En sevdiğiniz film repliği hangisi KS üyeleri?

En çok hoşunuza giden film repliği?

Benden size yine filmlerle ilgili bi konu (:

Ben fight club hastası olarak replıklerını paylasmak istedim

film esnasında sık sık pause yapılıp not edilmesi gereken repliklerdir..

-herşeyden önce korkmayı bırakıp,bir gün öleceğini kabul etmek zorundasın

-sadece herşeyini kaybettikten sonra özgür kalabilirsin

-bütün bir nesil benzin pompalıyor...garsonluk yapıyor...yada beyaz yakalı köle olmuş...

-bizler tarihin ortanca çocuklarıyız..bir amacımız yada yerimiz yok..ne büyük savaş yaşadık nede büyük buhranı..bizim en büyük buhranımız...hayatlarımız...

-televizyonla büyürken milyoner film yıldızı yada rock star olacağımızı sandık...amaolmayacağız...bunu yavaş yavaş öğreniyoruz...ve çokça kızgınız...

-ben jack'in intikamıyım!

-ben jack'in mahvedilmiş hayatıyım!

-sizler işiniz değilsiniz...sizler paranız kadar değilsiniz...sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz..kredikartlarınızın limitleri değilsiniz...sizler iç çamaşırı değilsiniz..sizer dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz.

-uzaya fırlatılan maymun kadar hazır...bir uzay maymunu...gelişme için kurban olmaya hazır biri..

-hepimiz aynı pisliğin lacivertleriyiz.

-ben jack in dışlanmışlık hissedeniyim

-elime tüfek alıp türünü korumak için çiftleşmeyen her pandayı vurmak istiyorum..petrol tankerlerini açıp hiç görmiyeceğim fransız sahillerini kirletmek istiyorum..duman solumak istiyorum..

-babam hiç üniversiteye gitmedi.benim gitmem önemliydi..

-biz kadınlar tarafıneden büyütülmüş bir erkek nesliyiz..başka bir kadının aradığımız şey olduğunu sanmıyorum..

-spor salonlarında ter atıp calvin klein in tanımladığı olanlara acıyorum..bir erkek böylemi görünüyor..

-kendini geliştirmek bir mastürbasyondur..

-mona lisa bile dağılıyor

-salaket parçası

-bu aşk değil biz spor yapıyoruz..

-medeniyetin gittiği bu yönde maddi eşyaların önemini redediyorum..

-prezervatif neslimizin kristal ayakkabısı...onu takıp bir yabancıyla karşılaşıyorsun..bütün gece dans edip sonra atıyorsun..

-popona tüy yapıştırmak seni tavuk yapmaz..

-sabun kahamanların küllerinden yapılmıştır..tıpkı uzaya gönderilen ilk maymun gibi

-babalarımız bizim için tanrı modeliydi..eğer babalarımız bizi terkettiyse tanrı nasıl biri..

-derin uzay araştırmaları hızlanınca herşeyin ismini şirketler koyacak..ibm yıldız gemisi...microsoft galaksisi..starbucks gezegeni..

-enerjik biriydi..herhalde dev fincan kahvesini bitirmişti..

-katalogları elimden düşürmez ne tür bir yemek takımı kişiliğimi yansıtır diye düşünürdüm..

-ümidin kaybolması özgürlük demekti...

-ben bu dünyanın etrafında kalabalık oluşturduğu küçük merkeziyim..

-her gece ölüyor..her gece yeniden doğuyordum..yeniden..

-insan uykusuzluk çekerken aslında hiç uyuyamıyor ve uyanık duramıyor..

-tek porsiyonluk arkadaşlar..kalkışla iniş arasındaki zamanı paylaşıyoruz..

-gülüşünde iğrenc bir çaresizlik var

-daha kötüsü olabilirdi..bir kadının sen uyurken penisini kesebilirdi..

-sahip oldukların sonunda sana sahip oluyo

• Kötü erkekler yatağına, iyi erkekler kalbine girmek için yalan söyler. (One Tree Hill)
    27% (3)67% (2)36% (5)Oy Ver
  • Marla.. damağındaki o küçük çizik, dilinle oynamasan hemen geçer ama duramıyorsun.. oynuyorsun.. (Fıght Club)
    0% (0)33% (1)7% (1)Oy Ver
  • Senden sonra kimseyi sevmedim, dedi adam. Senden sonra bile sevebildim seni, dedi kadın.(?????)
    27% (3)0% (0)21% (3)Oy Ver
  • Birinin şarkı listesine bakmak onun günlüğünü okumakla aynı şey(Whats your number)
    9% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • Aşık olduğunuzu hissettiğiniz an panik yapmayın. Hemen bir yere oturun, derin nefes alın; katilinizle tanışmanın tadını çıkarın. (Girl on the Bridge (1999))
    37% (4)0% (0)29% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Biraz insan ol diyeceğim ama, seni de zor durumda bırakmak istemiyorum. ''

Donnie Darko (2001)

Sürekli ''Tamam'' demeyi kes! Tamam mı?

-Tamam (Leon)

Eğer benden ayrılırsan senden sonsuza dek nefret ederim!(One Day)

”Müzikten asla vazgeçme, ne olursa olsun.Çünkü ne zaman başın sıkışsa; müzik, kaçıp sığınabileceğin tek liman olacak.”

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Gossip girl repliklerine bayiliyorum.. dizi ama olsun \Chuck: Serena,iyi bir kızmışsın gibi rol yapmayı kes. En yakın arkadaşının sevgilisiyle yattın ki sana bu yüzden bir tür hayranlık duyuyorum.

0|0
    1|0
  • Senden sonra kimseyi sevmedim, dedi adam. Senden sonra bile sevebildim seni, dedi kadın.

0|0
    0|0
  • Al yazmalım; sevgi neydi, sevgi emekti...

0|0
    0|0
  • e şıkkı cuk oturdu bana:)

0|0
    0|0
  • Senden sonra kimseyi sevmedim, dedi adam. Senden sonra bile sevebildim seni, dedi kadın.(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yazdığın replikler içinde--- Sahip oldukların sonunda sana sahip oluyo-----------Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız..Bir amacımız yada yerimiz yok..Ne büyük savaş yaşadık nede büyük buhranı..Bizim en büyük buhranımız...Hayatlarımız...Bunlar çok güzel ayrıca

”Ölmekten korkmuyorum , yeterince yaşamamış olmaktan korkuyorum.” Bay hiçkimse

0|0
    0|0
  • şener şen: baskın vaaaıırr

kadir inanır: deli kadir uleyn

cüneyt arkın: döverim. hepinizi döverim ulen

1|0
    0|0
  • valla fight clubtan yazacaktım.Bide Leon The Professional falan var

0|0
    0|0
  • Why, Mr. Anderson, Why? Why do you persist?

0|0
    0|0
Yükleniyor...