Kızlık zarını kendin bozmak nasıl mümkündür?

Kesin kararlı olduğum konu kendimce sebeplerim var ve mantıklı cevaplar istiyorum.

Daha önce parmağımla yapmayı denedim ama zaten çok dar iki parmakla bile yapamadım tek parmağımın da neredeyse tamamını içime almama rağmen zar bozulmadı ve çok canım yandı bırakmak zorunda kaldım. Acıyı azaltmak ve daha kolay sonuca ulaşmak için yapabileceğim bir şey var mı, kendim başka nasıl bozabilirim?

0|1
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar uğraşma bir uzmana görün o bozsun benim gibi. DD:D

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• baskalarina kizip kendi kendine ceza vereceksin ve bu sana hic bir sey kazandirmayacak..

2|1
    0|0
  • ALLAHIM sen bu kullarını affet günahlarını bağışla ama ondan önce akıl ve fikir ver aminnnn

1|2
    0|0
    • Ya bilader sen burada milleti umreye davet etmek icinmi takiliyosun? ne bu hareketler?

• sertçocuk relax ol. ben fikrimi söylüyorum kimseyi alakadar etmez. bir kişide çıkıpda yapma etme yaparsan sonuçlarına katlanırsın demiyorda fikir veriyolar. yazık

• Sen o acıyı kulaktan duyma şeyler yüzünden hissediyorsun. Normalde acimaz. Nasıl bozacagin hakkında fikrim yok ama nedenini merak ettim doğrusu.

0|0
    0|0
  • nıye kendın bozuyorsun ki

0|1
    0|0
  • bozulmuştur o

0|0
    0|0
  • Nden kendini bozmak istiyosun ki?

0|0
    0|0
  • niye bozmak istiyon kendini anlamıyom arkadaş

0|0
    0|0
  • Sevgilinle neden ypmiyosun ki bnu

0|0
    0|0
  • once mast yap islan iyice sonra parmaginla sok veya dildo al

0|0
    0|0
  • patlıcan ve ya salatalık kullan. yine cözüm olmazsa vidanjörle dene

0|0
    0|0
  • denemeye devam

0|0
    0|0
  • bir erkekle ilişkiye girmek istemez misin _?
    kendini rahat bırakman lazm bu şekilde yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Kendin ugrasma bana ver bir faydan dokunsun :) hic acitmam

0|0
    0|0
  • Benim canım yandı ya uğraşma böyle şeylerle lütfen !

0|0
    0|0
  • sen azmıssın anladıgım kadarıyla cok ıstyrsn deneyebılırız...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hymen yani kızlık zarı ortası minik bir deliği olan bir yapı zaten kendin bozabilirsin o deliği genişletecek büyüklükte bir şeyi sokman kızlığını bozar

1|0
    0|0
  • 2parmağını iyice basırırsan olur , erotic shoptan alet al panp

0|0
    0|0
  • niye böyle bişey yapmak istiyorsun canım?

1|0
    0|0
    • Ne bir erkeğe ne de bir yobaz aileme o zevki yaşatmak istemiyorum. Bana sadece bakire olduğum sürece annelik babalık yapacak insanlara kendimce vereceğim en güzel cevap olacak bu. Hem ilkim nasıl olacak diye de düşünmek zorunda kalmam.

• canım benim yaşadığın koşulları bilemem tabi en doğru kararı sen verirsin ama yarın öbürgün birini seversin evlenirsin onunla yaşarsın o güzel dakikaları bence kendine yazık etme kimse için değmez böyle bişey yapmana :(

• salak zarın olmayınca ilkin diye bir şey olmuyor mu mal mısın :D o kızlık zarı senin vücuduna girecek olan mikroplardan koruyor ne kadar dursa sende o kadar kar

Yükleniyor...