Erkekler bu sorum size?

erkekler için evleneceği kızın bakire olup olmaması ne kadar önemlidir? yani daha önce başka biriyle birlikte olması evlilik kararınızı nasıl etkiler? karşınızdaki hakkında ne düşünürsünüz?

Güncellemeler:
kastım onune gelenle beraber olan bir kız değil

0|0
17|52

En İyi Kız Görüşü

• ays önüne gelenle olmasa kac yazar olmussa olmustur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 52

• yahu sıkılmadınızmı şu aptal zar muhabbetinden, ben bakire olmamasını tercih ederim.Evlilik yaşı 30 lara dayandı 30 una kadar bakire kalmış olan kadın dan hayır gelmez frijittir o ...

6|1
    0|0
  • içim içimi yer paranoyak olurum ne gordu naptı

4|3
    2|0
  • benim hoşlandoğım sevdiğim bir kızı 2 gram kan için terk etmem , bir hata yapmış olabilir o yapmamışsa bile ben bir kızla ilişkiye girmiş olabilirm ama bir 4/4lük bir kızıda bakire değil diye terk etmem

8|1
    0|4
    • Sadece aşkolsun diyorum... Hani bi' tabir vardir ya "dag gibi" diye... Terk etmek,ask,sevgi 2 damla kan gorecek kadar ucuz şeyler degildir... (bence) :)

• bakirim oda bakire olmak zorunda hemde benim gibi sevgilisi olmadan.ayrica 31 senedir ben bekliyorsam erkek olarak bir kizda hayli hayli bekleyebilir

6|3
    1|0
    • sanki kendini evleneceğin kıza sakladığın için bekliyosun...eminim eline fırsat geçmemiştir..vah ki vah...senle evlenenden zaten hayır gelmez :D

• And NOBEL goes tooo... Sir '' Knight '' :D +1 :D

• Tesekkurler Sayin Egemenlee ve tum arkadaslara kimsenin kotu olmasi iyi insanlarini mutlu etmez.anlayis farki diyelim.Tekrar Tesekkurler yanliz olmadigimi bilmek beni mutlu etti .Tum iyi insanlarin mutlu olmasini dilerim

• şu an ciddi bir ilişki kuruyorum. ve ciddi olduğumu söylediğimde daha önce biriyle birlikte olduğunu ve çok pişman olduğunu söyledi. inan bana anlatırken çok kötü durumdaydı. ve seviyorum onu oda beni. bunu bildiğim halde ondan ayrılmayı asla düşünemem. allah bozmasın mutluluğumuzu ama evlenmeyi düşünüyorum ve biz hala birlikte olmadık.

1|0
    0|0
  • ben yapmamış biri olarak evlenemem öyle birisi ile

1|2
    0|0
  • İkinci el araba kullanmam :)(

1|3
    0|0
  • Tek bir soru soracağım;

Düğün gibi bir yerdesin ve açık büfe var, gözüne bir pasta kestirdin ve masaya biraz uzaksın, kalktın ve masaya doğru yürümeye başladın, tam o sırada kıllı, iriyarı, kro bir adam geldi ve gözüne kestirdiğin pastaya bütün parmağını daldırdı hatta biraz karıştırdı ve tadına baktı..

Şimdiiii .. Bu pastadan yer miydin ?

1|5
    4|2
    • harika bir yorum

• Buradan çıkarımım: O pastaya ilk ben ulaştığıma göre kızın bakireliğini ben almış oluyorum sanırsam ve eğer genelleme yapmaz ve benden söz edersek ben bakireliğini aldığım kızla evlenirim. Ve eğer evlendiysem kimse o pastayı tadamaz ! Eğer pasta kendini taddırmak istiyorsa o ayrı bırakırım gitsin taddırsın kendini ama BENSİZ.. Ve eğer zampara biri olsam ve kızın bakireliğini alıp evlenmesem ama hala aşık olsam ve bir şekilde tadına baksalar pastanın ... (Diğer yorum geç )

• Pastanın tadına zorla bakıldıysa , o tadına bakanları keserim. Ancak yine pasta taddırttıysa kendini ... Sonuç olarak her şey pastada bitiyor . Ben kendi pastamı bulduğumda umarım küçük top keklerimiz olur ve ömür boyu böyle gider. Her neyse herkesin pastası kendine kolay gelsin ..

• Hiçbir şekilde sorun etmem. Ben nasıl yaptıysam gelecekteki eşimin de benden önce biriyle yapmış olduğunu yadırgamam. Zaten namus diye bir şeyin var olduğunu kabul ederek konuşacak olursak namus, iki bacak arasında değil kafanın içindedir. Düşünmeyen zaten yapmaz. Düşünen ise her şeyi yapabilir.

3|0
    0|0
    • bence namus düşünmeyi kendine yasaklamakta biter

herkes düşünür önemli olan sabretmek

• Zaten dikkatini çektiyse yapabilir dedim. Yapar demedim. Bir olasılık söz konusu aynı kapıya çıkıyoruz. Ayrıca herkesin düşündüğünü de düşünmüyorum yanlış bir genelleme.

• Sevdikten sonra bu olay çokta önemli olmaz.

Kız zaten ruhen bakire mi değil mi belli eder.

1|0
    0|0
  • onunla bununla yatıp kalktıysa işim olmaz ama ewlnip bosandıysa ve gerçekten seviyor isem sorun olmaz diye düşünüyorum ..

3|2
    1|0
    • yanı haklısın onla bunla yap beyınde bıtıyo ne beyınde bıtıyo acıklama yapamıyorlar ama sorsan özelim derler özeline sıçayım

• herkes bakire ister ama bakire olupta ters ilişkiye giren mi dersin sütyenını çıkaran mı kilotla sürtünün mi bence hepsi aynı sey düşünsene bakire ama sakso çeko :))o yüzden şu yalan dünyada mutlu olmaya bakacaksın senleyken yanlıs yapmasın yeter...

1|0
    0|0
  • erkeklerin çok azı evlenirken bakir olarak evleniyordur, yani evlenmeden önce kesin bir birliktelikleri oluyordur. e madem ki erkekler kendi bakirliğini korumuyor, evleneceği kadınında bakire olmasını beklememek lazım...

1|0
    0|1
  • önce başka biriyle birlikte olması nasıl ve neden birlikte olduğuna bağlı. malum bir kız verici olunca peşinden erkek sürüsü gider sürüyle yatmadıysa masumane sevgilisine dayanamayıp yaptıysa ve ona inanıp güvenirsem seversem görmezden gelirim. ama kaşarlık sezinlersem hayatta olmaz.

2|0
    0|0
    • onun kaşar olmadığından eminsem olabilir.artı tekrar benzer hatalar yapıp beni aldatmayacağından emin olmam gerek. birde kız diğeriyle çok yattıysa ne olursa olsun istemem çünkü cinsel hayatı etkiler piskolojimi etkiler.aklıma onunla yaptıkları gelmeye başlar çok kötü :D

• Daha önce bir aşk yaşamışsa , önüne gelenle birlikte olmadıysa evlenirim...

1|1
    0|0
  • bekaret artık bacak arasına girmeyle alakalı değil bence beyni bakire olsun yeter.

1|1
    0|1
  • erkekler için bir kızın bekareti tabiki önemlidir.eğer evlendiği kızın kız olmadıgını anlamışsa bir erkek bırakabilir.bunun aksine fikri olan erkeklerde vardır tabiki seviyorsa herşeyi ile kabul edebilecek erkeklerde çıkabiliri ama bu durum çok az sayıda görülür. benim fikrim çok sevsemde kız değilse bırakırım...

0|0
    0|1
  • Yorumların genelıne baktıgındada anlayacagın gıbı kısıye gore degısır bu durum: Şahsi görüşüm benden öncesi beni fazlada alakadar etmez benle oldugunda bana olan sadakati sevgi ve saygısı onemlı olan

2|0
    0|0
  • seviyosam beni seviyosa s.krm namusu zarı yanımda olsun ya bu zamanda seven kalp zor bulunmuyo

5|0
    0|0
  • Benim için hiç önemli değil

3|0
    1|0
  • ben bakirim sevgilimde olmadi 31 yildir ben erkek olarak bunu basardim bir zahmet kizda basarsin.benim dengim olmali

1|2
    0|0
  • Eger bastan soylerse bayan erkek efendiyse saygiyla karsilar sevmisse vs. Ama serroya denk gelirse faydalanmaya calisir kisiden kisiye degisir. Ben bi halt yemedigim icib benim gibi birini isterim ama buyuk konusmamak lazim asik olursam bilemeyecegim

0|0
    1|0
    • Artilamayanin sevgilisi bebek taklidi yapar insallahhhh hep pepe izler gelir anlatir amin :D

• Daha önce de benzer sorulara cevap vermiştim... Bekaret benim için hiç önemli değil... Hatta ne kadar tecrübesi varsa benim için o kadar iyi :)))

2|1
    1|2
    • hacı karın olcak kızdan bahsedıyo?ne yanı sana dese felancı kısı benı bu pozısynda fena yaptı onu yapalım dese ne dıycen bak tecrubeye mı dıycen?

• benim gibi görmüş geçirmiş biri olsun diyosun di mi:)gayet doğru bir bakış açısı dostum;)

• Bana ters geliyo usta o ani senden once biruyle yasamasi ve onu hattirlamasi ara sirasada olsa

• çok önemlidir, hani seviyorsam kabul eedrim dicem ama her fırsatta yüzüne vurucam mutsuz bi evlilik ortada kalan çocuklar yazık olcak onun için hiç olmaması daha iyi, ilk kimle olduysa onla evlensin benle değil

ha bide her haltı yapıp zarlı bakireler var onlar ayrı bi kabus zaten

Ben bu gidişle dağın başındaki köyden bi kız alırım başlık parasını verir

OFFFF OFFFF

0|0
    0|0
  • gerdek gecesi sürprizi hoş olmaz tabi "zaten ben söylecektim" demek bahane değil. ama evlenmeden önce makul bir dille anlatılabilir. kabul edip etmemek erkeğe kalmış. pisliğin her haddine ulaşmış bir erkeğin kalkıp da bakire araması hakkı değil. ama şu bir gerçekki çok az kadın ilişkiye girmemiş erkekle evlenir.

0|1
    0|0
  • bundan 1-2 sene öncekı tylan olsa asla bakır olmayan birinle evlenmem derdim ama devir değişti artık hiç bir kız kendı önemsemiyorki biz önemseyelim tek isteğim az kullanılmış olsun yeter hatta uzun bir beraberlık yaşamış sonra ayrılıp benımle tanışmış olsun ilk el hesabı

0|0
    0|0
  • Eşitlikçi olunmasından yanayım. Bakir=Bakire yani. Bazen şunu da düşünüyorum hani ne kadar günah veya aldatmaya girsede evleneceğim kişinin başkalarıyla ne yaptıklarını anlattırır sonra aynısını ben başkalarına yaparım böylece eşitlenmiş oluruz.

1|0
    2|0
  • tabiki bakire olsun isterim. ama hoşlandın ileriye dönük birşeyler olacaksa evlenmişsen bakire olmadığını anlayınca bırakıp da gitmek olmaz. kader der çekerim. ama bu bir sır olarak eşimle aramda kalır diye düşünüyorum. kız olsaydım evlenmeden kızlığımı asla vermezdim.

0|0
    1|0
  • Benim için hiç ônemli değil

1|0
    1|0
  • etkileyebilir tabikide gecmiste yaptıkları gelecekte karsıma cıkacaksa hayır ancak her seyinde bir kabulu vardır duruma gore bir kadının gecmisi bir erkeginda sunacagı gelecek onemlidir...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 16

• kız heryerini elletsin yalatsın, sürtünsün ama şeyine dokundurtmasın...al sana süper bakire di mi :) sizin bu şabalaklığınız yüzünden her haltı yiyen kız evlenmeden 3 gün önce gidip diktirio..biraz da hanım kız ayakları yaptı mı..hooooooopp nikah masasındasınız...! bu nedenle yerinizde olsam bakire olmasını değil zihnen namuslu olmasını isterdim :)

3|4
    0|0
    • yanı onla bunla yat durust ol affet o zaman erkekler genelvden alsın sevabı var kızlar verecekse evlenecegi kişiye saklasın kendini sonra kaşar dedılermı zorlarına gıtmıcek kızanlarda buz alsın yanına

• Kimseyle yatmamiş olmama ragmen duşuncem şu..

Hayatin kime neler getirecegi belli olmaz..Biri isteyerek oburu zorla kirlenir..Ama her anlamda saklanmamasi gereken birsey..Karşindakinin gecmişini araştirmak kimsenin haddine duşmez ama eger onun icin gercekten buyuk bir problem olacagini anlarsa tezken soylemesi daha mantikli..Ama tabi bence beden kirlenmez ruh kirlenmedikce..Sen ilişki yaşamiş ve pişman degilsen kendini ruhen temiz hissedersin.. Bakire olan aslinda insanin bedeni degil ruhu olmasi lazim herşeyden once... :) Yinede eger oyle kotu bi durumu olan birileri varsa burda Allah yardimciniz olsun ve hic birşey gizli kalmaz unutmayin! :)

0|2
    0|0
    • Ufak bir ayrıntı gözüme çarptı da yazayım dedim :P Salakça ve önemseme ama komik buldum :P

Şimdi demişsin ki kimseyle yatmamış olmama rağmen ..

ve bunu okurken yanlışlıkla gözüm ismine kaydı ve itstoolate yazıyor bunun için çok geç gibi bir anlam sanırım :D

Şimdi yazdığınla ismin çelişkide olunca 1 dk ya yakın güldüm bir de yazının sonunda yazmışsın hiç bir şey gizli kalmaz bu anlattıklarım da gizli kalmasın istedim lütfen üstüne alınma :P

Saçma sapan bişey işte :P lütfen kızma :D :P

• hahahhaa... nickim "cok gec" anlamina geliyorsa illa cinsel iliski anlaminda oldugunu nerden biliosun ? bence cok yanlis bi yargilama :) gulunucek birsey yazdigimi da zannetmiorun :) sadece kndi goruslerimi acikladim! :)

• insan oğlunun asırlardır cevabını aradığı sorunun bilmem kaç milyonuncu kez gündeme gelişine tanık oluyoruz sayın seyirciler söz ks de sayın birand.

0|0
    0|0
  • peki seni sadece bakire değilsin diye istemeyen bir erkek için sen ne düşünürsün

0|0
    0|0
  • Sevgilime bakire olsaydim benimle evlenmek ister miydin diye sordum. Devir degisiyor gencler. Ayik olun.

2|1
    0|1
    • istermiymiş la merak ettim.

• bakire olsaydın da evlenecekmiş a aaaaaa ,hiç hoş değil hiç hoş değil bakire bir kızla evlenmek ,tasvip etmiyorum ama isterdim dediğine göre ayy çok seviyooo gıızzzz :))) şaka bir yana verdiğin cevap güzel ve düşündürücü bir cevap olmuş Kahlo tebrik ederim.

• İnsanlar artik tecrube ariyor. Bunu anlatmaya calistim. Yani bazi insanlar artik evlilikte cinselligin onemini kavramis durumda.

• Bakir olmadığın halde bakire arıyorsan sen o kızı haketmiyorsun.

0|1
    0|0
  • acayip onemli bakir olmasi sart basvuru icin onkosul

1|1
    0|1
  • Ne saçma bi soru.

0|0
    1|1
  • bu soru m48-249486792343p49378328289 kere soruldu sonuc?

0|0
    1|1
  • bakir erkek var mı ki ? bakire kadın istesin

0|0
    0|0
  • ama cidden bıktım bu sorudan kmse bakire olmayan kzla evlenmek istemez tamam anladık...

0|0
    0|0
    • belki ister ne biliyosun baksana adam arada aşk olunca farketmez demiş, hemen ümidini yitirme lütfen

• Erkekten erkeğe değişir bu durum

0|0
    0|0
  • namuslu olması bekaretle alakalı tabı kedı kopek gıbı onune gelenle yap beyınde bıtıyo de beyınde kı namus ne pekı

0|2
    0|1
  • ne tutarsız erkelersiniz ya biri kabul ederim biri yok etmem eee kim s.kiyo bu milleti yapıyonuz ortada bırakıyosunuzz kızları telaş sarıyo işde böyle sonra yok ben bakire isterim oldu anam gökten sayenzde kaşar yağacak yakında.

1|2
    0|0
    • sznde bakir olmayıp bakire istemeniz aptallık o zaman

• he söyle hem bakir degilim istiyorum kardeşim aaa

• bakirsen istersn sorun yok...

• Neden erkeklerin kızlara göre daha bakire meraklısı olduğunu cevaplayablirim ama. Sekste erkek etkendir kadın edilgen (ben demiyorum genel yargı bu) bu sebeple erkek kendisine daha çok rolün düştüğünü düşünüyor ya benden önce daha iyi daha büyük penisli biri onu yaptıysa ya yetersiz olursam gibi düşünceler kafasını kemiriyor hele de pipisi küçük erken boşalıyorsa kesin bakire ister bu adam. Bi de ego var tabi bi kadına ilk girişi ben yapayım ilk ben fethedyim şeysi her erkek güçlü erkeksi bi kahraman olmak ister elbet hayatının bi döneminde. Ama biz kızlar sırf onların salak egosu için yargılanmak zorunda miyiz!?

1|0
    0|2
    • bence de ..kızın gözün başka birinde açılmasın daha iyisini görmüş olmasın istiyolar aslında :D

• ne bakiri be, artık bakirlik bakirelik mi kaldı kadınlar artık kendi ayakları üzerinde evleniyor 35inde o saate kadar neyi bekleyecek...önemli değil bakir olmasın zaten ana kuzusu gibi:)

0|0
    1|0
Yükleniyor...