Sevgilimle geri çekilme yöntemiyle ilişkiye giriyorum?

En son 20 gün olmutur ilişkiye gireli. Fakar çok mide bulantım olmasada göğüslerim çok kaınıyor ve fazlasıyla akıntım var. Hamilelik gibi bir risk yoktur değil mi?

0|0
6|32

En İyi Erkek Görüşü

• Güzelim hamilelik riski vardır hemde oldukça fazla. Geri çekme yöntemini bende çok defa uyguladım. Ancak yaptığım araştırmada zevk suyunda spermlerin bulunduğunu hemde daha sağlıklı ve hareketli olduğunu öğrendim. Vajinanın içine girdiğinde zevk suyu vajinanın kaygan ortamında yumurtalıklarına ulaşabilir. Bu nedenle artık prezervatifsiz ilişkiye girmiyorum. Adette gecikme, göğüslerde şişkinlik, karın alt bölgesinde dolgunluk hissi, bulantı, sık sık idrara gitme gibi belirtiler hamileliğin habercisidir. Bence biran önce gebelik testi yap.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Adet gecikmen var mı?

0|0
    0|0
  • Dostum geri çekilme doğum kontrol yöntemi değil ki niye? Sizin sevk suyunuz gibi erkekte sıvı salgılar ve azda olsa içinde Sperm olur o Spermde yumurta ya denk gelirse hamilik riski doğar akıntı ve göğüs kaşuntısı belirti değil test al eczaneden

0|0
    0|0
  • Hamilelik riski yoktur zaten hamile kalmışsın daha riskmi olsun bu saatten sonra

0|1
    0|0
  • Ben yıllardır bu yöntemi kullanırım ve hiç bir sıkıntı yaşamadım. Ama bilinçli olmak lazım partnerin geri çekilmede gecikirse bir damlası bile kazaya sebep olur.
    Depoprovera iğnesi ol eğer kuşku duyuyorsa.
    Ola ki kuşku duydun ertesi gün hapı var norlevo (18 TL) ondan aynı anda iç yarım saat sonra korkma.

0|0
    0|0
  • sonuçta prezervatifsin birleşiyorsunuz risk her zaman % 50 dir içindeyken meninin boşaldığını fark etmeyebilir

0|0
    0|0
  • Allah analı babalı büyütsün...

0|0
    0|0
  • uzman doktor degilm bu konuda sen yinede dikkat et bayan sevgln korunmuyomu?

0|0
    0|0
  • sanmam.. hem hamile olsan ne olacak sanki en fazla 1500 tl den olacaksınız..

0|0
    0|0
  • geç olmadan bir kadın doğum uzmanıyla görüş bilgilerin saklı kimse bilmez

0|0
    0|0
  • en saplamı doktora gitmek müdehale imkanı varken

0|0
    0|0
  • adet donemin yaklaşmış bundandir.

0|0
    0|0
  • Vardır umarım

0|0
    0|0
  • 1 tl lik prezervatifi almaktandamı yoksunsunuz

0|0
    0|0
    • prezarvatif kullanmak istemiyor

• adı ne olcak çocuğun?

0|1
    0|0
  • Geri cekilme ne ya? Nasıl ulke bura :))))

0|0
    0|0
  • test yap sürekli

0|0
    0|0
  • hastalık kapmışsın akıntın çoksa doktora git. hem dikkatli zevk suyunda sperm olur hamile kalın korunsana

0|0
    0|0
  • Geri çekme yöntemini ben yıllardır uyguluyorum. Hiç bir sorunla karşılaşmadım. Zaten zevk suyu gelse bile hamile olma riskin çok düşük.

0|0
    0|0
    • Evet şimdiye kadar girdiğimiz ilişkilerde böyle bir sorun olmadı fakat bu kez fazla göğüs kaşıntım var ve akıntımda var.

• Teşekkürler :)

• Rica ederim.

• bebeğin adını ne koymayı düşünüyorsunuz?

0|0
    0|0
  • olabilir uzmana gidin.(uzman hoca)

0|0
    0|0
  • Stres yapmış , üzülmüş ve hasta olmuş olabilirsin.

0|0
    0|0
  • hamilesin allah analı babalı büyütsün.

0|0
    0|0
  • Geri çekilme ne vallahi yeni duydum

0|0
    0|0
  • geriçekilme yönteminde her zaman risk vardır.

0|0
    0|0
  • kaç defa ilişkiye girdin

0|0
    0|0
    • 3 veya 4 kez

• Göğüsümün hafif alt kısmına ama peçeteyle silip direk du alıyordum aşağıya akmasına izin vermiyorum

• göğüslerine boşalttın mı

• 3 - 4 defa ilişkiye girdigini yazmıssın. her ilişkiden sonra peniste mutlaka biraz sperm kalır ve zevk suyu ile ikinci ilişkide rahmine ulaşmış olablir.

0|0
    0|0
  • Prezervatif denen bir şey icat edildi haberiniz var mı?

0|0
    0|0
  • git bir test yaptır

0|0
    0|0
  • Geri çekilme yöntemi nasıl

0|0
    0|0
  • Allah analı babalı büyütsün :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 6

• Geriye çekilme bir doğum kontrol yöntemi değildir. Göğüs kaşıntısı olmaz daha şimdiden. Fazlasıyla akıntı düşündürücü. Ayrıntılı incelemek lazım.

Akıntı rengi?
    Kıvamı?
    Kokusu?
    En son ne zaman det oldunuz?
    İkişkiye adetten kaç gün sonra girdiniz?

0|1
    0|0
  • Canım bişi olmaz. korkma. Emin olmak için test yaptır. Burada vakit kaybetme!

0|1
    0|0
    • peki özel veya devlet reşit olduğun sürece test sonucu pozitif olsa bile başkasına bir bilgi verilmiyor değil mi bu durumla ilgili?

• vermezler rahat ol. ama tek başına gitme onunla gidin. Sen önden önce evde yapılanlardan al. çift çıkarsa garanti olması için kandan baktırısın.

• Ya tatlım erkeklere malzeme verıyorsun resmen sanki erkekler önceden hamile kalmış gibi sana soru soruyor snde iyi niyetle cevap veriyon sıkıntı yok rahat ol

0|1
    0|0
    • hamilelik gibi bir durum yok yani :D

• selam ordamısın benim hesapı sistem kapamış anlamadım gitti arkadasın sisteminden girdim

• Ben crazygirl01 :))

• Geri cekilme yontemiyle korunurken hamile kalma olasiligi milyonda bir gibi bisey.. Bizde o sekilde korunuyoruz.. Bir bucuk senedir hic sorun olmadi..

0|1
    0|0
    • çok sağol canım ben göğüs kaşıntısı ve akıntım fazla olunca süphelendim biraz :)

• Adet donemin yakasiyormus onun belirtisidir canm icin rahat olsun. Ama adet bitiminden sonra 3ve 10. Gun arasi biraz daha tedbirli olun ;-)

• İnşallah hamile kalirsin

0|1
    0|0
    • Kalırsam sana kına göndereceğim :D neden böyle bir tepki verdiğini anlayamıyorum* beden benim bedenim ister sevişirim ister sevişmem. gereksiz cevabın için sormadım soruyu

• Tamam davetiye gönder söz gelicem

• O nasıl bir yöntem ilk defa duydum

0|1
    0|0
    • İçime boşalmıyor dışarıya boşalıyor yani

• Daha önce görmedinmi bu yöntemi

• Yo hiç ilişkiye girmedim ki ben

Yükleniyor...