Bekaret bozulur mu?

parmakla bekaret bozulur mu? Eğer cinsel ilişkiye girilmemişse yine de bakire sayılır mı?

Güncellemeler:
çocukken bu kız bekareti bilmiyor oyun oynadığı kızlar parmak sokmasını söylemiş bilerek yani kızı kandırmışlar gerçekten cinsel ilişkiye girmemiş bu kız

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• Küçükken saf olan bu kızcağız büyüdüğünde de saflığından bişey kaybetmemiş...:)

3|0
    0|0
    • yemin ederim doğru söylüyorum

• size de teşekkür ederim @yodostum :)

Erkekler Ne Diyor 17

• elbette bozulabilir. parmakla bozarsan fiziksel olarak bakire sayılmazsın ama gerçekte eğer bir erkek eli değmemişse mana açısından bakiresindir.

fiziksel ya da gerçek mana önemli. zar yırtılmadan biri ile sevişirsen fiziksel olarak bakire ama gerçek anlamda bakire değilsindir

0|0
    0|0
  • orda yazıyor sen okumadınmı, penısden baska bırsey gırmemelı dıye.. olm mahmut buyuk puntolarla yazın dıyorum sunu size yaaa al bak bir tane daha..

1|0
    0|0
  • Bizim arkada bir döviz bürosu var, o bozuyor.

2|1
    0|0
  • :) itina ile bekaret bozulur. Çilingir ahmet.

0|1
    0|0
  • Parmakla bozulur tabi ki...
    Sonuçta vajinaya bir cisim girmesi yeterli zar yirtilinca direk kızlık bozuluyo yani ;)

0|0
    0|0
  • gelde anlat bakalım

0|0
    0|0
  • zor soru

0|0
    0|0
  • bozulabilir ellede

0|0
    0|0
  • Çocuk parmağının oluşturduğu yırtık hasar verir bozmayabilir.
    Doktora gitmen yeterli.

0|0
    0|0
  • Parmagi sonuna kadar sokmadiysan bozulmaz evladim;)))

0|0
    0|0
  • olan olmuş boşver

0|0
    0|0
  • sen bunu bilmiyorsan
    biz nasıl anlatalım
    bozulmazmı hiç

0|0
    0|0
  • bozulur

0|0
    0|0
  • Fiziksel olarak bozulur. Manevi olarak bozulmaz amma buna kim inanır onu bilemem zira çocukken oldu, işte mast yaparken içine kaçtı veya senden önce yalnız 1 kişi oldu sözleri biz erkek dünyasında (en azından benim bildiğim) en büyük yalan olarak düşünülür.

0|0
    0|0
  • Parmakla bozulurda bozduğuna değmez , salatalık falan dene :) ama dikkat et içerde kırma :D

0|0
    0|0
  • salatalık daha faydalı :)

1|0
    0|0
  • parmakla bekeret bozulur bozulursada ben o kıza sağlam gözyle bakmam ;)

1|0
    0|0
    • inanmam diyorsun ama insan namusuyla kocasına değil Allah a hesap verecek ben öyle düşünüyorum

• haklısın

• gizliligi kaldırsam eklermsn.

Kızlar Ne Diyor 8

• O kız sen oluyorsun 😊 kanın geldiğini hatırlıyorsan bozulmustur

0|0
    0|0
  • Ne kadar küçükken olmuş bu ve o kızlar neden böyle bişey istemiş? Biraz saçma değil mi sence de

0|0
    0|0
    • valla doğru söylüyorum ama hikaye zannediyor olabilirsiniz ama orada bir zar olduğunu bekareti falan bilmiyordum akıl verecek kimse de yok çevremde

• Doktora gidebilirsin bakire olup olmadığını öğrenmek için

• tabiki bozulur neden bozulmasın ki

0|0
    0|0
  • Bozulmuştur

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun isterse uykudayken o ar yırtılsın o kişi bakire değildir.
    terimsel olarak tabi

0|0
    0|0
  • Bende soktu parmağımi aptal gibi birazcık ama çok değil ucu girdi. Sonra kan geldi korktum bıraktım ve adet olmuşum şimdi düşünüyorum da Allah bana yardım etmiş valla kimseye inanadiramazdim. Tabi şüphe var acaba bozuldumu diye ma çocuk parmağından azcık sokmayla bozulmayacagini öğrendim sadece zedelenirmis. Olsa olsa çok şükür Rabbime iyiki regl olmuşum :)))

0|0
    0|0
    • doktora gösterdin mi

• acı vardı

• Aciyınca cekmemis mi elini ilginç belki zedelenmistir

• Nasıl bir soru bu ya :/

1|0
    0|0
  • Bozulur. Arkadas mast yaparken bozdu

1|0
    0|0
Yükleniyor...