Henüz 1 aylık bir ilişki tutturdu tatile gidelim diye!

ben tatile sevgilimle gitmek istemiyorum ama bir yandanda çok eğlenicez,ama henüz çok yeni.heyecanın bitmesini istemiyorum.herşeyin bir zamanı var diye düşünüyorum.neden erkekler hemen herşeyi yapmak isterler illa cinsellik bakımından söylemiyorum.2.cisi aileme büyük bir yalan söylemiş olucağım.he evet minnoş kızlar bırak tatili neler yapıyorlar sonrada ağlayıp sızlanoyorlar çok okudum burda :(( arkadaş evlilik olmadan tatil mi olur?sonrada erkek evlilikten tabi soğur erkeklerimiz-hmmm bununla ben tatilede gittim bilmem ne der.herzaman acaba sevgilimle tatil nasıl olur sevgilimle şu nasıl olur diye hep kafasında bir heyecan olmalı diye düşünüyorum ki gelecekten daha güzel şeyler olsun haksizmiyim?siz olsanız ne yapardınız?

Güncellemeler:
bide şunu belirteyeyim çok yanlız kaldığımız zamanlar oldu.o yönden sıkıntı çekeceğimi sanmıyorum.zorla bişeyler olacak değil ya.eşşek kadar insanız ;) ama şeytan dürtüyor ister istemez amann git filan...1aylık ilişki çok yeni.ben eğlence aramıyorum ayrıca eğlence için gidilir ben evliliği düşünüyorum bu yüzdende gitmekten vazgeçtim burdaki yorumlara dayanaraktan.özellikle beyler ;) teşekkürler.kendimle gurur duyuyorum ;) gitmek yok ölsemde gitmicem :D
artı kalabalık gidicek tik bunu söylemeye unuttum ;) bazı bayanlar amann nolcak bunu mu dert ediosun diyenler var yazık

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın... Yazıya başlarken kafandaki bütün soruları sordun sonrasında sormuş olduğun tüm soruların cevaplarını verdin :) Keşke herkes senin gibi olsa :)

1|0
    0|0
    • ama ister istemez şeytan dürtüyor seni.ama gitmicem.ölsemde gitmicem kesin kararrımı verdim sizlerin yorumlarını gördükten sonra kararım kesin.artık balayında napalım :))

Erkekler Ne Diyor 17

• Şu sevgililik için aşamalar belli olsa da erkekler rahat etse. Hatta mümkünse exper gibi bir puanlama sistemi olsun. 200 experde öpüşülsün 2000 experde tatile gidilebilsin falan

1|2
    0|0
  • Dusuncelerin gayet guzel. Genel olarak soyle bir dusunce vardir. Cogu erkek birlikte oldugu kizi eve atmak ister. Kiz eve gelirse tereddutsuz vayyyy eve geldi der. Birlikte oldugu kadin cinsellikte cok atesli olsun der atesli bir sevismeden sonra ulenn bunlari nerde biliyor der. Eger sen o tatile gidersen ayni dusunceler olacak. O yuzden gitmemen daha iyi.

0|0
    0|0
  • vala arkadaşım ilk aydan böyle diyorsa ben bunda art niyet ararım yanlış anlama yani. sanki çocuğun amaç farklı gibi

0|0
    0|0
    • amaç farklı olsaydı coktan bişeyler yapardı diye düşünüyorum.çünkü çokk yanlız kaldıgımız zamanlar oldu.

• hımm anladım o zaman sen bilirsin yani güveniyorsan sorun yok

• oh ne ala mualla

0|0
    0|0
  • Sonucu çok merak ediyorduk güncellediğin için minnetarız. Misal ben öğrenmesem kesin çatlardım gidip gitmeyeceğini

0|0
    0|0
  • bence de gitme sevgiliyle bacım tatilde sevgili dırdır çekilmez

single git canın isterse zaten sevgili yaparsın .. havuz başında bir banu alkan yürüyüşü , kumsalda birdemet akalın süzülüşü tamamdır

1|1
    0|1
  • Ben olsam kesinlikle gitmem heleki buradaki erkeklerin çocuğun gidersen sonuç belli sonucunu gördükten sonra :)

Kısacası erkeğin niyeti belli kendine güveniyorsan git ama tufaya gelirim kontrolü kaybederim diyorsan sakıncalı.

0|0
    0|0
  • Erkeğin amacı açık ve net belli. Bence bu oyuna alet olma.

0|0
    0|0
  • git git geçerken banada uğra :D

0|0
    0|0
  • peh

0|0
    0|0
  • Evlenin ondan sonra balayına gidersiniz birazcık sabır...

0|0
    0|0
  • Evlendiğin kişi ile tatile git.

Sevgilinle tatile gidersen

ne olacağı belli.

0|0
    0|0
  • sen git o götürsün seni

0|0
    0|0
    • hahah eşşek kadar insanız yavaş götürsün.ayrıca o karakterde bir insan olsa zaten o insanla bereber olmam.evet tatile davet etti ama kalabalık arkadaşlarla beraber olucak tık

• her şey iyi hoş ama kalabalık olmaz ne yafu

• büyük ihtimal gidecek gibi görünüyorsun :)

0|0
    0|0
    • yok yok gitmicem.sadece güzel olur diye hayal ediyorum.gitmicem ama

• ölsemde gitmicem dedim.bidaha açıklamama gerek yok bence.

• peki tamam stres yapma :)

• anılarını onla yaşamıcan da kimle yaşıcan. vakit az yaşayın hayatınızı beraber

0|0
    0|0
    • öyle ama işte sonuçta bittiği zamanda üzülmek var bitti işte tatile de gidildi ama bitti demek var.

• Söyle ona 5 yıl beklesin

0|0
    0|0
  • 30 yaşında değilsin sanırım. Yaz ayındayız tatile gitmeyip ne yapacaksınız?

0|0
    0|0
    • 30uma girmeme cok az kaldı :(( tatile tabiki gidiceğim ama sevgilimle gitmekten pek yana değilim!

• Enteresanmış. Tatili beraber yaptığınızda beraber eğlenebiliyor musunuz görebilirsin halbuse.

Kızlar Ne Diyor 3

• ben olsam giderim..çok eğlenceli olur..bir ay bir hafta ne farkeder sonuçda sevgili bu yabancı değil.

1|0
    0|0
  • neleri büyütüyosunuz ya of sıkıldım.

1|0
    0|0
  • hmm bununla ben tatile gittim bilmem ne diyecek arkadaşlarına.gitme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...