Penisim kırıldı detaya gelin?

Dün akşam sevgilim ereksiyon halindeyken bastırınca kırt diye ses geldi ama acımadı. Bende ilişkiye devam ettim. Sizce durum nedir? Birde daha önce başına gelen oldumu?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• http://www.doktorsitesi.com/makale/penis-kirilmasi
    Ülkemizde pek çok erkeğin cinsel yaşamını kabusa çeviren ve sinsice yaklaşan bir tehdit olarak yatak odalarını vuran"seks kazaları" çoğu zaman acil tedavi gerektiriyor. "Cinsel eğitimin olmaması" ve "çiftlerin cinsel teknikler konusundaki tecrübesizlikleri" penis kırılması gibi seks kazalarına yol açabiliyor. Cinsel ilişki sırasında erkeğin penise ani ve şiddetli güç uygulaması sonucunda sertleşmeyi sağlayan dokuları çevreleyen kılıfın yırtılmasına tıpta "penis kırılması" adı veriliyor. Ancak penis bir kemik olmadığı için aslında kemik kırılması gibi bir olay olmuyor, sertleşmeyi sağlayan dokuları çevreleyen kılıf yırtılıyor. Bu yırtılma anında ise acıyla birlikte bir ses hissediliyor.

YÜZLERCE ERKEĞİN PENİSİ KIRILIYOR!
    Ülkemizde her yıl yüzlerce erkeğin penisi kırılıyor. Penisin sert haldeyken yatakta yanlış teknikler ve zorlamalarla kırılma sıklığı tıp literatüründe yüzde 28-38 olarak bildiriliyor. Penis kırılmaları olağan bir durum olmasına rağmen vakalar utandıklarından hastaneye gitmedikleri için sayıları tam olarak bilinmiyor. Ancak uluslararası tıp literatüründe her 175 bin hastane başvurusundan birinin penisin bu tür yaralanması olduğu yazılı.

PENİS KIRILMASI ACİL TEDAVİ GEREKTİRİYOR!
    Penis kırılması penisin sert haldeyken oluyor, normal durumunda kırılma olması beklenmiyor. Penis ucundan taze kan gelmesi, idrar yapamama, idrar yaparken yanma, ileri derecede şişme, ağrı, acı veya morarmayla gelişen renk değişikliğiyle seyreden penis kırılması, yırtılmalar ve tahribatlar sonucu gelişebiliyor. Penis kırılması genellikle cinsel ilişki sırasında kadının erkeğin üzerindeyken kontrolünü yitirip ani olarak hareket etmesiyle, penisin vajinadan çıkıp kadının kalçasına çarpmasıyla, zorlamalı cinsel ilişki veya anal ilişkiyle, değişik cinsel pozisyonların denenmesiyle, penisin sert haldeyken yatakta aniden dönülmesiyle, mastürbasyon esnasında penisin anormal bir şekilde bükülmesiyle, sertleşmeyi sonlandırmak için pen

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• penisin kırılmış olsa, sen bırak nefes almayı acıdan yürüyemezsin bile. ayrıca ereksiyonun oluşmaz, çünkü yeterli kan pompalanmaz korku sebebiyle. duyduğun sen kıkırdak hareketidir. ayrıca kırılma kas yırtılması ile sonuçlanmışsa kanaman olur ve iç kanamadan sabahı göremezdin :)

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum. Belirtilerden sadece şişme ve sol bölgede morarma var. Acımıyor acısa kesin diyeceğimde öyle bir durum yok. Tek olmasında :D

• olsun! tek sermayenin o olduğunu anladığında geç olmasın :) ama güç olsun sorun yok :)

• Bundan sonra gözüm gibi korurum çok gelişi güzel kullanmışız. :) Tesekkurler

• ... alet mi taktırmıştın azizim?

0|0
    0|0
    • Sorma dostum dedik o kadar bastirma diye

• doktora gidin. Bir doktordan duymuştum.

0|0
    0|0
  • seyim ciz etti :D

0|0
    0|0
  • kemikmi var peniste kırılsın paşam :D

0|0
    0|0
    • Tıp literatünde öyle geçiyor ya. Normali yırtılma. Genel olarak öyle biliniyor :D gaz yapma

• Içim cız etti l*n

0|0
    0|0
    • Bende ilk basta yok falan dedım. Sonradan ya kırıldıysa dıyorum

• Şişme kan toplanması oldumu

0|0
    0|0
    • Hafif şişme ve sol bölgede morarma var.

• Moralini bozma, zaten uyusturırlar, acı hissetmezsin, kontrolü yaptır ama

• Teşekkürler. En kısa zamanda görüncem

Yükleniyor...