Kapat

KS'nin demokratik olmamasının sebepleri nelerdir?

sebebini anlayamadığımız bir şekilde ne yazsak siliniyo ne yazsak kaldırılıyo, düşünce özgürlüğüne ne oldu? haklara eşitliklere ne oldu? lafa gelince demokrasi hakkında hak hukuk eşitlik hakkında bikbik ötenler şimdi nerede? ben diyorum ki küfür, ırkçılık, dil, din, ırk ayrımı olmadığı sürece ve cinsellik konularında aşırıya kaçılmadığı sürece sorulan sorular ve cevaplar kaldırılmasın. nedense sürekli adminlerin istekleri doğrultusunda yazmamız lazım? bu mudur adalet ve demokrasi? eşitlik? düşünce özgürlüğü?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• senin özgürlüğünün başladığı yerde başkasınınki biter. Demokratik düşünce platformunda her şeyi söylemek hak değildir. Ortamın uygun gördüğü cümleler sarf edilmeli. Bu demek değil ki her istediğini yazabilirsin. Soruların kaldırılması yada yazıların kaldırılması içinde sitenin belirttiği kurallar var. Bu kurallara uymakta demokratik yaşamın gerekliliğidir.

0|1
    0|1
    • ben diyorum ki küfür, ırkçılık, dil, din, ırk ayrımı olmadığı sürece ve cinsellik konularında aşırıya kaçılmadığı sürece sorulan sorular ve cevaplar kaldırılmasın. böyle yazmıştım, ortama ters bişey yok.

• ama kime göre. Cinsellikte aşırılık görecelidir. Irk din dil tartışmasında sınır nedir. Buna karar vermek kişisel olarak karar vermek mümkün değil. Onun dışında her görüşe yer verildiğine inanıyorum.

• canlarının istediğini kaldırıyorlar..banada saçma geliyor..soramayacakmıyız istediğimiz şeyi...neye aykırıki yazılan soru..düzgün soruyu bile alakasız mdiye kaldırıyorlar..ben bir alaka kurmuşumki sormuşum..

0|1
    0|1
  • Adminlerin istekleri değil sitenin kuralları esas alınır.Sorunun altında şikayet et butonu vardır.Onun yanındaki maddeler soru yada cevap kaldırma sebepleridir.Bunlar haricinde bir paylaşımın kaldırılırsa yönetimle irtibata geç.

0|0
    0|0
    • sitenin kurallarıymış, hepsi palavra :) sanki herşeyde kurallara göre hareket ediliyo da. sitenin kurallarına aykırı olmayan sorularım kaldırılmıştı, ee neye göre kaldırdınız? kılıf da hazır zaten, sitenin kuralları. ayrıca yönetimle irtibata geç demişsin fakat level 3 olmadan mesaj atılamıyo? ee napıcaz level 3 olmayı mı bekliycez? böyle saçmalıklarla bu site ayakta duramaz, daha profesyonel kişilerin ellerine teslim edilmesi gerek olduğunu düşünüyorum.

• soran bu şekilde bir yere varamazsın saygı göster saygı gör

• Kızım dediğin kişi 32 yaşında aklını balına topla!

Erkekler Ne Diyor 3

• Kaldırılan paylaşımların hakkında bilgilendirme iletisi profilinde kayıtlı e-posta hesabına gönderilmektedir.

Kaldırılan iki soru paylaşımından biri 'Soru formatına uygun olmayan düz yazı' olduğu için, diğeri ise 'cinsellik kategorisi için Xper seviyesi yetmediğinden başka bir kategoride cinsellik sorusu sorma gafletine yenik düşülmesi' nedeniyle kaldırılmış.

0|0
    3|6
    • acaba aslı olmayan ve bilimsel niteliği olmayan ve ks tarafından yazı olarak seçilmiş yazılar da kaldırılabilir mi?en belirgini eşcinselliğin nedenleri ve eşcinsellerin iç dünyası.komik denebilecek bir üslup zaten var da içerik de yanlış.yazıyı tekrar değerlendirin.

• Benim yazıları kaldırmışsınız " uygunsuz içerik " sebebiyle...ne alakası var? Bilimsel yazılarda uygunsuz içerik bulmanızın sebebi nedir yani...Bu sitedeki kültürü arttırmak mı suç oldu ne oldu?

• Gaflet:))

Super kelime

• HASET YÖNETİM.

yönetim istifa.

susma sustukça sıra sana gelecek

0|1
    0|1
  • haksızlık etmişsin. cevabın durduk yere kaldırılmaz. keyfi kaldırılmışsa yönetim tekrar yayınlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...