Kızlarda kızlık zarı olmasaydı neler olurdu?

kızlarda kızlık zarı olmasaydı hanım hanımcık kız kalırmıydı

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlarda kızlık zarı olmasaydı şu an kız sayısı erkeklerin 10 da 1 i kadar bile değildi. Çünkü o zarın görevi kızlar kendilerini eşlerine saklamaları için değildir. Bebeklikte bağışıklık sistemi gelişmemiş olduğundan idrar ve dışkıdan gelen bakterilerin vajina yoluyla iç organlara ulaşıp enfeksiyon kapıp ölümlere sebep olmasın diye var olmuştur. Vücudunu tanımadan neyin ne olduğunu bilmeden yetişerek yaşayıp ölüyorsunuz. Zar namus göstergesi değildir. Zarı duruyor ama anal oral yapmadığı erkek kalmayan kızlar bakire mi namuslu mu? Hanım hanımcık kız zarla değil kişiliği karakteriyle belli olur. Sizler gibi beyin zarı yırtılmış insanlar ancak bacak arasındaki zara önem verir.

8|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kımın bebesı kımın bellı olmaz sokak p... kaynardı :)

0|0
    0|0
  • bakir erkekler hala varsa namuslu kız da kalırdı. hem şu anda da kızlık zarının varlığıyla yokluğu bir değil mi zaten? ya zarına dokundurtmuyor bazıları ya da diktiriyor. hiç bir fark yok. azgın yine azgın düzgün yine düzgün.

0|0
    0|0
    • bir de şu kısmı var. anan bakire değil hanım hanımcık değil mi yani? her zaman zar namusu temsil etmez

• Kadin hastaliklarindan geberirdir heralde.

0|0
    0|0
  • Hanim hanimcik kiz da kalirdi ama ben sanirim kalmazdim :D cunku bazi anlar ciddi anlamda kotu oluyor insan bilemedim :)

2|0
    0|0
  • Inancli kizlar evet hanim hanimcik kalirdi gene. Zaten isteyen vajinal disinda hersey yapiyor ki nede olsa. Ama inancli olanlar bisey yapmaz

0|0
    0|0
  • her insan aynı değildir hanım hanımcık olan kızlar elbette olurdu her şey insanın kendisinde bitiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• her kız benim olurdu :)

0|1
    1|0
  • Aşağıda bir yorum okudum da bakirelik kızlık zarıyla olmaz diye bunlar teselli cümleleri bence ben kimseye elimi uzatmadıysam karşındakinin de aynı şekilde ek değmemiş tertemiz olmasını isterim.

2|0
    1|0
  • bizi s*kerlerdi l*n o zmn :D

0|1
    0|0
  • Al işte bir zarla namus bekçiliği yapan biri daha bakirelik zarla olmaz öğrenemediniz.

2|0
    0|1
Yükleniyor...