Spermlerimde sorun olabilir mi?

arkadaşlar yaşım 27 ve evliyim düzenli bir cinsel yaşamım var anlıyacağınız benim sorunum boşalırken çok fazla sperm geliyor ama her seferinde normalinden fazla geliyor ve ayrıca sperm rengi biraz farklı beyaz değil su rengini andırıyor sizce bir sağlık problemi olabilir mi ya da benim gibi olan var mı acaba?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• doktora gitsen?

0|0
    0|0
    • utanıyorum gitmeye baktım hep kadın doktorlar var hastahanelerde erkek olan yerlerede param yetmiyor malesef :( bir kadınada şeyimi açmaya utanıyorum

• peki teşekkür ederim yorumun için

• rica ederim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• düzenli ilişki yaşıyor olman güzel. ama periyodunuz düşük olabilir. günlük ya da gün aşırı yaşıyorsanız fazla sperm olmaz. 3-4 gün arayla yapıyorsanız yaşına göre sperm birikimi normal.

0|0
    0|0
    • her gece yaşıyoruz kardeşim istisnasız her gece yapıyoruz ama yinede çok fazla geliyor sperm

• o zaman bir üroloji uzmanına görün. belki bir şey yoktur ama yinede ihtiyatlı olmakta fayda var. en azından kafanda soru kalmaz

• yediklerin sperm miktarını ve rengini etkiler renginde sorun yoktur hatta açık sarıya kadar dönebilir.

0|0
    0|0
  • Yani ne kadar cok geliyor ornek ver misal bir bosalmada bir vilada kovasi dolar mi:-)

0|0
    0|0
    • naptın sen yiğen yav :=) ama rahat çaybardağını doldururum veya yarısından fazlası dolar gibime geliyor

Yükleniyor...