Sevdiğimi kandırıyorum. Sizce bu nedir?

2 yıldır bir birlikteliğim vardı inanılmaz aşıktım.Ama her davranışı sorundu.Özellikle cinselliğe çok önem veren biriydi.Tamam olabilir ama evlenmeden razı olabilceğim şeyler değil Artık canıma tak etti her şeyi.Hem nefret ettim hem de çok sevdim.Ayrıldık... Bıkmıştım cinsel obje gibi olmasından.Her yerde her şeyde. Üzülünce bile beni güldrmek için onu kullanmaya çalışıyodu.Ama bence iğrençti. Çok küçük düştü gözümde.Zayıf yönü de cinsellik yani.Ayrıldık ama hala çok kinliyim bi taraftan da seviyorum.Cinsel konuşmalarımla onu kandırıyorum oyun oynuyorum bi anlamda. Sonrada kandı salak diyorum gülüyorum. Çok sinirliyim çünkü. Sadece o konu da değil her davranışına öfkeliyim. Kandırmak çok hoşuma gidiyo.Yüzüm inanılmaz değişiyo çok mutlu oluyorum kendimden bile korkuyorum o an.Bu ne sizce?

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• yalan söylüyorsun duygularıyla oynama yazıktır günahtır yada boş ver erkek milleti hepsini hak ediyor aynen devam elinden geleni ardına koyma.

3|0
    0|5
    • Çok kinliyim o yüzden galiba.

• güzel bir soru bende en iyi puanı veriyorum

• Sorum artık gizli değil. Ekle istersen canım

Erkekler Ne Diyor 10

• ortada kandırma yok sen kendini korumuşsun haklı olarak ve yapman gerekeni yapmışsın aferin diyorum ve seni tebrik ediyorum

1|0
    0|0
  • Kendini cinsel obje gibi görmesinden sinir olduğun birine karşı kendini bir cinsel obje olarak kullanıyorsun. Müthiş :D

Sen gerçekten birini kandırıyorsun ama onu değil aynadakini.

Senin cinsel konuşmaların ona zevk veriyordur, başka bir yara açacağını sanmam buda demek oluyor ki sen kendini zaten bir cinsel obje olarak kullanıyorsun! Devam et :)

0|0
    0|0
  • Olurda bir gün ona onla eğlendiğini söyleyeceksen sakın yapma bunu.Erkeğin hassas olduğu bir şey üzerinde rus ruleti oynuyorsun ya kendine yada sana zarar verebilir demedi deme.Bu işe kısa zamanda son ver gerçekten seviyorsan olayı güzellikle anlat yok nefretim daha ağır diyorsan burak git lanet olsun de ondan kendini uzak tut.Dediğim gibi çok hassas noktalar bunlar...

0|0
    0|0
    • Bana zarar veremez hiç bişey o kadar kolay değil ben de yalnız değilim. Kendine verceği zarara gelince o zaten kendine çok büyük zarar vermiş. Ben onu hep düşündün hep uyardım dinlemedi.Aklını yitirmiş gibi. Hayat sadece o konulardan mı ibaret sanki?

• Kimin ne yapacağı bilinemez umarım bir sıkıntı yaşamazsın ama birinin acizliği ile övünmek erdem değildir...

• O öyle yapmasaydı bende yapmazdım zaten

• Ben sana soyle soylim sen ona telefonda falan anlatiyosun ya hikaye de olsa ona bi masturbasyon hikayesi vermis oluyosun yapip yapmamann onun icin hicbisey ifade etmez emin ol..

0|0
    0|0
    • Biliyorum. Sonunda benim istediğim olcak ama.

• Bunun adı intikam duygusudur kesinlikle.Ama intikam alma şeklin bana pek makul gelmedi.Yani açıkçası tam oalrak anlayamadım da ama daha iyisini yapabilirdin.

0|0
    0|0
  • Karşındakini kandırdığını sanıyorsun oysa sen kendini kandırıyorsun...

0|0
    0|0
    • İşte hepiniz böyle sanıyosunuz. Şuana bakma sonuna bak.

• Ben senden bahsediyorum... Kendini bir genellemeye koyma... Herkes senin gibi salak değil...

• kaybeden yine sen olacaksın...

0|0
    0|0
    • Neden?

• Karakterini değiştiremezsin... Tahrik olması seni eğlendiriyorsa bu güzel birşey ama sen bundan rahatsız oluyorsan dozajı yavaş yavaş düşürebilirsin...

• Yok düşürmem sürünsün salak.

• Yazık ya yazık ... Nerden bılmıyosunkı cocuk senı delı gıbı sevıyo ... Olmayacak bişey istediğinde yaptımı peki ?

0|0
    0|0
    • Yapmadı.Hep kendini düşündü.

• biz hormonlarımızın esiriyiz siz de bunu kullanıyorsunuz

0|0
    0|0
    • O da benim duygularımla oynamasaydı. Her şey karşılıklı bu hayatta. ben daha neler yapcam ona.

• Önce bunlarla iyice kandırcam. Yapmadığım için başka kızlarla sürekli beni aldatmak isteyen biriydi.Aşkını ona bağlardı. Onlar mı daha cazipmiş yoksa ben mi önce bunu anlıycak. Herkesin kenedene özgü kadınlığı vardır ama o aptall. Sonra çok pişman olcak hem cinsel olarak istycek hem de aşık olcak. Zaten şu güne dek kim pişman olmadı ki :) Bende affetmicem. Gözünün önünde acı çektircem ona.

• ya baskasına kapılırsa?

• onun yerinde ben olcem kolana hap atar seninle ilişkiye girerdim ..

0|0
    0|0
    • O kadar kolay değil. Ben onun kolasına hap atarım asıl ;)

• senin gibi birisini bulmak gercekten zor anlattıkların sen sen eger...

• Yalan söylemek için bi sebebim yok

Kızlar Ne Diyor 2

• Duygularıyla oynama ya yazık normal değilsin sen sanırım doktora görün

0|0
    1|0
    • O beim duygularımla oynarken bana yazık değil miydi? Ya da bu durumda o normal onun yaptıkları yüzünden bu hale düştüğüm için ben mi hasta oluyorum?

• Sen onu değil o seni kullanıyor şu an. Senin konuşmalarınla tahrik olup işine bakıyor. Belki o senin salak olduğunu düşünüyordur.

0|0
    0|0
    • Şu an öyle düşünüyo olduğunu bende biliyorum ama o da salaklığının bi parçası. Çünkü sonunda pişman olcak istiycek ama ben olmuycam gözünün önünde başkalarıyla mutlu olcam. O zaman anlar belki.

Yükleniyor...