Kızlık zarı kan gelmeden de bozulabiliyormuş

kızlık zarı kan gelmeden de bozulabiliyormuş diye bişey okumuştum bu doğru mu böyle bişey yaşayan var mı

Güncellemeler:
bahsettiğim şey esneklık degıl esnek olanlarda da ılla ki bozuluyo ve kan geliyo bu durumda bozuluyor ama kan gelmıyor bilmem anlatabıldım mı
öncebenim zaten öyle bi derdim yok bunu çogu kişi bilmiyor ve ben de deneyımım olmadıgı ıcın emın degılım okumustum bilmeyenler de öğrensinler istedim eger boyle bıse kesın varsa

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı şeyi bana da söylemişlerdi fakat sorup soruşturduğum birkaç şey sonrası öğrendim ki çok az geldiği için farkedilmiyormuş.Yani zar yırtılırsa az da olsa kan geliyor.İllaki geliyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bize değil gocana anlat :D

1|0
    0|0
  • tabıkı de bozulamaz kan gelmezse bozulmamıstır . tabıkı o kadar kucuk penislerle yapıcaksanız bu işi tabiki bozamazsınız ;) bozmak ıstıyorsanız adam akıllı biriyle ilişkiye girin :D

1|1
    0|0
  • Kan gelmemesi zor zar esnek bile olsa zedelendiğinden kan geliyo. bide aynı zamanda penis boyuylada ilgili tabi

çok esnek zar küçük penis kan gelmeyebilir.

0|0
    0|0
  • zar adı ustunde zar yırtılırsa kan gelir yırtılmazsa gelmez.

0|0
    0|0
  • kan gelir gibi eğer zar yırtılırsa illa çok azda olsa kan gelir esnekse yapacak bişey yok. ama kızın ilişkiye girip girmediğini anlamak için kan görmeye yada zar görmeyede gerek yok :)

0|0
    0|0
    • tecrübeyle belli eder kendini zaten

• tecrübe değil bakınca belli olur içine bişey giren bişeyle girmeyen farklı olur.

• vucutta kan gelmeden yırtılan biyer görmedim duymadım. çok azda olsa gelir. belki 3 5 damla bişey olur ama gelir diye düşünüyorum

• bazı bayanalar kızlık zarı esnek oluyor yırtılmıyor dogum yaparken kızlık zarı bozuluyor

0|0
    0|0
  • hayatımız zar oldu be ne zarmış

0|0
    0|0
  • Her durumda kan gelecek diye bir kural yoktur...

0|0
    0|0
  • bazılarının kızlık zarı esnektir.Hiç yırtılmaz.Kan da gelmez.

0|0
    0|0
  • zar yırtılıyosa kan gelir kesinlikle ama esnek olabilir o zmanda doğumda bozulur...

0|0
    0|0
  • esnektir zar yoksa az da olsa kan gelir bence

0|0
    0|0
  • Evet doğru...Yaşamadım, yaşattım...

0|0
    0|0
  • Yemezler

0|0
    0|0
  • Evet ihtimal var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bazi kizlarimiz farkinda bile olmadan, spor yapmis, ata binmis, bisiklet surmus vs kucukken buyukken farketmez kizlik zarini yirtmis olabiliyor. tek temenlim evlenecegin adam yada birlikte oldugun adam bunun da farkinda olmasi. kor kutuk cahil olmamasi gibi. ben sevgilime soyledim kimseyle birlikte olmadim olsaydim sevgilimle olurdum ama belki ilk gecemizde kanamaya bilir buda benim problemim degil. arastirin oyle durumlar cok var. fakat galiba erkekler anlayabilir daha once cinsel birlikteligi olduysa, ve oldugu kisi bakire degilse ve sen bakire olupda senle birlikte olursa ve kan gelmezse bunu anlayabilir (genislik, follos olmasi gibi). gerci bazi vajinalar var bakire oldugun halde bile genis. ne biliyim nasil bir vajinaya sahip oldugumu o ilk gecede anlasilacak. ama erkekler yok esnektir yok kan gelmedi bakire degildir kesin bu diye direk on yargiyla yaklasmasin. arastirsinlar biraz cunku oyle bir ihtimal var

1|0
    0|0
    • benim zaten öyle bi derdim yok bunu çogu kişi bilmiyor ve ben de deneyımım olmadıgı ıcın emın degılım okumustum bilmeyenler de öğrensinler istedim eger boyle bıse kesın varsa

• yani doktor bilir ancak zedelendimi felan ama kanama olurmu onuda anlayamazsin cunku giren cikan birsey yok. ancak gercek birliktelik yasayip o sekilde anlarsin. oyle birsey dusunmemek lazim gerci butun sulalemdeki kadinlardan kan gelmis umarim bende soya cekmissimdir :)

• esnek geride ileride diyollaa hep ama hiç bi fikrim yok görmeden inanmam..

0|0
    0|0
  • evet mumkun

0|0
    0|0
  • çok sinirliydim,bi anlık hataydı lütfen söyle ona bozulmasın.

0|0
    0|0
  • evet esnektır olabılır.

0|0
    0|0
  • bende bakıre oldugumdan emındım ama erkek arkadasım zorla ıcıme gırdı ve kanama olmadı bozuldugu zaman kanama olur agrı ve sızı olur bır hafta yerınden kalkamassın dıyolar ama bnde hıcbırı olmadı sımdıye kadar :( kanama olmadan bozulma olmaz bıldıım kadarıyla esnek olanlarda kanama olmuo hata bozulmuo uzun bı muddet bazıları zarsız doguyo dogum yaptıgında bozulyo fılan acıkcası doktora gıtmeye de cekınıyorum bu yuzden kızlık zarım hakkında bır fıkrım yok tek bıldıgım kanama olmadı ama bozulmus da olabılır

0|0
    0|0
  • Hayır kan gelmeme diye birşey olmaz bazı zarlar esnek olur ilişki yaşansa bile zar bozulmaz belki bunu kastetmişlerdir

0|0
    0|0
Yükleniyor...