Vajinam normal mi? Normal olsa bile itici mi duruyo?

Bir gün böyle bisey soracagim hic gelmezdi aklima ama sormassamda rahat edemicem.
19 yasindayim ve vajiamla ilgili bisey ilgimi cekti.

iç dudak dedikleri:
www.hamilemiyimhesaplama.com/.../

bende normalden uzun, sarkik.. yaslaninca olmasi gerekmiyo mu bu sarkmanin? resimdeki kadar olmasada sarkik boyle bisey iste..

çok mu itici duruyo? ilerde evlendigim esim itici bulurmu? sorun yasarmiyiz? ne bileyim sasirir mi, tiksiniz mi bu ne diye?

zaten boyle seylerden utanan biriyim, bide iç dudagimin sarkik olmasi kendimi dahada kotu hissetmeme neden oluyo, kendime güvenim azaliyo. sevgilimle 3.5 yildir beraberiz ama oyle cinsellik falan olmadi aramizda. evlenecegim kisiye sakliyorum kendimi (oda insallah suanki sevgilim olacak).

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• kızım yaşlanınca sarkar falan bu saçmalıkları unutun. bu iç dudak uzunluğu vajina tipi ile alakalı. unutmayın ki vücutta en geç yaşlanan en geç deforme olan organ vajinadır. 50 yaşına geldiğinde bundan farklı olmayacak. eğer cahil öküz biri ile elenmezsen bunun bir tip olduğunu bilir. ayrıca neden tiksinilsin ki. bu şekilcilik olayından da vazgeçin artık. elalem uzaya üst kurdu biz hala vajina dudağı çirkin mi güzelmi derdindeyiz. aşın artık şu şekilciliği

eğer ki ileride eşin istemezse 15 dakikalık labioplasti ameliyatı ile kısaltılır. ama bence orijinal hali ile oynama. zevk alma oranın bozulabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Tatlım bunu kendine sorun etme. Kadınların birçoğunun ki bu şekilde zaten. Ayrıca seni seven erkek için bu hiç farketmeyecektir. Tiksindirecek bir şey değilki. Aksine eşin sana oral seks yaparken vajina dudaklarını yalayıp emdiğinde çok daha fazla zevk alacaksın. Merak etme eşinle çok güzel bir cinsel hayatınız olacaktır.

0|0
    0|0
  • Kafana takma hacı sizin yapısal sotulariniz bizimde boy sorularımiz bitmez takilmayin böyle şeylere

1|0
    0|0
  • Terbiyesiz

0|0
    0|0
  • vajina estetiği yaptır adam hüsrana uğrar

0|0
    0|0
  • dert etme sorun olmaz bence

0|0
    0|0
  • Seni seven herşeyi sever dert etme ki o vajina şekli de dert edilecek şey değil

0|0
    0|0
  • soldaki mi seninki öyle mi?

0|0
    0|0
  • Ya evlendin mi esin orayami bakicak güzelim direk seri penalti atislarina gecicek

0|0
    0|0
  • Seni gerçekten seviyorsa sorun yapmaz belki de çekici bile bulabilir

0|0
    0|0
  • sabah sabah milleti niye uyandırıyon
    olan var olmayan var

0|0
    0|0
  • olsun hepsinin tadı farklı.

0|0
    0|0
  • vallahi beğenmedim, canavara benziyor

0|0
    0|0
  • gerçeği ile aynı mı bu?

0|0
    0|0
  • Rengi siyah deilse cok problem deil. Sagdaki ne alaka

0|0
    0|0
  • Kesinlikle en iyisi!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Her vajina güzeldir, sadece bazıları daha güzeldir. Siz müsterih olun, bazıları belirgin sever, hem herkesinki tek çizgi içi pembe dolgun dudak olacak diye bir şart yok...

0|0
    0|0
  • Benim tek cizgi gorunuyor :)

0|1
    0|0
  • vay be ne utanmaz olmuş bu millet

0|0
    0|0
    • niye ne yaptim.. doktora gidip gostersemiydim? daha mi iyi olurdu

• elbette daha iyi olurdu. bize gostermeye utanmiyorsunda doktordanmi utaniyosun mikrop

• benim benim kendi vajinam degil kii, gerçek vajina bile degil

• Canini skma bitanem normal :)

0|1
    0|0
  • sorun etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...