Kızlarımız göğüs bedenleri konusunda çok bilgisiz?

90B, 95B göğüsü büyük sananlar var. Arkadaşım senin belin kalın! 75E Göğüs 90B den daha büyüktür... bir öğrenin şunu ya :))

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• 75'in sırt ölçüsü olduğunu halen öğretemedim abi =//

0|1
    1|0
    • Bir de anlamıyor ve itiraz ediyorlar. 95B giyiyor tutturmuş memem büyük diye... balinaya dönmüş haberi yok.

• abi biz erkek olduğumuz halde onlardan daha çok bilgiye sahibiz bu konuda, en çokta bu canımı sıkıyor =/

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen mi ogretecen bize bunlari, once bir syten magazasina gir git bak 75e diye bir sutyen var mi bunlari ancak ozel yaptirilir bu bir, git bir bak 100a sutyenini bide 90d sutyenini, 90d nin sapkasi daha mi buyuk saniyorsun :D magazadaki gogus bedenleri baska gogus olculeri baska gelmis tecrubeli erkekligini yapacagina git gor ogren

1|0
    0|0
    • Yahu 75E gördükki yazdık dimi? Sana şimdi buradan bir ölçü tablosu atarım öyle kalırsın. 100A nın şapkası büyük olsa ne olur? 75E hadi senin için 75DD diyeyim :) 100A dan küçük şapkaya sahipya sana göre koy bakalım yanyana hangisininki büyük duruyor?

• Bende sana gogus olculeri baska magazadaki sutyenlerin bedenleri baska dedim hic kimsenin olculeri ayni degil herkeze ozel sutyen bulamayiz anlatabildim mi :) he he gordun internetden evet

• Sen önce soruda anlatılmak isteneni bir çöz, sonra konuşalım.

• 75 giyenin göğsü vücuduna göre daha büyük durabilir ama 90b giyenin göğsü boyut olarak daha büyüktür. sırt kalındır haklısın. o yüzden büyük durmaz.

1|0
    0|0
  • evet bende anlamıyorum 80 b benimde nasıl oluyo o iş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...