anne çok ağrıyo ağrıyı azaltacak bir ilaç veya yöntem var mı diye soracaksın bee:D

• Eheh anladim

Erkekler Ne Diyor 7

• Yani bu sorun mu? Yanına geldiği zaman ''Kusura bakma hayatım regliyim çok sancılanıyorumseni rahatsız edersem özür dilerim''desenhangi can dayanır? Verilecek cevap ''Ne demek aşkım kıyamam sana yapabileceğim bir şey var mı?'' demektir.. Bunu demiyorsa zaten o sevilen değil kütüğün tekidir..

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|1
  • açıkca söyleme ama hastayım galiba havalar kötüya o yüzden ama seni o kadar çok özledim ki buluşmamızı erteliyemedim de :D birde 2 tane ağrı kesici al öyle git yanına

1|0
    0|0
  • Öyle birşey olmadı olmazda sevgilimin yanında hayatta regl ağrısı çekmem

1|0
    0|0
    • ? Kafa mı yapiyon kız misin profil foton falan? Hayirdir

• hayır kafamı yapıyon soruna karşılık sordum sitede sorulara saçma cevaplar vermeye bayılıyorum

• Ahaha tamam sen yasa kafani guzel kafa

• Evet. Karnım ağrıyor dersen anlayış gösterecektir.

1|0
    0|0
  • ağrı kesici işe yararsa iç bitane rahat giyin az karnını fazla sıkcak şeyler giyme

0|0
    0|0
  • bence buluşma durumunu gitmeden konuşurken belli et hiç gerek yok böyle şeylere

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Karnım agriyo de zaten o direk anlarki :D

2|0
    0|0
  • Sıcak su torbası koy ve karnını sıcak tut, battaniyeyle sar.
    Buscopan varsa iç, kasları gevşetir ve rahatlatır.

2|0
    0|0
  • gecer yarına kadar takma hem yürüyünce geciyo gezersiniz

2|0
    0|0
  • Yarina ayni siddette agrin olmaz. Agri kesici icersin ya da igne.

1|0
    0|0
  • bence utanç duyulcak bir konu değil rahat ol söyle

1|0
    0|0
  • Regl sancısını dindirmek için sıcak suyun içine şeker kat ve karıştır iç çok iyi geliyor

1|0
    0|0
  • ağrı kesici iç karnını sıcak tut. inşllh gçr

0|0
    0|0
Yükleniyor...