Eşim hamile fakat çocuk istemiyorum?

eşim 2 aylık hamile çocuk istemediğimi söylediğim halde kürtaj olmadı düşük için kadınlar kullandığınız hap iğne ilaç türü bir şey önerebilir misiniz

Güncellemeler:
2 senelik evliyim durumu eşime baştan belirttiğim halde son zamanlarda tam korunmadığımız için hamile kaldı 1 aylık olduğunda durumu öğrendim kürtaj olmasını istedim olmadı Lütfen beni yargılamayın 2 ay sonra iş gereği yurt dışında 3 sene kalacağım çocuk istemiyorum Bunu kendim yapmayacağım önerebileceğiniz bir ilaç varsa eşime bizzat önereceğim

1|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• töretmeden düşünün

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İnsanlar çocuk sahibi olmak için türlü tedavi ve dr.'lara tonla para verirler, hayatları hep bu beklentiye kuruludur. Sizinse yaptığınıza bakın. Ayrıca tüm insanlığı öldürmüş gibi sayılacak bir katil olmaksa hedefiniz , buyrun. O da artık yaşama hakkına sahip, siz istemeseniz dahi ! http://i.hizliresim.com/3R9go0.jpg

1|0
    0|0
    • Yargılamayın diyorsunuz ama kusura bakmayın resmini koyduğum tam olarak 8 haftalık yani 2 aylık bir fetüs. Yani tam sizin bebeğiniz kadar. Katil olmak üzere olan birini neden yargılamayalım, ha doğmuş bir bebeği öldürmüşsünüz ha bu resimdekini. Fark neresinde?

• Eşinizle ayrılacak olsanız dahi bakılabilir çocuk bir şekilde. Onu öldürerek yok sayamazsınız ki var o, ileride de var-dı demek istemiyorsanız vicdanınızı bu azapla kirletmeyin derim. Naçizane insani bir yalvarma olarak da kabul edebilirsiniz bunu, minicik atan bir kalp uğruna.

• Bravo yazacaklarimi gayet güzel açıklamıssin
      Evet o küçük ama bebek canlisini oldurmekle farkı yok

• Keşke birlikte bir karar aldıktan sonra bebek yapsaydınız. Eşinin haberi olmadan iğne ilaç vs şekilde bebekten kurtulman doğru değil. Ya eşini ikna et ya da bu duruma alışmaya çalışsan iyi olur.

0|0
    0|0
  • evli insan niye çocuk istemez ya. kendi bebeğini annesinden habersiz öldürmek için yöntem soruyorsun bir de. ayıp yahu.

1|0
    0|0
  • Günah be

0|0
    0|0
  • bence sen evli degilsin

0|0
    0|0
    • 2 senelik evliyim durumu eşime baştan belirttiğim halde son zamanlarda korunmadı kürtaj da olmak istemediğini söyledi ne yapacağımı bilmiyorum çocuk istemiyorum

• he he onu yapinca düsünecektin. erkeklerde korunuyor cahil insan

• neden aldırsın ki meşru degil sonucta kocasından

0|0
    0|0
  • Yok artik ilacmi icireceksin merhamet yoksunu.

0|0
    0|0
  • O bir can ve eşin onu hissediyor minicik olsa bile onunda bir kalbi var ve durmayı haketmiyor lütfen sende biraz anlayış göster dini açıdan yargılamıyorum ama o minik bebeğin hiç bir suçu yok lütfen yaşamasına izin ver onun bir kalbi var

0|0
    0|0
  • niye ona göre korunmadın, önlem almadın? cana kıymak ne kadar basit?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Cocugun olacagi icin sevinmen lazim. Ancak bu durumdq cocugun olsa bile baba sevgisi verecegini dusunmuyorum. Esinle aranda sorunlar farsa ve bosanma yolundq gidiyorsqn esin bunu bilerek yapmis olqbilir. Birnevi cocuk kisileri birbirine baglayicidir. Ve her kadin anne olmak ister.

1|0
    0|0
  • senin allah belanı versin

1|0
    0|0
  • Katil mi olacaksınız?

0|0
    0|0
  • yapma be kardeşim yaşama hakkı var onunda

0|0
    0|0
Yükleniyor...