Otobüste taciz edildim :( aranızda böyle şerefsiz var mı?

Kalabalıktı, ayakta duruyordum yer olmadığı için, birden arkamda birini hissettim :( adamın biri bana yaslanıyordu sertleşmişti, çok bastırdı çok rahatsız oldum ne yapacağımı şaşırdım dirseklerimle arkaya yittim onu uzaklaştı biraz sonra tekrar yaslandı yine yittim bıraktı. Ama çok iğrençti nasıl rahatsız oldum ağladım indikten sonra :(
Bu kadar şerefsiz olabilir mi bir adam? :(
Şok geçirdim o günden beri psikolojim bozuk cinsellik konusunda, ilk defa hissettim taciz edildim :(
Hiç sevgilim olmadı ama böyle bir tacize uğradım...

1|0
12|88

En İyi Kız Görüşü

• Hangi şerefsiz " ben şerefsizim " der ki.

Büyük geçmiş olsun. Asla hakkını korumaktan utanma, çekinme .

2|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 88

• neden bağırmadın linç etselerdi pzevengi

5|4
    0|1
    • o an ne yapacağımı şaşırdım korktum, arkadaşlarımda vardı otobüste beni dikkat çekmek istrmedim

• Var böyle şerefsizler, sabah öküzün teki fantezi diye sormuştu. Ben otobüste öyle bir durumla karşılaştığımda bir şekilde kadını zor durumdan kurtarıyorum. Ya dik dik adamın gözlerine bakıp biraz daha devam etmesi halinde kafasını kıracağımın mesajını yolluyorum, oturuyorsam kadına seslenip yer veriyorum. ya da yanına yaklaşıp adamın yerini değiştirmesini sağlıyorum.

2|0
    0|0
    • En doğrusunu yapıyorsunuz.

• Çeşit çeşit insan var. Kadınlar da o kadar masum değil. Burada soruları okuduysan taciz edilmekten zevk alanlar bile vardı.

• evet gördüm -.-

• bu durumda barım barım bağıracaksın
    o güzergahta kim varsa teşhir olacak

http://www.youtube.com/watch?v=jG-k_rv-pnw

4|1
    0|0
  • Bak simdi kardeş aşyada arkadaşın dediği gibi şerefsiz olan Birisi şerefsizim demez. Bu tür konularda karşı taraf suçlu olur genelde tabi öyle AMA ne giydiğini nasıl takıldığını biraz dikkat etmeli insan karışmıyor um yanlış anlama yani. ama var böyle şerefsiz abaza tipler napıcan linç edilen hatta öldürene kadar dövücen sonra çöp kutusuna atıcan. Hiç sevmem öyle şeyleri tanımadıgım ve böyle iğrençliğe maruz kalan bir kız dahi görsem affı yoktur yani çarşı pazar karışırız. Neyse fazla üstünde durma bu olayın. olan olmuş bidaha olursa sessiz kalma patlat ağzına bir tane bir iki tane müslüman çılar halleder zazen döver atar bir yere...

1|0
    0|0
  • iğrenç...

2|1
    0|1
  • Aramızda böyle bir şerefsiz olsa bile kendini deşifre edeceğini sanmıyorum

Ayrıca o tacizci şerefsiz değil, net #OrospuÇocuğu

1|0
    0|0
  • ben öyle şeyler yapmam :/

1|0
    0|0
  • Junekistyle nolduda engelledin ucu ailene dokununca kizin rahatsiz edilmesi normal senin gibi serefsizlerin yapmasi normal ben soyleyoncwmi zoruna gitti

1|0
    0|0
    • cevabini verdigin icin tesekkür ederim, onun gibi pislikler var maalesef... bide itiraf ediyor marifetmis gibi, dedigin gibi biri onun bacisina annesine yapsa bunu hoslanmaz ama kendi yapinca normal zihniyete bak yahu...

• Klasik maco turk erkegi işte karsisindakinin insan oldunu unutuyor adiler

• dirseğini burnuna geçirseydin ya

3|1
    0|1
  • Bak kardesim. oyle durumlarda bagirin cagirin. iananki size hic bisi kimse demeyecek. Eger siz bagirirsaniz tacizci icin en zor sey olacak. sessiz durusaniz ekmegine bal surmus olacaksiniz

1|1
    0|0
    • haklisin tabi o an ama korkudan birsey yapamadim bilmiyorum anlik birsey... dirseklerimle ittim de uzaklasti..

• O anki psikoloji degisiktir. bidaha olursa. senden. ricam. bagirip cagirin ve kiz aroadaslarinada tavsiye et bu bagirip cagirmayi

• Orda bir bağırıp cingar çıkarsan linç ederlerdi o adamı..
    Çekinme bağır çağır hayatının dayağını yesin bak bidaha yapabiliyormu..

2|0
    0|0
  • Geçmiş olsun kardeşim. Kafasına çantayı geçirseymişsin ama keşke. Kesin sağlam bir dayak yerdi otobüstekilerden. Onu rezil etseydin bir daha ömrü boyunca böyle bir şeye kalkışamazdı.

2|0
    0|0
    • sağol. haklısın ama o an korktum ne yapacağımı şaşırdım işte...

• Bu yüzden toplu taşımadan nefret ediyor insanlar. Erkekler olarak biz bile tacize uğruyorsak sizin halinizi düşünemiyorum.

• Böyle bir durumda adamaın cinsel organına sert bir arbe gecirin aklı başına gelir duyduğu acı ona yeter ereksiyon haklinde darbe yerse aklı başından çıkar

1|0
    0|0
  • yemin ediyorum banada bir kadın yapmıştı yaslanmaya çalışıyordu.6 yıl önce felan. ben daha lise ikiye felan gidiyorum neyse bide nerden baksan 30 yaşında. dolmuştayız annem oturuyor beni izliyor kadın yaklaştıkça geriye kaçıyorum alnımdan terler boşalıyo felan :D en sonunda noluyo l*n arkamı dönmeyi nasıl akıl edemedim dedim arkamı döndüm indigimde annemde farketmiş :D

1|0
    0|0
  • Ufak bir ses çıkarsaydın zaten etraftakiler üstüne çullanırdı adamın böylelerine fırsat vermemek gerekıyo. Otobuse bindiginde arkanı bir yere yasla boşta kalmasın ya da çantanı arka tarafına doğru koy birazda olsa önlem almış olursun. Ge. miş olsun..

1|0
    0|0
  • Basacaksın çığlığı oracıkta.

1|0
    0|0
    • haklisin... o an elim kolum baglandi sanki tepki veremedim sadece dirseklerimle arkaya ittim de uzaklasti...

• Binme kalabalık otobüse. Bekle başka bir otobüs gelsin. Ya da benim gibi önce son durağa git oradan bin. Ayakta gitmemek için 20 dakikalık yolu geri gidip son duraktaki otobüslere binerdim.

• zaten son zamanlarda agresıfım keşke bındıgım otobüste boylr bırsey olsa ama çıkıp bağırsa zavallı kadın ondan sonra izleeee

0|0
    1|0
  • bir kız internete yaymıştı böyle birini bu amca beni taciz ediyo inş. Senin ananada aynısını yaparlar diye. Bu gibi durumlarda müsamâ göstermiceksin karşındaki çekinmiyosa sen hiç çekinme. Öyle yapmazsan görüyosun işte sonucu üzülen sensin.

1|0
    0|0
  • Allah öyle insanları ıslah etsin...

onun annesi bacısı yok mu l*n dicek hiç bir lafım yok öyle insanlara :/ insan demeye bile gerek yok :/

1|0
    0|0
  • Ben metro da taciz ediyorum <3

0|2
    4|7
  • Öyle insanları Allah kahretsin. Geçmiş olsun.
    Bir de bişey yapılmadığı halde yapılmış gibi bağırıp çağıran dikkat çekmeye çalışan kahpe kadınlar var onları da Allah kahretsin

1|0
    0|0
  • yittim deme ittim de. öyle abazalr çok unutursun korkma keşke bağırsaydın da onu bir dövselerde arabadakiler

1|0
    0|0
  • tepkini gösterseydin bir ara metrobüste türbanlı bir kadın genç bir çocuğa sağlam bir tokat atmıştı ne yapıyorsun sen gerizekalı diye de bağırmıştı.. genelde kalabalık olan toplu taşıma araçlarında hep korkarım elim istemeden birinin bir tarafına çarpar yanlış anlaşılırız falan diye inene kadar mukayet olurum onlara.. sdfsdf

0|1
    0|0
  • Aranızda böyle şerefsiz var mı?

nasıl bir sorudur ya..

0|2
    1|1
    • sorum bu değil sinirle öyle yazdım detaydaki daha önemli her soruda kusur aramalımısınız

• eminim öyledir. bu önyargilarla bu kafayla daha cok insan kirarsin sen, herkesin altina yatan bir kiz yarar sana, kizin olursa bir gün kim bilir ona da "kizim sakin kezban olma, sevgilin olmali belli bir yastn sonra, istedigin gibi cinsellik de yasayabilirsin eve erkek at sorun degil" dersin

• Yav he he asf

• geçmiş olsun :(

1|0
    0|0
  • Geçmis olsun

1|0
    0|0
  • psikolojin bozulmasın.. onun alçaklığı...

1|0
    0|0
  • aman kafana taktığın şeye bak her genç kızın başına gelir denilecek şeylerden. Hoşuna giden bayanda çok oluyor bu tür şeylerden.

0|0
    2|0
  • Toplu iğne taşı yanında her zaman.. Öyle bir durum olduğunda güzelce batır.. Bak gör onun anasını..

1|0
    0|0
    • iyi fikir sağol

• Öyle hafif değil tam geçir.. İster bağırsın ister ne yaparsa yapsın.. Hiç umursama.. Şimdiden aklındayken hazırla, cüzdanında bulunsun..

• öyle birşey olursa bağır millet anasını s. ksin adamın...

2|1
    0|0
    • bir daha olursa bağırırım kesinlikle

• Erkekler Devam
    58

Kızlar Ne Diyor 11

• Yanınızda biber gazı vs bişeyler taşıyın bu kadar sapık varken kesinlikle lazım. bir dahaki seferede bağırın ordaki erkekler gebertsin bir onu.

1|1
    0|2
    • haklısın bir daha olursa susmam tepki veririm

• Gercekten otobüsü falan kullanıyorsan her gün iğne taşı yanında

• Biraz bilinçlenin artık, tacize uğra ses çıkarma olur mu öyle şey, orda ne yapıyorsun sen diye bir bağırsan mutlaka onu orda pataklarlar, senin sucun yok

1|0
    0|1
  • sesini çıkartmazsan ağlarsın tabi. bağıracaksın ya da birisinden müsade isteyip yerini değiştireceksin. benim de başıma geldi dolmuşta şoför aynadan farketti göz göze geldik durdurdu dolmuşu adamı indirdi bir güzel dövdü. orda da bıraktı.

1|1
    0|2
  • Banada aynısı olmuştu ben adamım burnunu kırmıştım. Sen susmuşsun. Ama tuhaf..

0|1
    0|1
    • tuaf olan ne?

• tacize uğradığın halde susman

• ilk defa oldu böyle birşey, önce acaba yanlışlıkla mı deydi dedim sonra yaslanınca bilerek yaptığını fark ettim dirseklerimle ittim geri çekildi ve o an ne yapacağımı bilemedim, devam etseydi tabiki sesim çıkardı. sen ne demeye çalışıyorsun?

• olan da ben varım mı dicek

0|1
    1|1
  • Artık yanınızda biber gazı taşısanız diyorum

0|1
    0|1
    • tasirim da otobüste herkes etkilenir bibergazi mi cikarayim o an?

• Çıkar tabi onu mu düşünecen o anda hem o pislikte bir daha cesaret edemez zaten durumu anlayanlarda linç edip çıkartır otobüsten

• dönüp bir tane çaksaydın şerefsize

0|1
    0|2
    • o an keske ona cesaret edebilseydim, bir daha olursa sessiz kalmam

• O sapıklar her yerde

0|1
    0|0
  • Bağada yaptıydı. Sonra indi gitti. Ilk defa başıma geldi. Dedim otobüs çok kabalık belki yanlış anlıyorumdur ama yok.

1|2
    0|1
    • Gecmis olsun... bende önce acaba yanlis mi anliyorum diye düsündüm ama yaslanmaya devam edince anladim, zaten yapan cok oluyormus... bir daha sessiz kalmam.

• Aynen. Ilk olunca afalliyor bir insan

• yanında yorgan iğnesi taşı bağırsaydın keşke dövüp indirselerdi susman hata olmuş çantanı kafasına geçerseydin keşke canım bir daha olursa sakın susma tepki göster eğer susarsan onlar bitmez !

2|1
    0|0
    • o an korktum ama bir daha susmam

• Banada yaptılar otobüste bende çok kötü olmuştum uzun zaman etkisinden çıkamamıştım

2|1
    0|0
    • geçmiş olsun canım... çok kötü bişey

• Sanada canım gerçekten çok kötü

Yükleniyor...