Rus Alman Ingiliz Erkekleri Bakire Kiz Istermi :)?

Ben bakireyimde alman ingiliz rus erkekleri bakire kiza kotu bakarlarmi merak ettim :)

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• çok dindar olanları dışında kötü bakılır. ruslar özellikle. avrupa'da aynıdır

0|0
    0|0
  • Onlar bakireliğin ne olduğunu bilmezler bile..

0|0
    0|0
  • Onlar bakire bir kizla yatmiyor diye duydum belirli bir yasa geldiklerinde rahibeye parmakla bozduruyorlarmis oyle hatirliyorum yanlisim olabilir belki

0|0
    0|0
  • Test etmeden evlenmek istemeyeceklerdir..

0|0
    0|0
  • bakireligi geçtim sana bakarlarmı :)

1|0
    0|0
  • Hhaaha bir bu eksikti

0|0
    0|0
  • yok be fazla takmazlar kafaya , yavas yavas türklerde takmamaya başladı zaten

0|0
    0|0
  • İnş canim ya

0|0
    0|0
  • Millet kafayı yemiş :)

0|0
    0|0
  • Kötü bakarlarsa bana gel sen.

0|0
    1|2
  • almanyada doğudum ve büyüdüm. buralarda fazla önemsemiyorlar. sadece günlerinin geçtiğine bakıyorlar. aile, kültür ve din gibi şeyler nerdeyse kayıp olmuş. utanmak mesela onlarda yok. biraz hayvanları andırıyor. bizlere hiç iyi gözle bakmazlar. neden kendinizi hayvan yaşantısını almış insanlarla karşılaştıralım?

0|0
    0|0
  • Onlara vajina olsun yeter ;)

0|0
    0|0
  • sabah akşam iki bacak arasını yol gecen hanı yap... iş evliliğe gelince türk enayiler yemedi bari gavur milletinden bir enayi bulayım mantığı işte... bir erkek neden bakire ister biliyormusun karısına güvense bile sadakatından emin olsa bile erkek kurcalamayı sever kurcalar ilkini sorar kac defa yaptığını sorar en ufak tartışmada tokat gibi yüzüne vurur o kişilerin isimlerini ağzını bile acamazsın

0|0
    0|0
  • onlar dalga geçiyorlarmış bakirelerle hiçbir şey bilmiyor yazık diye:D:D:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Avrupa Erkekleri sizleri ne yapsın, çok fazla hayal aleminde yaşıyorsunuz. Sizlerin bu tarz hallerini çeker sanıyorsunuz da çok yanılıyorsunuz. Gerçekler acıdır, dönüp kirlerini dahi atmayacakları ortadadır. O yüzden merak etmene de gerek görmüyorum. Rus erkeklerini de hak etmek için ağır güzel olmak gerekiyor. Türkiye'de öyle kadın daha annesinin karnından doğmadı. Bu sebeple senin bakireliğine de başlarını çevirip inceleyeceklerini hiç mi hiç sanmıyorum.

Avrupa'da böyle şeyler önemli değildir, Türkçe'den başka bir dil bile bilmiyorsunuz. Bana burada gelip Tarzanca anlaşacağınızdan bahsetmeyiniz. İngiltere'ye gidip ''Nereye nasıl gidilir?'' sorusunu, Türkçe bir şekilde soran ben değil, sen gibilerdir. Sen otur Türk erkeklerine bak bakalım, onların bile sizlerle ilgilenmediğiden dert yanıyorsunuz. Bir de kaldı Alman erkeği.

Ha evet, evet.

2|3
    4|2
    • cok güzel özetlemişsin. avrupalı bilim ve teknoloji ile ilgilensin bizim kezibanlar sabah akşam burada zar muhabbeti yapsın.. avrupalı ne yapsın bakareti insana saygı var orda siz halen bir erkek arkadaşını ailenizden abinizden saklarken onlar kız babasına sevgilisini tanıtıyor. bence amac başka pezevnk türk erkeği bile bakire ister herkes lafta der benim için önemli değil işinin görür nasıl olsa bu 2. el muamelesi iş evliliğe gelince bir bahane bulurlar emin olun

• Cinsellik öncesi evlilik yaşamak istemez pek çoğu. Bekarete iyi ya da kötü olarak değil tecrübesizlik olarak bakanları da çoğunlukta.

0|1
    0|0
  • Kötü bakarlar mı bilmemde fena dalga geçerler bence :D

0|1
    0|0
  • onlara sormak lazım. Onlara mı saklıyorsun kendini

0|0
    0|0
  • bazıları ister

0|1
    0|0
  • merak ettim şimdi:DD