Bu adama ne olmuş olabilir?

İlişkimizin başlarında, her şeyi apaçık konuştuk, (ilişkilerini falan filan) sonradan sorun olmasın diye.

Kendisi bakir biri, ve bakire bir kız isterdi. Ben de bakireyim. Onun düşüncesi kızlar ilişkiye girmiyorsa erkeklerde girmemeli evlene kadar derdi. Ve oldukça gururlu birisidir, mesela ayrıldığında o sevgilisine asla dönmez, namusumdan çıktı o der.

İlişkimizin 2. yılındayız. Bir olay oldu ve ben, ilişkiye girdiğimizde eğer kan gelmezse ne düşünürsün, şüphelenir misin dedim (malum esnek olabiliyo bazı zarlar) Bana, ''sen gibi birinden asla şüphelenmem, başka biriyle yatmış olsan bile alırdım seni karım diye o kadar farklısın gözümde '' dedi. Bu adama ne olmuş ? Söylerken gayet samimiydi ama numara yapma ihtimali nedir ?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• ben söyliyim bak adam psikopatın teki seni kendine çekip evine götürcek sonra seni 72 yerinden bıçaklayıp her bıçakladığı yeri parçalara ayırcak sonra her parçayı ayrı yere atacak.

sonuçta bütün erkekler aynı bizim amacımız sizi kandırmak sizle hep oynuyoz bu herif de öyle yapıyodur hiçkimse sevemezki lan erkek dediğin sever mi hiç biz herkesten nefret ederiz ister tam bize göre olsun ister olmasın ister güzel olsun herkesten nefret ediyoruz.

lan ne paranoyaksınız ya bi gidin allah aşkına.

numara olsa da olmasa da biz nerden bilelim ki sen nasıl şekilde anladıysan öyle anlatıyosun yada herifi tanımadan etmeden söylerken ne yaptığını görmeden nerden bilelim

1|0
    1|0
    • peki kızma

• seni sevmiş demekki seni ne olursan ol yine kabul etcem diyor. bende diyodum evleneceğim kız cinselliğe dair hiçbişey yaşamış olmamalı en ufak bişey bile bi kızla tanıştım p*rno falan izlemiş cinselliği de istiyo sürekli ama bakire tabi böyle birini sevceğimi sanmıyodum ama aslında evlenilecek kız böyle olabilir bana göre

• artık böyle olabilir bana göre yani fikrimi değiştirdi

Erkekler Ne Diyor 11

• dananın altında illa buza arıcaksınız deme. adam seviyo işte nolcak ya sende.

2|2
    0|0
    • tamam kızmayın ama

• valla abi bune ya. sevgilime diyom yiğenim var 4 yaşında diyom çok tatlı diyom benden tatlı yanı hıhı tamam diyo. allahım manyak mıdır nedir ya. valla. takmayın bu kadar ya seviyo işte daha ne olsun adam daha sevineceğinize yok oyunmu oynuyo diyonuz yav. he evcilik oynuyo. :D

• :D hayret bişey ya

• Sana olan güveninden eminsen ki öyle görünüyor. Onunda sana olan güveni gerçekten tam ise. ne demesini bekliyorsun ki, Öyle bi durum olmayacagını biliyor. Onunda esnek zarlardan az cok haberı vardır, kesınlıkle kabullenemem şişlerim bıcaklarım namus davası bu deyip seni azarlaması sanırım sadece onun düşüşü olur. Aklı başında adam kendinden emin ne istediğini biliyor. Büyütücek bir durum yok bence adamın özgüvenide sana olan güvenide yerinde.

1|0
    0|0
    • zamanında biraz sarsılmıştı güveni ama tamamen yanlış anlamadan ibaretti, onu anlayınca tekrardan eskisi gibi olduk. Sadece böyle demesi acaba sırf beni kırmamak için mi anlayamadım tam olarak tesekkürler

• seni çok seviyordur her halinle kabul ederim diyor ama aslında senin öyle birşey yapmayacağını temiz geleceğini biliyor güveniyor bu yüzden öyle diyor. Sen de şaşırtma onu güveni var sana hiç kırma o güvenini

1|0
    0|0
  • Aşka gelmiş

düşünmeden bir laf söylemiş.

1|0
    0|0
  • aşık seni çok çok çok seivyor olamaz mı

1|0
    0|0
    • beni seviyorr elbette ondan eminim ama, böyle demesi de garip

• işte seni sevdiği için herşeye evet diyo olamaz mı

• olabilir tabiki

• yüzde 1 milyon...

1|0
    0|1
  • sana değer veriyor ama bunu ifade yönü yanlış

1|0
    0|0
  • sonuçta için rahat etmeyecek ve başka bir erkeğin de nesi varmış diye uygun bir ortam bulduğun anda zaten başkasına vereceksin,çünkü insan tekeşli değil,penguen miyiz devekuşu mu:).o da bunun farkında çevredeki kızların hepsinin bi şekilde başkalarına verdiğini görüyor ve kendi başına gelecek olanı da sana söylemiş,aklıllı çocuk ama onun bişi yapmaması için sanırım çok tipsiz göbekli filan olması lazım:)

0|0
    1|0
    • ne alaka kardeşim. sizdeki önyargıya inanamıyorum, bana güvendiğini biliyorum.++ soru sevgilimin bakir olup olmaması sizi ilgilendirmez, belirttim ama neden oraya takıldınız anlamıyorum. sevgilim göbekli değil eşitlikçi.

• Sana güven duyuyor..Sakın boşa çıkarma...Evlenmeden olmaz...

1|0
    0|0
    • tabi ki boşa çıkarmam tsk ederim

• iyi taktik bende aynısını söyliyecem kıza bakirim diyecem, götürsün doktora inanmazsa :)

0|0
    0|0
    • takıldığın şeye bak :D ne sorunlusunuz ya

• 0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• anlatıgın gıbı bı adam belkı bı anlık bunu kabul edeektı ama sonra sureklı bunu basına kakıcak ve sana bır daha asla güvenmeyecek

1|0
    0|2
    • ne diyon sen ya ne diye senaryo yazıyon böyle hastalığın falan mı var

• E ne var bunda ne güzel bişey işte seni o kadar çok seviyor ve güveniyor ki gerisi mühim değil demek ki. Gerçi biz kadınlar böyleyiz öküzün altında buzağı ararız seni de anlıyorum

1|0
    0|0
  • sen kendinden eminsen sorun yok isterse doktora götürsün senin namuslu oldugun ortaya çıkacaktır bu kadar kafaya takma hem onunlamı evleneceksin bakalım

0|0
    0|0
    • tabi ki öyle.

öyle bir şey olduğunda istersen doktora gidebiliriz dedim kanıtlarım dedim, sakın kanıtlama istemiyorum dedi.

ayrıca nişanlanıcaz yakın bi zamanda tabi evlilik henüz yok ama bir adım atmış olacağız tsk ederimn

• rica ederim. Oda olması gerekeni söylemiş götürmem demis demekki gerçekten güveniyor.hayırlısı olsun hakkınızda

• %100

1|0
    0|1
Yükleniyor...