Soru lezbiyen ve gaylıkla ilgili?

neden lezbiyenlere pozitif wow harika gibi gözle bakılıyor da gaylara iğrenç ögghh negatif gözle bakılır? aslında bi bakıma aynı durum?

Güncellemeler:
ben lezbiyen videoları izledim şimdiye kadar gay videosu bir kere gördüm abim zorla izletti. bilgisayara kusmuşttum. bunun nedenini soruyorum
kız olsam lezbiyen olurdum herhalde. çok güzel geliyo bana.

0|0
12|15

En İyi Kız Görüşü

• Kadınlar estetiktir iki kadının beraber olması tahrik edicidir ama iki erkeğin beraber olması görsel kirliliktir bana göre. Erkeklere ilgi duymama rağmen iki kadının sevişmesi beni bile tahrik ediyorken lezbiyenlik nasıl "woww" olmasın ki :D

1|8
    3|1
    • pekı benımde bu sekılde dusundugunu bıldıgım bır suru kız arkadasım var neden pekı leezbıyyenlık dıyınce ıyy dıyosunuz sız hıc bır bayandan tahrık olmazmısınız

• vallahi aynısını ben yazacaktım bir girdim tepede duruyor benim cevap tebrikler :) yalnız yazanda da bir potansiyel gördüm ben aklının bir ucunda var gibi sanki

• Son söz

Kızlar Ne Diyor 11

• Cunku lezbiyenler 2 narin kiz oldugu iicn birbirleriyle opusunce erkekler icin sexy oluyor.. Ama erkek kasli yakisikli ve agir basli gibi gozuktugu icin baska bir erkekle opusrken goruntulense o erkek erkek olmadigi icin bizim midemiz bulaniyor

2|3
    0|1
  • İkiside aynı

0|1
    0|0
  • ikiside iğrenç bence. strapon kullanabiliyorsa erkekelde yaşayabilir aynısını. üff anlam veremiyorum.

0|0
    0|0
    • strapon ile ilişkiye giren erkek biseksüel midir peki ? Bazıları öyle görüyor da

• evet küçük penis. fazla küçük olması yani 5 cm gibi

• evet mikropenis oluyorlar o civardakiler ve sorun. Ameliyatla biraz büyüme şansı var

• lezbyenlerede gaylarada aynı bakiorum ama niese erkekler lezbiyenleri daha cekici buluo .9

0|4
    0|1
  • gaymisin?

0|2
    0|1
    • TABİKİ HAYIR GÜNCELLEMEMİ OKU. :D

• ben ikisine de normal gözle bakıyorum :D ne woow ne öggh.

0|0
    0|0
  • ben zeviyorum hepsini kardeşim sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • hayir ikisi de igrenc ve hastaliklidir bana gore

0|0
    0|0
  • bence hepsi aynı bok.

0|0
    0|0
  • Kız ol.Ameliyat ol hemen bayan olursun.Bu istediğinide doya doya yaşarsın..Bence bu kararında geç kalma

0|0
    0|0
    • yooooo böyle doğduysam böle devam. benim sizlerden fazlam var eksiğim yok. fazla mal göz çıkarmaz. :D

• Lezbiyenlere woow gözüyle bakan erkekler

Gaylarada ığğğ pis gözüyle bakanda erkekler

O zaman sorun sizde sanırım

2|0
    0|2
    • gay olmadığımız için gaylar midemizi bulandırır. ama lezbiyenler içimizi ferahlatır

• Laf etti bal kabağı..Daha kime neye çamur atacağını bilemeyen dünyanın en ileri zekalı gerileriyle uğraşmam.Hadi naş naş

• :) :) :) LOL

Erkekler Ne Diyor 15

• her ikiside aynı yolun yolcusu "cehennem"

0|1
    0|0
  • Kadının vücudu estetiktir Gayin ki değildir vs gibi laflar hikaye... Aslolan kadın ve erkektir.. Kadınlar edilgen erkekler etkendir... İki lezbiyen birbiriyle sevişirken ikiside edilgen durumda olduğu için kimseye itici gelmiyor.. Gay lerde erkek olmalarına rağmen edilgen durumuna düştükleri için tiksindirici geliyor... Ayrıca bir de ilişkinin yolu bok yolu olduğu için mide bulandırıcı geliyor..

0|0
    0|0
  • erkeklere bu durum yakıştırılamadığı için...erkek her yıllardır rolü gereği "yapıcı"dır..bu yapıcılığın başka bir erkek tarafından kullanıldığını görmek gayliğe tepkileri arıtıyor...kadınlar daima esetikler ne yapsalar hoş duruyor..bir de üzerine homofobik olmamız eklenirse değmeğin gayliğin çilesine...

0|0
    0|0
  • evet ikisi de aynı kategoride. fakat iki kadının sevişmesi bir kısım erkekleri tahrik ettiği için p*rno filimlerde buna rastlanıyor. yani erkekleri için yapılıyor tüm bunlar.

0|0
    0|0
  • Bir bakıma aynı durum değil işte :)

0|0
    0|0
  • çünkü kadın vücudu estetiktir. hatları kıvrımları sadece et olarak görme. ve 2 estetiğin buluştuğu lezbiyenlik ise hayranlık verir. ama bazı açlar açısından düşünürsen, 4 meme 2 vajina )))

0|0
    1|0
  • kızlar pamuk gibidir tarladan toplanırlar.Erkekler kıllıdır,kıl yumağı hiç de hoş görünmez :D

0|0
    0|0
  • gençler sevişsin keyiflerine baksınlar..

0|0
    0|0
  • lezbiyenler daha çekici dir çünki estetik var onlarda

0|0
    0|0
  • bırak gayleri izlemeyi p*rno izlerken bile sadede lezbiyen videolarına bakıyorum.

0|0
    0|0
  • şimdi bu güncellemenin üstüne bende şimşek olsam ilk sana.. Neyse

0|0
    0|0
    • s.ktirgit. sana çok çakmışlar ondan öyle tepki veriyon herhalde.. şurada düzgün bi soru soruyoz pokunu çıkarıyon. allam nolurdu yani bir sene de insanlık moda olsaydı?

• tamam ya bende ölesine yazdım. bugun atarlıyım biraz da ondan çıkıştım :D

• üzdün beni ama ):

• Gayserili degilsen kurcalama yegen. Biz garıya gıza bakmaya devam edelim.

0|0
    0|0
  • acaba kadinlar da mi senin gibi dusunuyor?

0|0
    1|0
  • ikiside aynı

0|0
    0|0
  • İnsanların cinsel tercihleri bana güzel ya da çirkin gelmez.Negatif gelecek olsa, ikisi de negatif gelir.Ancak benim tercihlerim belli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...