Sadece seks yapamayan ben miyim?

Iki yıla yakın bir süredir hiç seks yapmadım. Aşkla sevişmek güzel şey ama aşık olmak bizim elimizde olan birşey değil, hep istiyorum bi partnerim olsun aşık olmasak bile bana saygı duysun sevgiyle yaklaşsn istiyorum seksi çok seviyorum ama beni yargılayacak arkamdan kaşar diyecek bi insanla da olmak istemiyorum buradaki yorumları okuyorum nasıl buluyor bu insanlar bu partnerleri neden ben yalnızım diyorum. Çok mu zor bi insana saygı duymak? Neden bu toplumda becerdiği kıza pislik muamelesi yapan insanlar var? Bi arkadaşımın bi yıllık sevgilisiydi kız bakire değil diye kıza bu muameleyi yapıyordu. Bunlar sevgili düşünün.. Ben ise sadece seksten bahsediyorum vay halime. Ihtiyaçlarım var diye böyle bi insan muamelesi görmek istemiyorum kaldı ki seks kötü birşey değil ki insan birine sarılma ihtiyacı duyuyor bazen iltifatlar duymak istiyor enerjisini sevgisini dışarı atmak istiyor. Bence insanın içinde potansiyel bi sevme gücü var aşık değiliz sevgili olmadığımız zaman neden sekse bakışın da boyutu değişiyor? Inanın çok berbat bi psikolojim var artık yargılayan hoşgörüsüz nefret dolu insanların varlığını sevismemelerne bağlıyorum.

Güncellemeler:
Seks olmadan yaşayamıyorum sanki yüzümde can yok hep mutsuzum. Insanlar beni anlamıyor bilimadamları dışında tabii. benim solmam neden olağan gelmiyor bazılarına? ben birine sarılmaya bile muhtaç yaşıyorum. Evlenmek istiyorum zaten başka bi yol bulamıyorum kendime ama şu an sevişmek için bile düşüncesi bana uygun biri bulamazken evlilik nasıl bulabilirim ki öyle biri bulsaydım ben evlenme teklif ederdim kaçırmazdım asla.
Evlenmeden seks yapma diyenler kınayanlar, size katılmıyorum ben seks seviyorum asla da kötü gelmedi bana bu. Ha ister inanın ister inanmayın ilk kez onsekiz yaşında sevgilim oldu ne flört delisi biriydim ne de kucaktan kucağa atladım bu yaşıma kadar. Benim için dürüstlük çok önemli samimiyet o yüzden bekledim şimdi de o yüzden bekliyorum. Namus kavramıni SAÇMA buluyorum.
Insanlar evleniyor sonra birbirlerini aldatıyorlar. Cunki aralarında durum yalnızca tanisiklik çoğu insanın gerçekten birbirini anladığına inanmıyorum zaten yine bana karşı olan bi grup oldu burda da sadece yazmak istedim. Dr fantazi özgüvensz biri değilim IQ sü yüzün altında birinin iki gün sonra beni ağzına sakız yapmasına karşıyım sadece. Herneyse.. Yazmayın artık canım sıkkın.

0|2
6|44

En İyi Kız Görüşü

• Seni çok iyi anlıyorum. Ama bizim türk milleti parklarda öpüşür, otobüste g*tünü penislere dayar, erkekler bacaklara bakıp masturbasyon yapar kesmek ördege koşar. Seni seviyorum der içinden gelmeden adamın koynuna girer ayrılınca bi hataydı çok pişmanım falan der. Beni böyle kabul edicek birini bekliyorum der MAL gibi. Ya da koşar diktirir kızlığını adet dönemine getirir vs. Aptal türk erkekleri de kızı dışarı çıkarır yedirir içirir hediyeler alın 15 dk ugruna herseyini çeker.

Ama sen açık açık sadece seks için, tabiki yanında güvende mutlu huzurlu güvende hissettiğin, belki bir çok kadının kocasıyla konuşamadığı isteklerini doğrularını zevklerini sınırlarını konuştuğun için, o* damgası yersin. Fuck buddy de neymiş!

Ahlak zar demek değil bunu bi bilin. Yalan söylememek, kalp kırmamak, üzmemek, haksızlık etmemek demek. İki insan da mutluysa bu durumdan kime ne ?

Tek şanssızlığın böyle bir erkek bulamamak olabilir. İyi gözlem yap sadece.

0|2
    0|0
    • canım cok guzel seyler yazmıssın. senı kırmızı elma sözluge beklerım kesın gel lutfen kadın sozlugu.

Erkekler Ne Diyor 44

• Arada aşk olmadan, sadece cinsel ihtiyacını karşılamak için bulabileceğin insanın aynen senin gibi düşüncelere sahip olması gerekir. Ama tabi böyle düşünceye sahip erkek sayısı az. Bazıları başta bu niyetle başlasada zaman geçtikçe aşık olabiliyorlar. Ama tabi toplumumuzda var olan erkek her istediğiyle yatsın ama evlenirken bakire olsun ister durumu var ya. Başlangıçta fuckbuddy olarak başlayan ilişkide zamanla aşık olmaya başlayınca gururuna yediremediği için arkasından laf söz ediyor... Ya da elinin altında gel dediğinde gelecek, gelmezse şantajla zorla getirteceği sadece cinsel obje olarak gördüğünden. Bence o örnek verdiğin arkadaşın sevgili filan değillerdi. Dediğim gibi o şahıs senin arkadaşını gel dediğinde geleceği, yatağa atıp işi bitince göndereceği bir seks objesi olarak görüyor. Senin de seni böyle görmeyecek birisini bulman lazım. Zor mu dersen çok zor... Birbirinin hayatına karışmadan, bağlanmadan sadece cinsel ihtiyacını karşılayabileceğin birisi samanlıkta iğne aramaktan farksız bu ülkede...

1|0
    0|0
    • Ben sırf fuckbody istiyorum demiyorum ayrıca bi kelime çok itici. Söyle bi sözü vardır birinin 'aşık olmayı istemediğin insanla yatma' diye. Seksin içinde güzel duygular vardır ben zaten bu duyguları hiçe sayan seksi bayağılastıran insanlara kızıyorum. Bi kadınla sevişin aşık olmasanız da. Sadece düzmeyin diyorum. Ama erkeklere göre sadece fuck yap, hayır sevme anlayışları bile tuhaf bazı erkeklerin kadını mülk edinmeyi sevmek sanıyorsunuz. Ne sevmeyi ne seks yapmayı becerebilms insanlar var bu ülkede.

• Orcun cok guzel yazmıssın. bu baslıgı yazdıgım gun o bunalımlı halle pek dıkkat edememısm. boyle dusunen bırısı olması guzel bu ulkede.

• Rica ederim ne demek, 11 ay sonra olsa da yazdıklarımın takdir edilmesi güzel birşey... :)

• Nice evli çiftler arasında cinsel hayat 0 iken senin açık yüreklilikle aşk olmasada seviye saygı çerçevesinde birşeyler paylaşacağın birini araman takdire şayan. Umarım bulursun sekse dayalı mantıksal bir ilişki zor gibi özellikle bizim toplumda erkek çok sahiplenici kadın çok bağlanıcı rolleri oynarken sadece o işi yaptığı için biriyle evlenebilen evlendirilebilen insanlar mevcutken umarım aradığını bulursun. Hoşgörü meselesini kafana takma sen dogru bıldıgın gıbı yaşa gerisi teferruat. Kimse seni yargılayamaz erkekler yada baska bayanlar sevgılım adı altında hergun yaşarken bunu sonra ayrıldıklarında arkalarından cesıtlı sıfatlar ıle konusmalarını zaten anlayamıyorum. Yatarken askındı hani :D zevk alırken ıyide canın yanınca neden peynir modelleriyle anıyorsun yada farklı hayvan ısımlerıyle :D neyse dedıgım gıbı canını sıkma hayatını yaşa. Aslında çoğu ilişkiden daha saglam olacagı kanaatındeyım cunku sadece ızın verdıgın surece ozelıne gırıcek ve kendınde buna hak gormeyecek bırı sart ınsana.güzel olur hakkaten be bende bulmalıyım boyle bırı bı an dusundumde:D tabı secımlerde onemlı ıyıce tanımak lazım sonrasında orda burda senle alakalı konusacak bırı ıle yasanacak seyler degıl alınacak nefes bıle ısraf bence.

0|1
    0|0
    • su lafını cok beğendim hocam:

erkekler yada baska bayanlar sevgılım adı altında hergun yaşarken bunu sonra ayrıldıklarında arkalarından cesıtlı sıfatlar ıle konusmalarını zaten anlayamıyorum.

• saol hocam :d Durum bu ama ötesi yok böyle bir durumda ikisi de çıkar ilişkisi içinde oluyor bence. Bana faydası varken işimi görürken iyi başkasıyla olacaksa kötü :D Bana ters bu tarz düşünce yapısı. Yaşanan her şey yaşandığında güzeldir devam etmiyorsa daha güzelini yaşayacağın içindir.

• dediğin şeyi yaşayabileceğin erkek maalesef bulunması çok zor...

vardır ama denk gelme ihtimali çok düşük..

kullanıldığınla,aşağılandığınla kalırsın...

sende zaten ne kadar zor olduğunun farkındasın...

sadece söyle bir tavsiyede bulunabilirim..normal arkadaş ol hiç bu tarz seyleri belli etme senden hiç böyle birşey beklemesin...erkek cabuk anlar ve ona göre kendisini sana sunar..sende düzgün biri sanırsın kullanır aşağılar sonra..uzun zaman arkadaşlık yapıp emin olmadıktan sonra girme bu işlere...

0|0
    0|0
  • BENİ BUL ARADIĞIN GÜÇ İÇİNDE :D

sex sevdiğin kişiyle yapılınca sevişmek olur bu mükemmel ve ayrıcalıklı birşeydir.Birbirinize bağlar.

Sex önüne gelen biriyle yapınca kızın adı çıkar s..k...mek olur adı ve erkek zevk alır kadın nisbeten zevk alır.

Ülkemizde inançsal bir olgudan dolayı böyle.tavsiyem evlen.Kemal sunalın doktor civanım filminde ayşen garuda ya yazdığı reçete gibi :D

işin latifesi evlenince bu şekilde devam edersen eşini çok mutlu edeceksin.sende o ışığı görüyorum.tabii erkek değilsen..

0|0
    0|0
  • ben hatunların yanlış erkek serzenişlerini dinlemekten sıkıldım artık.

kadınların karşısında bekledikleri erkek figürleriyle doğru orantılı bu olay bence, mesela hatun yönlendirici, daha fazla baskın bir erkek ister 2 ay sonra dayak yiyip sızlanır.

piç olsun eğlenelim der, nasıl yattıklarını tüm arkadaşlarına anlatır sızlanır.

eğlenceli olsun çevresi olsun, benimde havam olsun der, iki gün sonra boynuzu yer sızlanır.

karşımda kestiğim rolü yiyip kucağıma atlayan hatunlara bende köpek çekiyorum.

kızlar önce bi ne istediklerini bilsinler ya.

sende hiç sızlanma bence.

0|0
    0|0
  • Öncelikle aşk ile şehveti birbirinden ayırmasını bilmek gerek. Yani aşıklar sürekli bu şekilde mi yaklaşıyorlar birbirlerine. Bunun bir yolu yordamı yoksa, bir insan hele günümüzdeki insanları ele alacak olursak evleninceye kadar en az 10-15 kişi ile sözde bir aşk yaşıyor. Peki en son kişinin yüzüne nasıl bakılıyor ben en çokta onu merak ediyorum. Yani yaşanan ilişkilerde yatak olmadığı zaman bir eksiklik mi oluyor. Bence hayır. En azından ayrıldığı zaman iffeti ile ayrılır, başkası kısmet olduğu zaman yüzüne bakacak bir durumu olur. Şiddetle kınıyorum.

0|0
    0|0
  • seks kötü bişe değil asla. ama kadın erkek cinsel birlikteliği nikah şartına bağlıdır. evlenmeden canımızın istediği gibi cinsel bir hayat sürmeye çalışırsak toplum yapısı ve gelecek nesiller ciddi yaralar alırlar ve toplum ahlaki çöküntü yaşar. nikah, kadın ve erkeğin birlikte omuz omuza yaşayacaklarının, bir yuva kuracaklarının akdi yani antlaşmasıdır. Ve bu antlaşma herkese ilan edilir. karşılıklı söz verilir. ve bu antlaşmanın bozulması hukuki bir süreç gerektirir. kadın erkek cinsel birlikteliği ciddi bir durumdur, duygularlar, isteklerle, günübirlik heveslerle elde edilemez. ancak ciddi bir kurum yani aile kurumu etrafında gerçekleşebilir. bu birliktelikten ana baba ve çocuklar meydana gelir yani hepimizin içerisinde büyüğüdü aile. Aile ise milletin kültür ve değerlerinin sağlıklı bir şekilde gelecek nesillere aktarıldığı bir okuldur. "Aile Terbiyesi Almış" aile kurumunun değerini ifade etmesi bakımından manidardır.

Kendinizi Eşinize Saklayın derim...

0|0
    0|0
    • "güncelleme" bak hele bak, sen armudun sapı üzümün çöpü diyenlerdensin galiba...

• Herşeyden önce hem isteklerin, hem de düşünce tarzın gerçekten taktir edilesi...

İsteklerini açıkça belirtmen, özgüveninin yanında korkularını da doğru anlatman aslında ne kadar olgun bir karaktere sahip olduğunu gösteriyor...

Her erkek kendisiyle ilişkiye giren kızlara kaşar muamelesi yapmaz. Bu ön yargıyı kırman lazım...

Ben de ki senden çok daha istekliyim, sevgilim olmayan biriyle ilişkiye girmem, bu yüzden ben de seninle aynı durumdayım şuan... Dolayısıyla seni anlıyorum.

Umarım aradığın doğru ilişkiyi bulursun... Şansın açık olsun...

0|0
    0|0
    • Seni aklı buluyorum, ilk güncellemende evlenmeyi çare olarak görmene şaşırdım... namus kavramını bende saçma buluyorum

• bayanlara göre burda her şey seks görünüyo bekaret yoksa bile anal,oral yaşıyolar görüyosun normal olan senin durumun

hayatını vede geleceğini mahvetmek istiyosan buyur yap...

0|0
    0|0
  • hiçbir eski sevgilime arkasından "kaşar" demedim... hatta güzel vakit geçirdik burdan hepsine saygılarımı sevgilerimi gönderiyorum... olmadı diye kaşar mı demek lazım yani... sağolsunlar hepsi de mutlu etmesini biliyordu... ben de senin gibiyim... sevişmezsem seks yapmazsam gülemiyorum... en azından 2 güne 1 yapmam lazım gerçekten kötü oluyorum... 5 gün geçti aradan suratım asık hiç mutlu değilim... nefes alışım bile zorlaşıyor... ama şimdi yapsam daha sağlıklı hissederim kendimi...

0|0
    0|0
  • Cinsellik her ne kadar yadırgansada , insan doğasında büyük yer tutan bir kavram.Karşı koyması çok güç bir arzu.Bayanlar için Türk toplumunda çok çok uç görülen , doğal bir ihtiyaç.Senin beklentinde çok normal.Sadece seks yapmak istediğin için , bunu hesapsızca yapmak istediğin için kimsenin sana çeşitli sıfatlar yüklemeye hakkı yoktur.Hatta benzer fikirleri taşıdğımı söyleyebilirim.Evlenmeye maddi ve manevi olarak hazır değilim.Görünen o ki uzun bir sürede böyle olacak.Bende herşeyi yaşayabileceğim , hesapsızca her anlamda tatmin olabileceğim ama bir son vaad edemediğim bir yoldaş arayışı içindeyim.Benim bulmam zordur lakin senin ki daha kolay.Umarım gönlünden geçenlere eş değer karakteri taşıyan birisiyle mutlu zaman geçirebilirsin...

0|0
    0|0
  • madem bu kadar kötü durumun burada arkadaşın biri bi el atsın sevabına bi rahatlatsınlar seni..iyi çocuklar var burada...birine ver işte:)

0|0
    0|0
  • Şiddetle katılıyorum.. Bu konuda insana yüklenen ve kadını olumsuz yorumlayan çok fazla toplum baskısı ve önyargılar var "kadınların sex yapması günah, ayıp, acıtır, namussuz olur vs" gibi kadını küçük düşürmeye çalışılan mantık saçma bence.. Tamam dini zorunluluklar, kültür, yetiştirilme tarzımız "bakirelik" gibi kavramlar zamanlama konusunda bir antipati oluşturulabilir ama kadını küçük düşürmek yanlış bu konuda..

0|0
    0|0
  • sen aslında normal düşünüyorsun bunlar ihtiyaç olan şeyler doğru birinle bu isteklerini yaşayabilirsin ama bizi diğer milletlerden ayıran özelliklerimiz var farklılıklarımız var bunlar toplum önünde engeller tabikide yaşadığın yerin dışında bu isteklerini gerçekleştirebilirsin sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum olaya alıp vermek mantığınla bakıyorsan eğer mutlaka çevren dışında takıl

0|0
    0|0
  • sex her insanın ihtiyacıdır nitekim hormonaldır, ama doğru yerde doğru zamanda doğru insanla bunu paylaşmalı,

partnerini iyi seç ki sonradan adını kötüye çıkarmasın, partner yok demişsin... her körün bir alıcısı vardır bekle biraz daha. Keşke herkes seninle aynı görüşte olsa diye hayıflanmıyodeğilim.

kimseye aldanma hayat senin hayatın sadece bu özeli yaşayacağın insanı doğru seç ki başına iş alma.

0|0
    0|0
  • Şu anki psikolojik durumun seni bu yazıyı yazmana itiyor... Birgün sevgili edinip seks hayatın olduğunda bu yazdıklarını da senin durumunda olan diğer kişileri de hatırlamıyacak hayatın çok dolu olduğunu herkesin senin gibi hissettiğini düşüneceksin...

0|0
    0|0
  • zamanla yoluna girecektir. çok bi dolmuşsun belli ama tatlı canını sıkma. ilerde sende istediğin gibi bi sevgili hatta eş bulursun kendine.

0|0
    0|0
  • dedigin güzel bişeyde sen yanlış kişilere bakıyrsun yanlışları tercih ediyorsun. benim öyle bir birlikteligim vardı saygı sevgi vardı bir kere bile kötü laf etmedim dert ortagı oldum sonradan o hakkımda konuşmaya başladı ... güven meselesi derim yada erkegin egosuyla ilgili

0|0
    0|0
  • tut kendini arkadasım evlenene kadar bakire kal kocanla yaşa her şeyi . arkadan kmse kaşar demesin. saygı gör şefkat gör hanım hanımcık ol ailene laf gelmesin sana laf gelmsın mutlu ol ne haber ?

0|0
    0|0
  • işin ne zor nede kolay. Ama sen ister istemez kafanda büyütüyosun gibime geliyor. Biraz dışarı cık. beni yanlış anlama ama en azından seni tatmin edecek birini bulman lazım. Buda ya parkta ya otobüste ya meydanlarda yada burası gibi sitelerde insanların yorumlarında bulabilirsin. kendi kendinin boğazını sıkar gibisin.

0|0
    0|0
    • Haklısın. Ideal i hiç bi zaman bulamam belki seks yapınca bu öfkeli halim de geçer çok coştum sanırım bugün .

• Canını sıkma,Fazlada takma,Senin yaşadıklarını bizde zamanında yaşadık,Ama kafaya takmadık,Zaten taksaydım her halde 100 kere tımarhaneye girer çıkardım,Sözüm geri sana deli demek istemiyorum,Ama sen delisin ancak gocunma İnsan arada sırada delirmeli..Bende yapıyorum...

0|0
    0|0
  • aslında %100 haklısın,çünkü her zaman aşık olunacak insan bulunamıyor,ama seks yaptun diye kimse kaşar muamelesi yapmaz ,bu konuda sen kendineden sorumlu ol ve kimle istersen onunla dene,hayatıda bu kadar ciddiye alma bence...önce kendine dürüst olman en önemlisi şimdiki paylaşımların gibi...bu konuda yanındayım...

0|0
    0|0
  • oha sevişen bi kız

bence yalandır

kızlar asla sevişmezler ki :)

1|0
    0|0
  • Gercekte kac yasindasin?

0|0
    0|0
  • Namus kavramını saçma buluyorsan zaten diyecek bir şey yok. Durağa git elbet bir göz kırpanı bulabilirsin : )

0|0
    0|0
    • Söylediğim cümleyi anladığını sanmıyorum. O çok farkli bi kavram değişken herkes kendince biçim veriyor ona ve bu yüzden sahte buluyorum onu.

• Mezhebin bayağı genişmiş. Ne diyim Allah herkesin gönlüne göre veriyor zaten.

• kardes, namus kavramı olmasaydı demekkı sen hayvanlar gıbı onune gelenle yatıcaktın. mıdesızce zevksızce . pardon ama hayvanlar bıle esını ıtınayla secer kokusundan kuyrugundan gosterısınden vs ıyıkı namusun var yoksa bıldıgın asagılık olucakmıssın sen..

• maalesef bizim toplumda seksi sadece erkek sever erkek ister gibi bir ön yargı oluşmuş durumda. erkek isteyince erkektir ister kadın isteyince oruspu olur. ama benim en büyük hayalimdir seksi sevdiğini korkmadan söyleyecek bi kızla beraber olmak :)

1|0
    0|0
  • seni çok iyi anlıyorum tabiki de bu bir ihtiyac insanların bişeyler paylaşması güzel vakit geçirmek inan gerçekten sana yardımcı olmak isterim ama nasıl yarımcı olabilirim bilemiyorum :(

0|0
    0|0
  • sen herkesle yatıp kalkacaksan , bırak sevgilini sana kim saygı duyar ki kim ? sen yarın nasıl anne olacaksın çocuklarına nasıl öğütler vereceksin ,

0|1
    1|0
  • eğer sadece ihtiyaç ilişkisi arıyorsan aynı taraftayız bende ihtiyaçlarımı gidermek istiyorum ama aynı bakımdan kızlarda sapık olarak nitelndiriyor erkekleri bende bunu kınıyorum

0|0
    0|0
  • Sex ülkemizde tabu olduğu sürece her zaman arkadandan kaşar denilecek.Bunu duymamak için seviştiğin kişiyle evlenmen lazım.Maalesef ülkemizde böyle

0|0
    0|0
    • Gelişmiş ülkelerde sarılma seansları yapılıyor ayrıca.Sevmek sevilmek hoş duygular ama biz ne yazık ki bu duygulardan uzaklaşıyoruz

• Bazen isyan ediyorum keşke avrupada yaşasaydım diye ama en azından arap ülkesinde yaşamıyorum direkt taşlanrdm :) hoş yakın gelecekte o da olası bu ülkede..

• İşi yapan da erkek taşlayan da erkek:) Dediğin bir nevi oldu zaten son rütuşları yapılıyor

• Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 5

• dogru seyı dogru ınsanla dogru zamanda yasamak lazım sonrası pısmanlık...gunumuzde ıse hersey ortalıkta yasanıyor otobus duragında kımseye aldırıs etmeden opusenler...hersey artık ortada ulasılamsı zor degıl aradagın degerlerı bulmak bu yuzden zor bıraz ulasılması zor olsa karsı taraf belkı bu kadar cabuk yıtırmıcek bısyelerı ve daha cok caba sarfedecek bazı seyler ıcın ama noluyor o yapmadı bu yapar o vermedı kotu bı tabır dıgerı verır o yusden kardes senın aradıgın duygusal agırlıklı bıseyler yasmak cok zor ben bır baslık actımcok mu rahat toplum olduk dıye bısurru hakaret yagdı ozentı toplum olduk mal ınsanlar dolu her taraf valla ben de artık dogru bır ınsanın kalmadıgı dusuncesındeyım ve senın gıbı umutsuzum

0|0
    0|0
    • Bu düşünceye sahip pek çok insan var ve buda aradığınız kriterdeki insanların var olduguna delildir. Umutsuz olmayın.

• Sen mi bana psikolojiden bahsediyorsun? Güvenli bi omuz arama dediğin şeyin temeline inersen benim burada yaptığım eleştiriyi anlarsın. Farkında degilsin ben de aynı sorunu dile getirdim. Eğer insanlar bu kadar aşağılık olmasaydı seksi bu kadar büyütmezdk sırf yargılanmama korkusuna güvenli omuz başlığı altında duygularını söylüyorsun.sindirilmiş çoğu birey gibisin yani.yazdıklarımı anladığını sanmıyorum hem cinslerimin çoğunun bunu anlamasına en azından bi yüzyıl var. (iyimserimdir.)

• sexsı bu kadar sorgulayacagınıza bıraz karekter sorgulayın bence herseyın odak noktası sexs bu tıp dusunneler yuzunden hıc bıseyın degerı kalmadı ben senı anlıyorum aslında sen bıseyler yasamak ıstıyosun bana kasar mı der vs ben de dıyorum kı der ortalıkta bu olay artık heryerde var dıyorum sen de bulamazsa gıdıp baska yerde bulacak bu tıp bır ıstegı karsılacak bır erkek zor cunku ulasılması kolay oldu bunu sebebı bu kadar rahat dusunen ınsanların toplumda cogalmasıdır neyse ya

• hayatta hersey sexstı nasıl bı zıhnıyet bu bu zıhnıyettekı hastalar ıste zaten toplumu kulturu herseyı tepe takla ettı sevgılının elını tutmak omzunu basına koyunca guven duymak bu duyguları hicbıseye degısmem sız sapıtmıssınız yok yuzu soluyomus bılmem ne yazmayın demıs sen bı pskolaga gıt bence bu tıp ınsanlara karsı hıc kıbar olamıcam veya ılımlı yaklasamıycam malesef

0|0
    0|0
    • Bana anlayış göster demedim sana zaten. Kimi insan yemek yemeye düşkündür kimi ise uyumaya vs bu da temel bi ihtiyaç ben de bunu seviyorum aç bununla ilgili makaleleri oku bakalım insan sağlığı üzerindeki etkilerini. Sen kendini bastırıyorsun diye ben de bastırmak zorunda değilim. Frijit olsam öpüp baş üstüne koyardıniz ama beni. 'ay ben seks sevmiyorum iğrenç' demek övülesi birşey bu toplumda.

• herkes sexs ıster sever bununn bır boyutu var senın kı sapkınlık bence artık boslugunu sexsle doldurmaya calısıyosun kımın kımden fazla sexse ıhtıyac oldugu veya frıjıt olmadıgını bılemezsın ben dunyadakı en guzel duygunun sexs olmadıgını dıyorum sen hıc kendını sorguluyomusun acaba ben nıye merhametlı degılım ben nıye bu sekılım dıye karekter olarak bu duygularını mutlaka bır eksıklıgın var her ınsan da oldugu gıbı ısıne gelmez cunku hersey sexs ne yazık kı ınsanlıktan uzaksınız cunku

• Aşkla tutku kadar güzel birşey yok

0|0
    0|0
  • Evet, sizi anlıyorum fakat İslama göre bu bir zina. Ve zina ise çok günahtır. İnşaAllah evlenirsiniz hidayete erersiniz, sizi tatmin edecek bir eşiniz olur. :)

0|0
    0|0
  • Of çok uzun yazmışsın bu ne yav

0|0
    2|0
Yükleniyor...