HPV yi nasıl yenebilirim? Artık kurtulmak istiyorum?

En son temmuzda sigilleri dondurmak icin gitmistim. Gaz gibi bir sprey sıkıyorlar. Sonra başka şehire gittiğimden gidemedim doktora. Zaten iki kere gitmiştim. Bunun dışında nasıl yenerim ne yapayım ben kurtulmak istiyorum artık. Hayatımda bir kişiyle sevistim ailem onu sevmisti onunki beni evlenecektik güya ama o gitti hastalığı kaldı... Kurtulmak istiyorum bu hastalıktan. Var mi yaşayıp kurtulan bundan?

Güncellemeler:
Hpv cinsel bölgede siğil oluşumuna yol açan bir virüs. Bir Hastalık. İlişkiye girmek gerekmiyor tensel temasla bulaşıyor. Ve o sigiller çoğalıyor dağılıyor rahim içine doğru ilerleyebiliyor yani vajinaya. Ve kanserin % 98 sebebi malesef. Bazi türleri zararsız. Bir çok türü var. Kanarsa tahriş olursa hemen yayılır hızlıca. İnatçıdir kolay geçmez kendini yeniler... ve gecmezse doğum esnasinda çocuğunuza da bulaşır.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• bendede var,, birde lazerle yakıyorlar ama bir sene sonra gene cıkıyor. yaktır ama hiç acı hissetmiyosun

1|0
    0|0
  • o pis insan hala hastalığı dağıtmaya devam ediyormu? Allah yardımcınız olsun

1|0
    0|0
    • Söylediğine göre tek yakınlaştığı insan benim. Belki bir tuvaletten vs kaptık bilemiyorum. Doktor ona krem vermiş ama yine de bende yok o hastalık diyor. Varsa da kimseyle yapmaz sanırım bulaşmasın diye. Artık onu düşünmek istemiyorum ne yaparsa yapsın... Yeterince üzüldüm. Teşekkür ederim inşallah atarım vücudumdan.

• inşallah. Allah yüzünü yine güldürür.

fazla stres yapma. vücut direncin azalabilir

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne hastalığı bu tam olarak?

1|1
    0|0
    • Yazdım.

• Devlet karşılamıyor mu :( kredi falan al kykdan

• Karşılamıyor. O kadar pişmanım ki. Kredi geliyor da hep borca gitti. Ama ekimde elime geçecek. Alcam o zaman.

• gallery.foreverliving.com/.../027_large.jpg

Forever Living Products diye bir firma var. Onun PRopolisini kullanmanı öneririm. Bağışıklık sistemini ciddi anlamda güçkendiriyor. Ayrıca çıkan siğilleri hiç zaman kaybetmeden yaptırdığın gibi müdahale ile ortadan kaldır. Çok durmasınlar oralarda.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim.

• Rica Ederim. sabah öğle akşam 2 şer tane kullan o kapsüllerden. Bala ve polene alerjin yoksa kullan ama.

• Bala yok polene de yok sanırım.

Yükleniyor...