Çok seviyor ama...Bu durumda ne yapardınız?

Diyelim ki sizi çok seven bi kız var ve sizinle bir şeyler yaşıyor ama siz sevmiyorsunuz.. kız bakire o yüzden çok sınırlı şeyler yaşıyorsunuz anal da yapamıyo ve yataktada çok kötü birlikte olmaya devam eder misiniz bırakır mısınız?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Eğer onun amacı sadece cinsellik değilse , evlenmeyi düşünmediğim hiç bir kız ile ilişkiye girmem.İnsan sevmediği demeyelim de aşık olmadığı biriyle tabiki evlenebilir.Hatta bu evlilik çok sağlıklı da olabilir.Bu bir tercih meselesi ,bazıları aşık olmadığı biriyle evlenmek istemez.Ama hiç kimsenin başkasının hisleri üzerinden cinsel haz peşinde koşmaya hakkıyoktur.Bu bir cinayettir.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsam bu durumda kızı sadece cinsel isteklerim için kullanıyor olmaz mıyım? Bu durumda kız kendini kötü hissetmez mi?

Eğer her iki soruya da cevabın hayırsa merak etme seni bırakmaz... Birgün nasıl olsa emeline ulaşacak olduğundan seni idare eder...

0|0
    0|0
  • Sen doğru olanı yapmışsın eğer buna rağmen seni bırakırsa iyiki bırakmış dersin çünki amacı ve niyeti belli olur.eğer aşk sevgi sex ve professıonel sevişme üzerine kuruluysa sende benim gibi aşk kullanmayı bırak sağlığa zararlı:)eğer beni bırakmasın diye onun egosuna malup olursan işte ozaman bırakma olasılığı yüksek

0|0
    0|0
  • bırakırım

0|0
    0|0
  • kızı sevmiyorsam oral da yapsa ilişkiyi sürdürmem ne manası varki.he sevsem bunları yapmıyor die daha çok bağlanırdım...

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsam o kişiyi, neden cinsellik yaşayım ki? Sen burada kendini, onun seni sevmesi için pazarlıyorsun bir nevi.Bence bundan vazgeç.

0|1
    0|0
  • erkekler seviyosa aşıksa ilşkiyi devam ettirir..amacı cinselllikse yine devam ettirir. ama burada ilişkiyi devam ettirecek bi durum gözükmüyo..

0|1
    0|0
  • iki kişiyi birbirine bağlayacak ne kaldı?

0|1
    0|0
  • hem sevmiyorum hem de kız kötüyse kim birlikte olurki?

ayrıca bu durumda olan sen misinki?

0|0
    0|0
  • Bütün bunları yapamıyor üstüne üslük bi de sevmiyorum...Bu kadar çaresiz olunur mu ya tabikide bırakırım.O,bana fazlalık gibi gelir tek daha iyiym.Bişey eklemeyi unutmuşsun.Nasipleri de kapatıyor :D

0|0
    0|0
  • sevmediğim kişiyle neden sınırlı bi ilişki yaşayayım ki, sevdiği başka, kırıştığı başkadır:D

0|0
    0|0
  • sevmediğim biriyle neden beraber olayım? hem duygusal hem de cinsel anlamda bağlı olmalıyım ben sevgilime.

0|0
    0|0
  • Kendini eşine saklamanda

büyük fayda var.

0|0
    0|0
  • sevişmiyosa yatakta çok kötü nası oluyo ki? yatakta hiç yok demektir. tabi ki bırakırım.

0|0
    0|0
  • Sevmediğim insanla birlikte olmam bu tamamen kalbinle testislerinin yer değiştirmesi gibi bişey.

0|0
    0|0
  • ben bakirelere ayrı ilgi duyuyorum sevmesemde öper koklarım bırakmam :))

0|0
    0|1
  • zamanla düzelecektir öğrenecektir iş ciddiyse kızlık sorun olmayacaktır bence no problem

0|0
    0|1
    • ama kızı sevmiyorsun.. ciddi değil yani

• kızı sevmiyorsam neden onla olayım ki sevgi varsa seks vardır yoksa her öne gelenlede yatılmazki yada sıkı dost olur cinsellik dışında samimi olursun kanki misali

• Nasıl sınır bu anala kadar dayanmış ilişki .Bakire bide ayrıca sevmiyorum.Salarım ipini:)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• hem sevmiyor hemde kız kotu . neden olsunkı

0|0
    0|0
  • bildiğin peynirmiş :D ama yeteneksiz peynir desene :D

0|0
    0|0
  • Erkek milleti bu ne olsa kar gözüyle bakar

0|0
    0|0
  • seven kızın yatakta kötü olma gbi bi ihtimali yok kısmen cokkkkk sevrsem yatkta yapmcm şey yok oyzdn sevdm erkek her türlü mutlu olr

0|0
    0|0
Yükleniyor...