Parachute kondom kullanan var mı?

Parachute kondom kullanan var mi?

0|0
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• Paran yoksa alam sana :D

0|1
    0|0
    • Kullanan var mi dedim soruyu algılayamadin heralde?

• Aynen :D

• Tamam barışalım sana zeytin dalımı uzatıyorum :D :D

Erkekler Ne Diyor 17

• bence kondomu aile sağlık merkezlerinden alacan ip ince ama 3 litre suya of demiyo kola şişesini
    açıp ucuna gecirdim patlamadı sağlam yani hava bas plates bile yap muuhahahahah :))

0|1
    0|0
  • Ben denedim ama OK ve Durex çok daha kaliteli ve güvenilir. Hem de kalitesine göre pahalı.

0|0
    0|0
    • Siz Hangisini denediniz ve yirtildi mi

• Klasik olanı denemiştim. Yırtılmadı ama OK gibi penisi kavramıyor. Vajina içinde gidip gelirken sanki gevşedi gibi geldi bana. Tedirgin oldum açıkçası. Ama OK ve Durex te öyle hissetmedim. Hem de Durexin incesini kullanınca sanki vajinaya prezervatifsiz giriyor gibi zevk aldım.

• Durex veya Skins'e evet :DD

0|0
    0|0
  • alacaksan durex okey
    digerlerini denemedim denemem de :D

0|0
    0|0
  • güzel balon oluyorsa alabilirm

0|0
    0|0
  • Ben kullandım çok dandik ve çok kalın. Tavsiye etmem

1|0
    0|0
  • Dandik kondoma hayır!

0|0
    0|0
  • bir kere aldım kısa geldi en büyüklerinden alayım dedim aldım taktım yırtıldı bendeki şeyin kalınlığındanmıdır bilmem ama kokusu da iyi değil.

0|0
    0|0
  • senin ne işin var kondomla eşin ya da erkek arkadaşın düşünsün

0|0
    0|0
  • çok seks yapıyorsun anlaşılan

0|0
    0|0
  • yok ben yeni çıkan jetonlulardan kullanıyorum paraşütü ne ara çıktı la?

0|0
    0|0
  • Hiç sevemedim ve kullanmıyorum o mereti, çok sıkıyor adamı.

0|0
    0|0
  • okey veya durex gerisi sakat. gerçi okey hisseti bile yırttım ben

0|0
    0|0
    • Ya zaten hep onları kullandım ama soruyorum ışte kaliteli uygun birşey varsa enayi gibi ok falan almayalım diye fikir ediniyorum

• yok sen bunlardan şaşma. okey, durex, playboy bir tanede dandik denedim tek durex yırtılmadı

• A101 den mi alacaksın? :)

0|0
    0|0
  • riskli grup kaput onlar.( kaput: TDK tarafından kondomun türkçeleştirşmişi) yırtılma riski yüksek, malzemeden çalıyolar, dayanıksız oluyo, sürtünme esnasında özelliğini kaybedip patlama riski yüksek.

0|0
    0|0
  • nie istionmuu sende

0|0
    0|0
  • evet ama çok kötü yırtılıyor hemen, içinde bir iki yırtıldı kaza kurşunu oluyordu az daha tavsiye etmem ciddiyim..

0|0
    0|1
    • Hangi renk paketi kullandınız

• ince olandan almıştım hissetmek için, yırtılınca çok iyi hissettim, en güzeli OK, pahalı ama değer yani, ya da durex

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...