Cinselliği azaltan nedenler nelerdir?

Cinsel isteksizlik hangi durumlarda oluşur ve neden oluşur ?

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• bitip tükenmek bilmeyen sorunlar,bir bardak su da yaratılan fırtınalar, kalp kırmayı alışkanlık haline getirmek, sürekli bir şey lerden şikayet etmek, olmuş bitmiş üzerinden yıllar geçmiş kapanmış mevzuuları temcit pilavı gibi iki de bir tekrar etmek, durup dururken sorun tartışma çıkarmak, karamsar ve negatif ruh hali,küçücük ve çok rahat aşılabilecek sorunları çok büyütmek ve aşılmaz kılmak, vb. bunlar beni başta beraber olduğum kişiden sonrasında da onunla yaşadığım cinsellikten soğutuyor...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Aşırı sert tutumlar,orgazma ulaştırmadan cinselliği karşı tarafın sonlandırması,erken boşalma vs. bu tarz ilişkilerden sonra cinsel açıdan isteksizlik doğabilir partnerden kaynaklı.

Kendi kendine bir cinsel isteksizlik var ise onu ben değil doktor bilir

0|0
    0|0
  • zamanla cinsel istek te azalma görünür bu hemen hemen her insanda olan birşey,bizler sexte yaşanabilecek bütün güzellikleri ömrümüze sığdırmamız gerekirken 3-5 aya sığdırıp çabuk bıkarız,sonrada hep aynı şeyler deriz ve isteksiz davranırız,sonrada kendimizi dışarılara atıp başka ,yeni heyecanlar arayışına gireriz,gerek reel,gerek sanal olsun hep arayış içindeyizdir,burda kendine dürüst imajı verenler olsa bile aslında hepimizin arayış içinde olduğumuz kaçınılmaz ve gerçektir.

0|0
    0|0
  • çok fazla yaptıktan sonra oluşur..

bazende yorgunluk ve can sıkıntısından ileri gelebilir kafaya taktıgımız bazı şeylerden

ötesi yok zaten

0|1
    0|0
  • Vuruş gücünün ve alım gücünün az olması beb :((

0|0
    0|0
  • sebebikoparılançiçekler :/:/:/

0|0
    0|0
  • stres, gelecek endişesi,

0|0
    0|0
  • yetersiz besinde etkıler, mesela cinsel isteği arttıracak bir çok besin kaynağı var eğer onları yeteri kadar tüketmiyorsan isteksiz olman normaldir.

0|0
    0|0
  • yumurta tavuk ilişkisi. bazı psikolojik sorunlar cinsel isteksizliğe sebep olur ve cinsel isteksizlik ile sorunlar artar. artan sorunlar daha fazla isteksizliğe sebep olur ve bu kısır döngü sürer gider.

0|0
    0|0
  • Benim başıma gelmişti, adet döneminde olduğunu söylemedi ve ben tam yalamaya eğlecektimki; iğğğğğreeennnçççç... Ya her şeyin bir ahlakı ve adabı var, tamam abazayız istekliyiz sürekli peşindeyiz... oha ama o kadarda değil...

0|0
    0|0
  • stres, ten uyumsuzluğu, sağlık sorunları..

0|0
    0|0
  • sigara alkol

0|0
    0|0
  • stres yorgunluk sigara alkol

0|0
    0|0
  • stres,yorgunluk,sigara,alkol,hijyenin olmayışı,koku...

0|0
    0|0
  • bakımsız frijit kadınlar ...

0|0
    0|0
  • Cinsel isteksizlik aşırı sex ve hijyen eksikliği dışında birşeyden kaynaklanmaz.

0|0
    0|0
  • tamamiyle karşındakini isteyip istememkl bağlantılı sıkıldıysan cinsel isteksizlik normaldir.

0|0
    0|0
  • Ortama duruma göre değişir sanırım bunlar

0|0
    0|0
  • Ter kokusu ve kıllı bayanlar.

0|0
    0|0
  • bende hiçbirşey cinsel isteksizlik oluşturmuyor o yüzden sebebini de bilemiyorum açıkçası :)

0|0
    0|0
  • Her an herşeyden bişeyler isteksizlikler olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İklim şartları psikolojik durum

0|0
    0|0
  • Aşırı sex hayatı

Karşı tarafın hijyenik olmaması

Çok muhafazakar bir ailede büyümek