Bacaklarına epilasyon yaptırmış erkek size nasıl gelir bayanlar?

Bacakarını alan erkekler sizce itici midir ? gay midir ? nedir?

Güncellemeler:
Ben alırım her yaz . Göğsümde falan hiç bir yerimde kıl yok bacağımda da olmasın . Sadece görüşlerinizi merak ettim.

0|0
19|7

En İyi Erkek Görüşü

• gerektiginde aliyorum bacak ve tum vucut killarimi, gay değilim. o gay soylemi bazi dengesizlerin sacmaligi kila tuye bagliyorlar cinsel secimleri.

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 19

• gay demem ama valla itici. diğer yerlerde olmaması ala ama bacakta az da olsa bulunsun mümkünse.

0|0
    0|0
  • Süper.

0|0
    0|0
  • ımmm şeyyy pek hoş değil ya sanki.. itici hatta o ne ole beraber epilasyona mı gidelim yok ters hareketler bunlar. kıllı erkek sevdiğimden değil de erkek dediğin ole kıl tüy işine bulaşmamalı..

1|0
    0|0
  • kadınsı

0|0
    1|0
  • İğrenç

0|0
    0|0
  • ıyıdır ıyı boyle devam et

0|0
    0|0
  • itici gelir

0|0
    0|0
  • iğrenç

0|0
    0|0
  • Alsa da olur, almasa da.cok kıllı olmadıgı surece dikkat etmem, cok kıllı cok itici duruyor.

Kıldan tuyden laf acılmısken lutfen fok balıkları gibi bıyık bırakmayınız :(

0|0
    0|0
    • Bu laf bana ters gelir çünkü benden tek tel bıyık sakal çıkmıyor :( Justin biebır mod : on ama ibo gibi bıyıklarım olmasını isterdim :(

• bence itici yada gay gibi değil. asıl bana çok kıllı erkekler itici gelir. hele bazı erkekler var bacaklarında kıldan derisi görünmüyor hiç hoş değil. çok fazla yoksa almasına gerek yok ama eğer çoksa bence almasında bi sakınca yok.

0|0
    0|0
    • Benim hiç bir yerimde yok aslında yüzümde bile :) Zaten kesmemdeki amaçta derim nefes alsın rahatlasın falan. Yıl boyunca tüm yükü ayaklar çekiyor ne de olsa :)

• hiç biyerinde yoksa eğer almanada gerek yok bence :)

• ben beğenmiyorum yani göğüs ve sırt alınabilir de bacağını almamalı bence bi erkek

0|0
    0|0
  • gay olmakla alakası olduğunu düşünmüyorum . alsın tüylerini tertemiz olsun :))

0|0
    0|0
  • ben beğenirim alması hoşuma gider almayann itici gelir aksine

0|0
    0|0
  • kesinlikle iğrenç..

0|0
    0|0
  • Eksik gelir yada eşit mi demeliyim

0|0
    0|0
    • Eşitlik derken ?

• Ben agresif biriyim zaten gıcık kapıyodum bahane oldu buda daldım direk . Mevzu çıktı anlicağın.

• pambık gibi ne güzel

0|0
    0|0
  • benim hoşuma gitmiyor tamamen kişisel görüşüm

0|0
    0|0
  • İticisin

0|0
    0|0
  • Hoş değil yani de bazıları futbol oynadıkları için aldırıyorlarmış öyle bir konuysa anlayış gösterilir aaman sanki kılı olmayınca sevemicen adamı allahım ya :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kılla erkeklik ölçülülen bir toplumda yaşıyoruz o almıyanlar kendini erkek sansın aldınmı ne kadar temiz oluyo

0|0
    0|0
  • ya sporcudur ya oğlan

0|0
    0|0
  • bizim erekelerde düşüncemiz toptur o! benim görüşüm

0|0
    0|0
  • berbat

0|0
    0|0
  • iğrenç

0|0
    0|0
  • Rahat edersin başka bişeyi yok ... Parlak bacaklar kızları tahrık etmıyor :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...