Kapat

Erkekler için seks bir ihtiyaç mıdır? Yapmayınca sağlık sorunu olur mu?

bazen düşünüyorum askerde olduklarında ne yapıyorlar diye eğer ihtiyaçsa barınma yeme içme gibi mecburiyse nasıl oluyor. dinde cinsellik nasıl ve keşke ihtiyaç olmasaydı . bazen neden böyle yaratıldılar bile diyorum not : asla isyan etmiyorum yada şirk koşmuyorum. yani sadece merak ediyorum bunu . birde karşılanmayınca bu ihtiyaçlar erkekde sağlık sorunu olur mu ?

Güncellemeler:
soruya ciddi cevaplar verirseniz sevinirim. teşekkürler.

0|0
5|27

En İyi Erkek Görüşü

• psikolojik depresif bir etkisi olabilir cinsel etkileşimde kısıtlanmanın bunun yanısıra bence en doğal ihtiyaçlardan biri

yeme içme gibi değil ama

rahatsız edici agresifliğe sürükleyen bir enerjiden kurtulup rahatlama nötr hale geçme isteği yani bir enerji var ve biriktikçe arttıkça gereksiz ve olumsuz hale geliyor ondan kurtukmak diyebiliriz

dizüstü pc kullanıcıları bilgisayarınızı süreki şarjda tutmayın gereksiz birikim bataryanızı bitirir derler ve doğrudur da makinanın böyle bir maruzatı varsa canlı bir varlıkta da böyle bir durum olması çok normaldir

bu gereksinim bir dengede tutma eylemidir

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 26

• O zaman bende sana şunu söyleyeyim.Eğer bu olmasaydı var ya dünyada kızlara yaklaşan bir erkek bile bulamazdın.Bir kızla bir erkeğin ortak konuşabileceği normalde kaç konu vardır?Ya da arkadaşlık kurabileceği?Aslında neredeyse hiç yoktur.Oysa ki erkekler kendi aralarında aslında pekçok ortak yönleri olduğu için çok daha fazla şeyi paylaşırlar.Yani tüm ömürlerini eğer böyle bir ihtiyaç olmasa beraber geçirirler ve kızlar 1 sn bile akıllarından geçmez.Hatta onları görmek bile istemezler.Çünkü dişi dediğin en ufak birşeyde ağlayan,tarihten beridir sürekli yardım isteyen bir varlık.Bu da onun zayıflığından kaynaklanmıyor.Kadının acziyet gibi görünen güçsüz durumu şefkat ve merhametinden ileri gelir.Eğer o merhamet olmasa kim kime 20-25 hatta 30 yıl bakabilir.Hemde karşılığında neredeyse hiçbirşey almaksızın.İŞte erkeği de bu acizlik hali çeker.Hemen kol kanat gereyim der.Kızlar da şefkat ve merhamet duygusuna karşılık erkeklerde adalet duygusu geliştirilmiştir.Bu adalet duygusuyla:"Bu kadar şefkatli ve merhametli olan(gözüken) bir insanın tek başına savunmasız bırakılması adalete sığmaz." der ve koruma başlar.Zamanla bu aşka ve en sonunda da nasipte varsa aileye dönüşür.

0|2
    0|0
  • yaradan ınsanları yaratırken bazı seylerden mahrum bırakmstır.zınada bunlardan bırıdır.her erkek ve kız evlılık cagları gelınce evlendırın dıye emretmıstır..evlılık cagıda ergenlık oluo.aklı baska yere kaymasın dıe..helalınle ol dıo..yanı herkez helalıyle ıhtıyacını gıdersın dıo..yarab verdıyse bı dert vermısdır caresını

1|0
    0|0
    • ama erkeğin nefsi kadınınkinden daha zayıff malesef

• senı tebrık ederım kardesım

• amin diyelim :)

• Şimdi şöyle birşey var tabi biz bunu masturbasyon ile çözüyoruz.Yaratılışa göre erkeğin cinselliğe olan açlığı kadından daha fazla.Mesela metroya veya otobüse falan bindiğine tip tip bakan erkek senin makyajının nasıl olduğuna bakmıyor dürtüye izin verip düşüncelere dalıyor.

Zaten her erkek masturbasyon yapar bu %100 kesin bir durum yapmıyorum diyen yalancının önde gidenidir. Sağlık sorunu olmaz , sadece sperm kesesinde sıkışma olur ve sperm idrar yoluyla veya gece rüyalanma dedikleri olay ile atılım sağlanır.Hiç bir şekilde sağlığa etki etmez.

Askerlik olayına gelirsek , askerde yemeklerin içine "şap" koyarlar. Şapnı ne olduğunu kısaca anlatmak gerekirse, ereksiyonu engeller böylece cinselliğe açlık , yani ihtiyaç olmaz.

Bu soruyu sorman da ki amaç merak mı yoksa sevgilin sana "ben erkeğim cinsel ilişkiye girmeliyim yoksa böyle böyle" mi olur mu dedi ? Eğer öyle dediyse inanma derim çünkü seni bariz kandırıyor.

0|0
    0|0
  • fiziksel olarak bişey olacağını sanmam, sperm yenileniyor diyosan onu uykuda da atar, kimisi de elle tatmin olur..

ama ruhsal olarak sıkıntılara yol acabilir. yalnız kalalım diye yaratılmadık sonucta

erkekler ve kadınlar genel olarak cinsel istek konusunda eşittirler..

Yoksa hep erkek seks icin zorlayan ve kadın da hep kaçan bi varlık olsaydı, bu seksi gün geçtikçe imkansız hale getirirdi

0|0
    0|0
  • sordugun sorunun öncelıkle nekadar sacma oldugunu belırtmek ıstıyorum ıstersen kız bana askerde ılla atıyorum cınsel ıhtıyac duyucan dıye bırsey yok bunu bıkere bıl ırade ve nefıs denen bırseyı hayatına sokarsan bu askerdede ozel hayatındada gecerlıdır dınde cınsellıkten bahsetmıssın cınsellık dınde gunah olan bırsey degıldır bunu sana helal olan kısıyle yaptıktan sonra ama zına olarak yaparsan en buyuk gunahlardan bırıdır ve hadıslerdede gecer sıze helal olanlarla cogalınız der bence erkeklerı oyle bır konuma koymusunkı burda neden boyle yaratıldılar dıyerek adem peygamberın bıle elmayı yıyıp cennetten cıkarılmasının bır sebebı vardı bence bu dusuncelerınden sıyrıl

0|0
    0|0
    • saçma soru sormadım 1

askerde ne yapıyorlar derken aslında örnek verdim 2

isyan etmiyorum hedsap srmuyor neden diye yani şirk koşmuyorum. sadece merak ediyorum dedim 3

cevabın için sağol 4

• Bende kasık ağrısı oluyor..

0|0
    0|0
  • bu ihtiyaç sadece erkeklerde değil siz bayanlardada vardır, yani hormonal olduğu için an ve an üretilir sizde menopoza kadar erkekte ise ömür dolana kadar, askerde olanlarda kışlasına göre striptizci getiriyor mastrbasyon malzemesi olması için aç aç derler ordada , ihtiyaç halinde camı kırınız tarzında bir ihtiyaç değil ama yapmazsa psikolojik ve hormonal rahatsızlıklar ortaya çıkar

0|0
    0|0
  • seks sadece erkekler için değil, bütün insanların sağlıklı yaşamı için bir gerekliliktir. seks lüks değildir, ihtiyaçtır. mental ve fiziksel olarak sağladığı yararları ve kattığı artıları yazsam, hepiniz gider atlarsınız ilk gördüğünüz karşı cinsin kucağına :)

0|0
    0|0
  • testislerde ağrı olur sıklıkla .. he gece hallolur zaten o. ihtiyaç hissedilir evet askeriye şap koyuyor zaten yemeklere . he o ihtiyacı aklından geçirebnilecek yerlerde askerlik yapanlar var, geçirmeyecek yerde. bazısı nerden kız gelir diye bakar bazısı nerden rpg gelir diye. bu işler böyle

0|0
    0|0
  • askerde bir çok kişi kasık ağrısından hasteneye çıkar zaten. en sık görülen rahatsızlık bu oluyor. bide malum yemeklerde şap olunca.

0|0
    0|0
    • şap mı atılıyor. ooooww

• pek ilginç değil aslında. sen bilmiyordun heralde ondan ilginç gelsi sanırım : )

• bilmiyordum evet

• ihtiyaç falan değil sexs şaçmalık zaten önemli olan kendini koruyabilmen aklını kontrol altına alabilmen iç güdülerinin mantığını aşmasına izin vermemen tabi bu okadar kolay birşey değil ama imkansızda değil

0|0
    0|0
  • erkekler sürekli sperm üretirler sağlıklı bir erkek haftada 2-3 kez spermleri atmalıdır doktorlar açıklıyor bunu , olmazsa olmazlardan değildir yemek su gibi temel ihtiyaç şeklinde değil ama 2. adım olarak düşünürsek 1. sırada gelir

0|0
    0|0
  • hayatımız sınav ve soruların çoğu kadın ve cinsel tahrikten gelir. Evet kadın da erkek de ister yaratılış gereği arzular ama nefsine yenilmeyecek bir şekilde

0|0
    0|0
  • bakir bir erkek ve 31 yasinda olarak hic ihtiyac duymadim.evlenenincede kizda benim gibi olursa sevinirim.ihtiyac kilifiyla ortulu olan ama alismis kudurmustan beterdir sozune daha cok yakisan bir durum.

1|0
    0|0
  • yani ihtiyaç sayılır tabi, ne de olsa üreme içgüdüsünü engelleyemezsin... bu içgüdüsel bişey akılın mantığın devreden çıktığı bişey

0|0
    0|0
  • elizabet sağolsun. ben askerdeyken askeriyenin etrafından geçen bir dere vardı kızlar bize göstermeye gelir etkeleri kaldırıp derenin kenarında dolaşırdı bende elizabetle hayallere dalardım.elizabeti hafife almayın çok yaparsan bağımlılık yapar

0|0
    0|0
    • bu ciddi bir cevap askerlikte elizabet kullanılır. herşye bir çözüm bulunabilir.

• Düzenli oalrak yapanlar için ihtiyaç arada sırada yapanlar için ise lükstür.Bu sorunun da dalga geçilecek bi tarafı yok vbence.

0|0
    0|0
  • birincil ihtiyaç değil, belki ikicil de değil. keyfi ihtiyaç katagorisne sokarsak olmazsa olmaz diyebiliriz. giderilememe diye birşey yok. erkek kadındaki et parçasına muhtaç değil başk türlüde çok rahat ihtiyacını giderebilir.

0|0
    0|0
    • başka türlü derken ? et parçası diyorsun da sizin ki ne ? sanki

• istediğin cevabı veremediğim için üzgünüm..

• estağfurullah

• yemek su gibi bir ihtiyaç değil.erkek de yapmadan durabilir ama erkek vücudunun bunu atması gerek kendisi atmazda vücut atar.karşılanmadığında daha çok psikolojik bir acı veren bir ihtiyaç

0|0
    0|0
    • hım saüol ciddi ve güzel cevaplardan biri

• askerde elizabbete devam sabunu delip ihtiyacımızı öyle giderirdik yada carşı izinlerinde denk düşenlerle idare ederdiik ... ilişkiye girmemek sorun olmaz sağlık acısından ama ruhsal olarak dengesizliğe yol acar

0|0
    0|0
  • şöyle söyleyim ben birkaç gün ilişki yaşamazsam ya da mast yapmazsam kısacası boşalmazsam sinirli oluyorum.

0|0
    0|0
  • canlılar için bir ihtiyaç sadece erkekler ıcın degıl bence

0|0
    0|0
  • Yok General ev var:)))

50 tl bas seviş rahatla askerdekilerde böyle yapıyor:)

0|0
    0|0
  • Bazen bu ihtiyaçlar artıyo heleki bakirlerde ... Keşke sadece üreme zamanı kullanabılsem ...

Gel gelelim keşke ihtiyaç olmasa demişsin ... Çocuk yaptıktan sonra eşini hadım ettir bacı bacı yaşayın o zaman

0|0
    0|0
  • elizabet her zaman yanımızda oluyor, o bizim tek dostumuz :D

0|0
    0|0
  • hayır hiçbir sağlık sorunu olmaz. ben major depresyonda olduğum zamandayken 4 ay yapmadığımı bilirim. tam tersine cinsel pehriz iyi oluyor ruhun dinleniyor sanki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sadece erkekler için değil anacım bende vermeden yapamıyorum yani. sağlık problemlerim oluşuyor, kurdeşen falan döküyorum sıkıntıdan. he valla öyle evet.

1|2
    0|0
  • erkeklerde sürekli üretim olduğunu duymuştum aama bu sekse ihtiyaçlık doğururmu bilmem

1|1
    0|1
  • o kadarda değil hayatı bel altından ibaret olan boşuna nefes tüketen kişilerdir

0|0
    0|1
  • Tabiki ihtiyaçtııırr onlar için

0|0
    0|0
  • Elizabethi var onların sen dert etme

0|1
    0|0
Yükleniyor...