Beni yargılamadan cevap verirseniz sevinirim?

Geçmişte 2 tane cinsel ilişkim oldu. Biri çok sevdiğim bir sevgilimdi birini tam tanımıyodum. Sevgilimden hamile kaldım evlenmek istedi evlenmedim kürtaj oldum. Şimdi çok ama çok sevdiğim bir sevgilim var o da beni seviyor bunu hissedebiliyorum. Ama sevgilim bakirelik konusunda çok hassas birde kürtaj olduğumu duyarsa anında bırakır beni. Evlenmeyi planlıyoruz kızlık zarımi diktirmeyi düşünüyorum sevgilime zaten bakireyim demiştim ama vicdanım el vermiyor beni bırakmasindan korkuyorum. Eğer doğruları açık açık söylesem yine de bu konularda çok hassas olan biri beni yine sever mi? Beyler sizin sevgiliniz böyle şeyler yaşamış olsa bırakır miydiniz onu yoksa sevdiğiniz için devam mı ederdiniz?

0|1
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle, ilk sevgilinle ve çocuğunun babasıyla evlenecektin.. geçinmeyi deneyecektin olmassa ayrılacaktın.. ve asla kürtaj olmıyacaktın :( Müslümansan, bir cana kıydın haksız yere :( nasuh tövbesi edip çok pişman olman gerek..

Diğer sevgilinlede cinsellik yaşadın , üstüne doğru düzgün tanımadan.. hatanı tekrarladın.

Şuanki, sevgilini çok seviyorsun oda bekarete önem veriyor.. belkide oda bakir !!! haklı bekarete önem veriyorsa tabi kendiside bakirse...

Açıkça anlatman gerek, kürtajı değil.. bakir olmadığını.. neden söylemedin derse : beni daha tanımadan objektif düşünüp karar verecek kadar olmadan ve seni tanımak adına niyetim sende istersen evlilik yönünde olursa o zaman açıklamayı düşündüm.. yoksa ön yargıyla ayrılabilirdin tanımadan beni.. vede gerçekten pişmansan hatandan bahsetmelisin.. ama aksiyse.. pişmanım deme hatamı tekrarlamam de !!! vede bir önceki tanımadığın kişiyle olanki ilişkinide anlatma !!! zarınıda diktirme.. işte o zaman esas kaybeden olursun ve diğer bahsettiğim açıklamalarıda yapmassan.. o adama acırım sevgilisiyle değil : yalancı bir zehirli yılanla evlenmiş ve koynuna almış olucak :( ahirettede Allah sana bunların hesabını sorar şuanki sevgilinde kul hakkını ister senden sana acımaz!!! orda herkes kendi derdine düşecek ne ana baba kardeş sevgili evlat vb. kayırmayacak kendini kayıracak ona göre adım at.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Eğer gerçekten büyük bir özveri ile ve fedakarlık ile sevdiğine inanırsam ve bunu ispat edebilirsen af edebilirim ve bir dahada hiç düşünmem... Aksi olsa idi dul kadınlarla evlenirmiydi bir erkek.. Hatalar insanlara mahsus..

0|0
    0|0
  • O başkasıyla yatmış mı acep. Yani bu durumda çok şey söylemek geçiyor içimden ama seni yanlış yönlendirmek ya da kimsenin günahını almak istemem. Ama beni çok seviyor lafı bana pek inadırıcı gelmedi. Seven insan bu tür şeyleri aşar, en azından içi yansa bile çabukatlatır ama bırakmaz diye düşünüyorum. Tabi bunlar benim düşüncem, yanlışta olabilir. Bu durumda karar sizin. Ama ben her daim bir ilişki güven üzerine kurulur ve her koşulda dürüst olmak gerekir diye düşünüyorum. Bel ki bugün kaybettiğini sanırsın, ama ileride karşılaşabileceğin büyük problem ve vicdan azabından kurtulursun diye düşünüyorum. Hem seni bu halinle kabul etmezse bile neyin ne olduğunu anlar ve seni bu halinle kabul edecek, yani aptal bir zara değil de sana değer verecek birini bulup, birbirinizi severek, sayarak, onure ederek çok daha mutlu olabileceğini düşünüyorum. Karar senin.

0|0
    0|0
  • ben evlenmezdim. bakire olmadığın için değil böyle bir takıntım yok. Sadece geçmişinle ilgili yalan söylediğin için.

0|0
    0|0
  • yıne kandırceksın diktirdin diyelim pekı hıcbıseyde anlamadı evlendınız falan pekı nasıl vıjdanen rahat etceksin olmaz öyle seevıyosan ben buyum arkadas bunları yasadım hataydı evet kabullenıyosan ben böleyım sevıyosa kabullenecektır ama kadırma bence senı terk ederse sen dogru olanı yapmıs olceksın ıcın bı nebze rahat olucek bunu sakın unutma

0|0
    0|0
  • Çok zor durum be kardeşim. Bizi bilgilendir. Bir de sevgilinle tek değil de onun yolundan konuşmayı dene. Allah birbirini seven insanların ayrılmasını istemez. Bu şekilde mutlu olacaksanız. Söylemeyi ver. Bence söylemeyi ver. Ama kürtaj yaptırmak da niye. Çok üzülüyorum çok. Lütfen ne oldu ne bitti buradan yaz lütfen

0|0
    0|0
  • Ben dürüstlüğü tercih ederdim. Temeli sağlam olmadan evlilik ne kadar sürer. Vicdanın ileride el vermez

0|0
    0|0
  • mahkeme duvarına çevirdiniz kim kimi yargılıyor yaa ergence konuşmayın artık :D yorum yapıyoruz o kadar

0|0
    0|0
    • Bazıları çok hakaret ediyor o yüzden

• ben sevdıgımı her halıyle kabul ederdım

0|0
    0|0
  • Eeee o senin sorunun adam evlenelim demiş evlenmemişsin siz sevgiden anlamıyorsunuz mademki seviyordun evlenecektin gelelim ikinciye ben olsam bana dürüstçe anlatırsa kabul ederim ama senin gibi yaparsa hiç affetmem

0|0
    0|0
  • aldatmış olmazmısın veya o kişi çıkar gelir söylerse sonradan öğrenirse daha kötü olur

0|0
    0|0
  • yargılamadanda cevap yazamıyorumkı :)

0|0
    0|0
  • Seni yargılamam ama sen sikilip bırakılmayı hakediyorsun.. Nedenide kandırdıpın için..

0|0
    0|0
  • gerçekten seviyorsa eğer kabul edebilir. ama olasılık neticede bellide olmaz.

0|0
    0|0
  • Yalan ustune kurulan yuva er ta da gec yikilir

0|0
    0|0
  • Kızlık zarını dikritince namusun geri mi gelecek? hiçbirşey yaşamamış mı oalcaksın?_

Kızlık zarını diktireceğine tövbe et ve birdaha evlenmeden öyle bir pisliğe bulaşma

0|0
    0|0
  • Psikoanaliz uzmanı olarak kesin bırakır, ilişki detayınızı bilmiyorum ama bilsem tam teşhis yazardım

0|0
    0|0
  • Anında hemde.. allah göstermesin rabbim

0|0
    0|0
  • Kürtaj olduğun için zarı diktirmen biraz zor kaç aylıktı hamileliğin

0|0
    0|0
  • evlilik düşünen bir erkek motora binmez :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle biterdi yalanin hicbir aciklamasi olamaz.

0|0
    0|0
  • Bence söyle bir söz var ev yapılmaz viran üstüne

0|0
    0|0
  • Uzuldum sevgilin icin

0|0
    0|0
  • Obur dunyada sorarlar sana bence ayril kabul etmez anlatigin gibi biriyse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence ne olursa olsun soyle cunku yalan bir sekilde ortaya cikiyo er ya da gec. Gercekten seviyosa seni birakmaz

0|0
    0|0
  • Ona en basindan soylemeliydin. Soyleyemediysen soylemelisin ilerdevicdan azabi cekersin.

0|1
    0|0
  • Bence diktirme soyle canim, eger birakacaksa simdi biraksin emin en iyisi bu

0|0
    0|0
  • selam bence evlenince duyarsa sen ne yapacaksın

0|0
    0|0
  • Kendisi bakir mi?

0|0
    0|0
    • Evet

• Hmm, o zmn cocuga yazik. Saklama ondan. Ki zaten baska sekilde ogrenirse evlendikten sonra gazetede haber olursun. Cocuk bide hakli, bakire isteme hakki var yani

Yükleniyor...