Sevdiğiniz kız sizinle birlikte olmak istese tepkiniz ne olur?

arkadaşımın manevi bir abisi vardı.o demişki 'sevgilinden onunla beraber olmayı istediğinde eğer bunu kabul ediyorsa o kişi seni sevmiyordur' sevdiğiniz kız(bakire) sizinle birlikte olmak istese tepkiniz ne olur?bu söylenen dogru mu?

0|0
3|34

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 34

• kişiden kişiye değişir canım bu konu! erkek çok seviyodur ama yarınını düşünmüyodur! dünya yansın umurumda değil bakış açısı vardır, buna böyle bişey dersen o an ilişki olur.. ama erkek vardır sevmiyodur! kişiliği karakteri kimseye zarar vermemek ve herşeyi doğru zamanda doğru yerde doğru kişiyle yaşamak istiyodur.. bu tarz bakış açısı olan insanda yapmaz! ama seven insan kızıda erkeğide kesinlikle istemez sevdiğinin boynunu yere eğsin, onu utandıracak bi davranışta bulunsun, mahçup ve kendine muhtaç etsin! insan neyi severse onu şereflendirir! bütün dünyada böyledir.. dini, ırkı, yaşı yoktur! o abinin söylediğinin biraz olsun açılımı bu oluyo...

1|0
    0|0
  • açık konuşayım da tereddütlerim var kimse inanmaz sanıyorum... genelde dini kültüre sahip insanların cinsellik ile alıp veremedikleri vardır .. sorunu olan bi şekilde yansıtır bunu diğer tarafa da .. bazen insan dindar olmasada dinin tortuları düşer zihnine .. yani muhafazarlık dedikleri mevzu .. bir ilişkide cinsellik yoksa abes bir ilişki olur o ... heyecansız bir ilişki hissedilmeyen kuru bi ilişkidir .. varsa kafasında benzer düşünceleri olan bilsin ki o inançlarından yada inandırıldıklarındandır ... bakirelik muhabbeti yapanların yüzlerine tüküresim geliyor bazen

1|0
    0|0
  • önce ciddi olup olmadığını öğrenirim ciddiyse bu ilişki biter öyle kızları sevseydim zaten bu yaşa kadar boş gezmezdim

1|0
    0|0
  • Sevgilim benimle sevişmek isterse ve ben onu reddersem onu seviyor olacağım değil mi, peki ya sevgilim ne hissedecek... O da onunla sevişmediğim için onu sevmediğimi düşünmez mi...

Lütfen biraz daha mantıklı düşünün...

1|0
    0|0
  • algı meselesi. elini tuttum diye sevmediğimi düşünen kız arkadaşım oldu :D seven insan kıyamazmış oyle dedi:D

1|0
    0|0
  • Çok haklı tabikide seviosan kızın geleceğinide düşünmek zorundasın öyle kuru kuruya seviorum demekle olmaz . Sevmek düşünmektir !

1|0
    0|0
  • Seviyorsam yapmam.Sevmiyorsam da vicdanen rahatsız olurum yine yapmam

1|0
    0|0
  • butarz durumlardan zararı hep kız gorur. ben bi erkegim ama bugune kadar kımseye manevi acıdan zarara ugrattıgımı dusunmüyorum.

0|0
    0|0
  • hikaye. neden birlikte olmayayim ki? sevgilim, sevdigim kadin sonucta.

2|0
    0|0
    • zamanı onemli değil mi peki yaniistediğinde hemen kabu etmek mi dogrusu.sevdiğin kadınsa zaten ciddi düşünüyorsundur bu durumda zamanını bekleyemez misin

• yillarsa nasil beklensin? beden ceker...

• söylenen doğru değil..ilişkiye ve bağlılığa göre değişir. Ciddiyet meselesi...!

1|0
    0|0
  • Ne zaman evleniriz o zaman yaparım ve kesinlikle doğru

1|0
    0|0
  • Sonuna kadar dogru.

1|0
    0|0
  • arkadaşının manevi abisine katılmıyorum bence doğruluk payı da yok her ilişkide insanların farklı duyguları,beklentileri ve ihtiyacları vardır çünkü ... Bakirelik konusunda eğer sevdiğim kız bakire ve bnden böyle birşey istemişse ve gerçekten birbirimizi seviyorsak geleceğimiz varsa yaparım, sevdiğim kızın ilk tecrübesi ben olmak isterim.

0|0
    0|0
    • sonra aranızda sorun yaşadığınızda ne olacak? işler yolunda gitmedi diyelim ?

• peki tam olarak neler hisseder bunu yapan kişi ?

• iyi hisseder , artık onun için o kız bir sevgiliden ötedir bir eş gibidir ve daha çok bağlanır ( tabi gerçekten seviyorsa ve ortada gerçek bir aşk varsa), İlişkide uzun süreli planlar kurulmaya başlar ...

• doğru demiş seversek kıyamayız ona zarar vermekten çekiniriz

1|0
    0|0
  • Sevdiğinle yapsan sevmiyo olursun herhangi biriyle yapsan sapık olursun

1|0
    0|0
  • Bu hem erkeğe hem de kıza göre değişir... Evet bazen yukarıda söylenen doğrudur fakat bazı kızlar da var karşı tarafın talebe karşılık vermemesini bir sevgisizlik ifadesi olarak algılar onu beceriksizlikle suçlama yoluna gider... Bu durum ortama ve kişiilere göre değişiyor...

0|0
    0|0
    • bakire demiştim ama ..

• anlattıgın kız basit kız davranışı. bakire olana yakıştıramadım ondan

• ben sana var olan birşeyi söyledim yakıştırıp yakıştırmaman beni bağlamıyor... eğer sen bunu duymamışsan... Zamanla öğrenirsin...

• na alaka ya

0|0
    0|0
  • alakası yok. saçma sapan kurallar uyduruyolar robot muyuz biz herkes aynı değil, yada o an farklı bi sebebi olabilir ne saçma bi zihniyet lan bu. bakireyse de beraber olur anal yapar ne bilelim biz şimdi gidin herife sorun

0|0
    0|0
    • niye sinir yapıyosun cevap vermeseydin. adam gibi soru oruyoruz burda duydugum birşeyi paylaşıyorum vs. rahatsız olduysan yazmayabilirsin.

• sinir yapmıyorum ben rahatsız da olmadım eleştirdim cevabını yazdım.

• cinsellikle sevmenin bir bağlantısı yokki kandırma yöntemi drekt aklıma fcedeki resim geldi

40 yıldır tecavüzcüyüm bunun gibi sapık görmedim :))

0|0
    1|0
  • Mesela bende sevgilimle birlikte olmak istiyorum ama aslında istemiyorum. Çünkü onu çok seviyorum. Herşeyi zamanında yaşamak en doğrusudur. Bilmem anlatabildim mi.

0|0
    0|0
    • içten içe istersin evet ama bunu dile getirip birşeyler beklemek asıl mevzu.yani zamanında yaşamak dediğin gibi çok dogru ...

• olaya birinin karşı taraftan aldığı şey,birinin de karşı tarafa verdiği şey olarak bakıldığı sürece bu düşünce boyle olacaktır

0|0
    0|0
  • Bir yandan bu doğru olabilir.Ama ' nasıl olsa evleneceğim niye kabul etmeyeyim ki ' şeklinde düşünecek erkekler de var onları yok sayamazsın.

0|0
    0|0
  • erkekler sevmedigi kızı çok bulur verecek ama sevdigi kız erkek için önemlidir sevmedigini vahşice sevdigini onun canını yakmamak içinm nazikçe anlatabildim umarım

0|0
    0|0
  • manevi abisi yazıodur ona :)

0|1
    0|0
  • Sasırırım ılk basta ama sevıyosam yapmam sogurum cunku ılıskıden sonra ...

0|0
    0|0
  • ver hadi ver korkma kızlar sevdiğine vermek isterler sende verde kurtul bizde kurtulalım

0|0
    0|0
    • ne sacmalıyorsun sen ya benim sorumla senin dediğinin alakası ne.

• sen anlamak istediğin gibi anlamışsın fesat düşünmüşsün.öyle bi düşüncem yok kendimi küçük düşürücü şeyleri yapmam.herşey zamanında. bu yaptıgın bu dediklerin gerçekten kişiliksizliinin göstergesi terbiyesiz ya ayıptır.

• vaay hemen çözdün çok zekisin hayran kaldım

• hayatta hiç birşeyin garantisi yokken yapılmamalı

0|0
    0|0
    • ben yapılıp yapılmamasında değilim zaten yapılmamalı bunun sevgiyle baglantısını soruyorum.bir erkegin sevgisini bu soruyla sınayabilir miyim sorum bu

• cinseliiği soruyla sınayamazsın çünkü cinsellik insamoglunun bugüne kadar karsı koyamadıgı en güçlü duygulardan bi tanesi ... bir erkeğin sevgisini sadece hissedebilirsin ama iyice süzmen gerkir çk ince bi fark vardır yanlış analiz yapma olasılıgın oldukca da yuksektır

• yanlış

0|0
    0|0
  • ilginç bir bakıs ! sen buna inanıyor musun ?

0|0
    0|0
    • inanıyorum veya inanmıyorum diyemem bimiyorum çünkü ve sanırım herkese göre farklılık gösteren bir durum bu. bi geneli yok sanırım

• bunun bir çeşit test olduğunu düşünürüm..türkiye burası ne diyorsun sen.

0|0
    0|0
    • bu türseviyesiz kızlar yok diyemezsin bi erkek olarak sende bilirsin bunu.

• ben bunu genel olarak söyledim sevgilim için değil

• Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 2

• Dogru degil.

0|0
    0|0
  • İnsanoğlu çiğ süt emmiştir.Kızın sana oyun yapıp yapmadığını anlayamazsın.Kabul eder yatarsın

Ertesi gün ortadan kaybolur.

Kabul etmez yatmazsın gider başkasını bulur...

Yatarsınız herşey daha güzel olur..

Kimin ne b..k yediğini bilmek için olayı gerçekleştirmk lazım..

Sözlere değil yapılan fiil e bakıcaksın

0|1
    0|0
Yükleniyor...