Kendisi her haltı yedikten sonra evleneceği kızdan bekaret bekleyen erkek hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Kendisi her haltı yedikten sonra evleneceği kızdan bekaret bekleyen erkek hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Güncellemeler:
erkek düşmanı değilim :(

link

0|0
11|35

En İyi Kız Görüşü

• Her b.ku yiyip bakire kalanlardan versin Allah onlara

4|3
    0|0
    • Overloklu kız diyosun :D

• uyanıkolan erkek nasıl anlayacak ki mal ben daha evel ohooo mu diyecek ağzı alarıkmı duracak bişey mi ima edece bakacan kıza çok bilmiş bişeyse bildiği yanıldığına yetmemiştir e bu devirde kızlar hep çok bilmiş bekar kalıp rahip gibi el yordamıylamı bulacan yolunu zor viraj beyler

• eskiden bu kadar olmasa da sık sık balkonun altında kapalı kızları bile öpüşürken görünce kızların da çok masum olmadığını farkettim.

Erkekler Ne Diyor 35

• saçmalıktır sen insansan karşındakınde insan oldugunu unutmıyacaksın. Eğer nefsine yeniliyosan oda yenilmiştir yargilanmamalı.sende ilerde birisiin karısı olcak bi kızla beraber oluyosun... bu unutulmamalı

0|0
    0|0
  • şu gereksiz salak zar muhabbeti sıktı artık...

1|0
    0|0
  • erkeğin geçmişte yaşanmışlığı aradığı kadının özelliğinde bağlayıcı değildir, illaki bakir & bakireyi hak ediyor diye bir şey mi var ?

herşeyi yapan erkek bakire arayabilir

hiçbişi yapmayan erkek de bakire arayabilir

Birşeyler yaşamayan insanlar sadece ahlaklı olduklarından mı kendini koruyorlar ?

not: şöyle yapın yada yapmayın demedim hiçbir teşvik ve taraf güdülmeksizin yazdım, erkekler daha şanslı ve kadınlar için adil olmadığını bilmiyorum

0|1
    1|0
  • erdemsizliktir.kınıyorum !

0|1
    0|0
  • tamam doğru bir tutum değildir ama kadın milletinin erkek milletiyle sidik yarıştırması yalnızca bu düşünceye itebilir.

0|2
    3|0
  • tamam erkekler hakkında böyle diyorsun sonuna kadar haklıyım. peki bekaretini vermeden her haltı yiyen hatta anal takılan kadınlarımıza ne diyeceksin... bunu neden yazmıyorsun merak ediyorum. ve şu da var: Bedenin bakire olması önemli değil, ruhun fahişe olmasın...

0|0
    0|0
  • ne aradığını bilmeyen dürzü işte kızları yiyecen yenilmemiş şeftali arayacan namusu bacak arasına hapsediyorlar ondan sonra firar etmeye çalışıyorlar namus beyindedir bakire olsa ne yazar sonra fallik birisi olur başına çorap örer namus hem kadının hem erkeğin ortak paydasıdır

0|0
    0|0
  • sevdiysem fazla irdelemem geçmişini kim olursa olsun günde bir sürü soru soruluyor bu muhabbetle ilgili ben artık konusmaktan bile utanmaya başladım bekaret mevzusunu siz kadın olarak nasıl kaldırıyorsunuz anlayamıyorum

0|0
    0|0
  • Bir erkek olarak kesinlikle hak veriyorum söylenecek söz yok...

0|0
    0|0
  • Muhtemelen reankarnasyon ile tekrar gelip hareme sahip olacagına ınanan tiksinç bencil düşüncesiz insan türü. Cinsiyet ayrımı yapmıyorum her tür için geçerli :D

0|0
    0|0
  • ben bu lafa katılmam neden dersen bi bok yemedigim icin aynı seyide karsıdan beklerim kendine yapılmasını istemedigin seyi yapma demisler

0|0
    0|0
  • erkeğin her haltı yediğini biliyosan tamam. ama eğer öyle bişiy yoksa o zaman bu sorduğun o*luk yapmak olur. eğer erkek dediğin gibiyse o zaman erkek o* çocuğudur, az önce söz ettiğim şeyi annesi yapmıştır.

0|0
    1|0
  • O kadar detaylı anlatmaya gerek yok...

Kendi çöpünü komşusunun kapısının önüne koyup kendini uyanık sanıp, kendi kapısına çöp konulduğunda da mangalda kül bırakmayan kişiden hiçbir farkı yoktur...

0|0
    0|0
  • Şimdi okkalı bir küfür ederdim de onlara neyse etmiyorum. İkiyüzlü, tutarsız insanlar topluluğudur bunlar ve bunlara adam bile denmez. Hatta insan bile denmez de neyse dedik bir kere.

0|0
    0|0
  • karaktersizdir başka bir açıklama bulamıyorum

0|0
    0|0
  • Zaman icinde dusuncelerim degisti toplum artik kaldirabildigi durumlari yasiyor

0|0
    0|0
  • haklısınız kızlar diyecek bişey yok yani :) ben güveniyorsam o kişiye sorun olmaz.mühim olan güvenmek.

0|0
    0|0
  • etme bulma dünyası men dakka dukka diyorum...iyi oluyor:D

0|0
    0|0
  • bir başka soruda yine yazdım, erkekler için kendi bakirlikleri nasıl onemli değilse kadınlarınkininde çok önemli olmaması lazım bence...

0|0
    0|0
  • Bence gerizekalidir.

0|0
    0|0
  • birşeyi isterken kimseye sormam

0|0
    1|0
  • Kadina doymus adamin adamligna doyum olmazmis.

0|0
    1|0
  • ister ister ama bulamaz neden öyle kız yok zar salamdır ama gerisi fll bozuktur şahsen en namusluyum diyen kızın bile sakatlıklarını gördüm o yüzden hiç bir kıza güven olmuyor

0|0
    1|0
  • Pezevenk.

0|0
    0|0
  • öküzün taaaa kendisi

0|0
    0|0
  • falakaya yatırmak gerek

0|0
    0|0
  • Bedeni bakire ruhu fa**şeyse neyleyim ben öyle bakireyi...Ruhu bakire olsun gerisi teferruattır.

0|0
    0|0
  • tek kelimeyle salak bi düşünce...

0|0
    0|0
  • yavşaklıktır...

0|0
    0|0
  • aşk kapıyı çalınca hiç bi şey görmez gözüm, sadece aşk olsun yeter ...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 10

• hiç sorun değil. o namusa önem vermeyen ama aslında veren erkekler ya diktirmiş kızla ya arkadan vermiş kızla yada ilişkiye girmek dışında herşeyi yapmış ''bakire''lerle evleniyor herkes layıkını buluyor. :)

1|1
    0|0
  • gözüme gözükmesinler.

1|1
    0|1
  • İşim olmaz.

1|0
    0|1
  • tencere kapağını bulur elbet

0|0
    0|0
  • bu kadar bağnaz, ek olarak aptal bir insanla beraber olmayacağım için, no problem.

2|2
    0|1
  • adı erkek yalnızca.

1|0
    0|1
  • Kadınların ezilmesi,küçülmesi. Sanane lan benim zarımdan? Hadi kocamsın filan hakkın var diyelim. O zaman sen de her bku yiyip bana hesap soramazsın.

0|0
    0|0
  • bağnazlığın son noktasıdır

1|1
    0|2
  • zaten evliliklerin %80i oyle

0|1
    0|0
  • klasik erkek modeli diyoruz biz onlara :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...