Oral ve anal seks yapan bakire kız hakkındaki düşünceleriniz?

Oral ve anal seks yapan bakire kız hakkındaki düşünceleriniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 56

• bi zahmet bekaretini bozsun da onun da tadına baksın artık :D onun için fark etmez zaten yapacağını yapmış

• bakire demek hiç bir deneyimi olmamış demektir. git anal yap oral yap sonrada ben bakireyim de yok öyle mama. ama git normal adam akıllı ilişkini yaşa adam gibi geç karşıma ben daha önce ilişki yaşadım ya işte ben buna saygı gösterir ve kabullenirim. ama ok zar sağlam kalsında heryerimden zevk alırım diyorsa zaten o sende sonrada başkasına gider...

• yapan yapar yapmayan yapmaz

herkesin hayatı kendine

anal seksi vajinale üstün tutanlar çoğunlukta...

• bedenim belki ama, ruhum asla paradoksu...

• Bakireyim diyen birini zaten hiç cinsel deneyim yaşamamış biri olarak değerlendirmek manasız. Bakire aramak hepten saçmalık. Olmayan şeyi aramanın mantığı nasıl olabilir ki?!1bir

• ataist

• Atasit ne la talcid gibi bi' şey mi?!1! :(((((((((888888888

• burda bir atasit gizleniyor.

• hayatını özgürce yaşıyor ve hayatın tadını çıkarıyor diye bakarım, tanıdığım bir kaç bayan arkadaşım var grupta dahil konsept geniş yani :)

• çok doğal ...

• bu hem vermek hemde vermemek gibi birşey muamma bi durum karışık walla :D

• olabilir.. düşüncem yok.

• Bedeni bakire olmuş neye yarar onun gönlü fa**şe diye düşünürüm.Açık ve net.

• acaba bizede verirmi çoğu erkeğin düşüncesi budur

• yapanını buldukta düşüncemiz olcak :)

• bkireliğini vermek istemeyen masum köylü

• Direk versin daha iyi.

• Davul patlamamış ama tokmağın değmediği yer de kalmamış diye düşünüyorum...

• keyfi bilir :) canı istemiş yapmış... burda yorum yazanlar cok mu masum kime neyi ispatlıyorsunuz?

• bakireliği konusunda şüphem olsa da analı seviyosa iyidir

• korkak ve karekteri oluşmamış kızdır

madem eğlenmek sex yapmak amacın usulüyle yap

arkası merkez bankası olmucak evlenince ben görmedim peniste neymiş diyorsa bu kız o kızdır

istemden kaşarın tanımını yaptım

• ne diyeyim fantezisi bol cesur işini bilen kız derim

• anal ve oral seks yaptığı elemanla evlenecekse ne iyi bir kızdır..

• kişiliksizdir sonrada kendini bakireyim diye yutturcak delikanlı olmalı neyse o olmalı insan mevlananın bi sözü ile son wereyim :

ya oldugum gibi görün yada göründüğün gibi ol

• toplum içerisindeki bakış açılarından dolayı içinden geleni yapamayan kızdır iki arada bir derede kalmıştır suçlu o kız değildir o derece baskı oluşturanlardır.sanki erkekler çok mu temiz evlendiğinde daha önceden bir kızla birlikte olmamış erkek yoktur demiyorum vardır ama çok azdır.

• eli eline değdiyse kirlenmiştir gardaş...

• bayanlar böyle şeyleri yaşadığında 1. mutlaka sevip güvenmiştir. çünkü büyük bir bayan kesimi kesinlikle sadece seks yapmak için bunları yaşamaz! 2. sevdiği kişi çok ısrar etmiştir. oda onu mutlu etmek için yapmıştır. 3. çok merak etmiştir nasıl bi duygu bu cinsellik diye.. 4. bu merakını cahilliğiyle karıştırıp yarın bigün ya bu insan olmazsa hayatımda mantığıyla kendince akıllılık edip bakireliğine sahip çıkmıştır... kesinlikle rezil kepaze kaşar bilmem ne olduğu için değildir.

• Oral Anal Yaptıysa Bakire Olsa Banane Sonuçta Yiyor.Benim İçin O da Bakire Degildir.

• kendinin kirlenmesine yada bakireliğinin sona ermesine grek yok...ruh kirlenmiş...ruh bakire değil...

• Delikli kaşar ile

deliksiz kaşar arasında ne fark var.

• dogru kişiyi arıyo :P

• Eski kaşar diyorum dahada birşey demiyorum .

• Bi kız severek isteyerek anal yapmaz diye düşünüyorum. Oral kısmını bilemem

• 1.kaşar

2.motor

3.o.rosp*

4.azgın

5.sabreden derviş sabrede sabrede arkadan vermiş

6.erkek arkadaşının kurbanı olmuş

7.biraz ergenlik biraz cahillekle yapılmış hareket bunlar

8.arkadan olmasaymış daha iyimiş

9.Allah ıslah etsin.

10.ne yapsın ne etsin bu bokları kimle yediyse onunla muhakkak evlensin.

• O da insan, onun da ihtiyaç ve istekleri var. Seksi kafasına göre yaşayamama ve başka şeyler arkasına saklamasının tek sebebi "erkek egemen toplumun kadını bastırması"

Valla seksin bir felsefesi olduğuna inanıyorum, o nedenle bekaret korumak amacıyla değil de zevk alındığı için yapılıyorsa o zaman mantıklı.

• Korkaktır

• ölelerini allaha a havale ediyorum...

• cinsel açlığın kol gezdıgı bı ulkede yasıyoruz ayık olun hanı :):):)

• allah böylelerinden korusun.

• maddi bakiredir.Manevi değil :D

• yapsın canım ne var ki çatır çatır yapsın sonuç olarak bakire mi bakire :) ah ah yurdum insanı

• o sen misin yoksa ?

• sorduğum sorunun ne olduğunu biliyorum, neyi sorduğumu da biliyorum.Sen sorduğumu soruya bir bak, belki de ilkinde anlamadığını bu sefer anlarsın.İnsanları böyle bir şeyle suçlamak bu kadar kolay olmamalı.Sorumu ben belli bir şahsiyete yöneltmemişken, senin bunu yapman ne haddine?Senin gibi bir arkadaşa da ihtiyacım olmadığı için istediğini de reddediyorum belirtmek isterim.Hadi eyvallah...

• giyimle bunun ne alakası var.ben sadece yakişir mi diye sordum sen sordugun soruya bak

• kişilik meselesi, kendini neye yakıştırdığınla ve neyle özdeşleştirdiğinle alakalı bir şey bir de tabi..

• Öncekileri Göster
  • bu kaşardan bende bi tatsam

• istemler ihtiyaçlar bakire olup olmaması olarak degerlendirilemez.. canı ceken istedigini yapar

• vajinasını evliliğe saklıyor ama bir zar yüzünden dayanamayıp analdan yapmış... oral problem değil...

• bedeni o* olabilir ruhu o* olmasın yeter..bakirelik bacak arasında değildir ya...

• işte bu noktada ruhu o.kardelşim böleleri pek beter...

• acilen evlenmesi gereken kızdır.

• zarını deldirip deldirmemek kendi inisiyatifinde. neticede post onun. ancak kuzu postuna bürünen kurt olmasın mümkünse.

• yapabilir sonuçta oda insan ve ihtiyaçları var

• ben gerceekten bır bayanın bakırelık yuzunden cınsellık yasayamamaasını cok ılkel buluyorum malesef turk toplumunun en buyuk ayıbı bu . bence eger uzerınde baskı varsa bır bayanın oral veya anal olarak cınsellıgı yasaması bence normal aksı taktırde yasının verdıgı cınsel ıstegı bastırmak zorunda kalır buda ılerkı yasantısında sorunlar cıkarır bence once turk erkegının su bakırelık takıntısından kurtulması lazım

• manus diyoruz adam bana sevgilin bakıre degılım dedi ayrılırsın dımı dıyor?namus dıyorum namus? hem sevdıgın kısıyı alacagın ne malum? ulan cıkıyosrunuz ısınız bıttımı askkınızda bıtıyor?sız madem bu kadar sevdıgınızı alacak kadar sevıyorsunuz ortalık nıye bozuk o zaman?sen ögle yap arkadasım sevdıgın kısı sana sölesın ben bakıre degılım daha önce söyle haltlar yedım desın sen razı gel evlen..nede olsa kaldırabılıyorsun...böle seyler sana normal gelıyor...sen kendın söluyorsun...

• benımde dedıgım o zaten bosverın su bekaretı onu bunu hayatı yasayacak kızlar bulun anlasın onlarla ılerıde mutlu bıreyler yetıstırın bekaret onemlı degıl ruskeet guzel demıs guvende onemlı takılmayın bunlara ınsan 15 yasından sonra dogal olarak bıyolojık olarak cınsellık yasamalı yapmalı bunu

• İş zarda değil ahlakta bence ne kızlar var yapıp diktiriyorlar sevgililerini kandırıyorlar. bence erkekler zardan önce dürüst ve güvenilir bir kız istemeli bakire olsun ama olmasın yalan söylemesin. ve ahlaklı olsun

• Öncekileri Göster
  • Öyle bir palavraya inanmıyorum..onları yapan vajinal sekside yapar.

• dusuncelerimi yazmim:) ama pek hayirli olmaz...:)

• erkek her boku yiyipte delinkanlı delikanlı geziyor bunları yapan kız genç kızdır ve içinde volkan kaynıyordur bunlara hakim olamıyordur :) bence insani olarak kendinden sorumlu derim onu kesinlikle yargılamam

• Anal ve oral sex yapan bakire bir kızdır o.

• Yapmayaydı iyidi

• yalandan bakire :D ne dicek kocasına? wallahi bakireym yaaa..mı?

• kafası bakire değildir, önemli olan da bu.

• Yapabilir mahsuru yok ama, bunları yaparken neden bakire kalmayı seçiyor o enteresan...

• bakire değildir. kendini kandırıyordur "ben bakireyim" diyerek.

Kızlar Ne Diyor 8

• iğrenç oldukları namuslu namussuz olduklarını düşünüyorum

• Davul patlamamış ama tokmağında değmedi yer kalmamış bu benim düşüncem :D

• Super cevap yaaaa

• Bunları sırf zarı korumak için yapmışsa yazık derim toplum baskısı işte. Gerisi beni ilgilendirmez.

• allah onun belasını versin

• Zar diye yirtinan bir toplumda kendince en mantiklisini yapmis.

Sonucta bakire misin diyene evet cevabi verecek.

• ya siz neyin tartışmasını yapıyorsunuz ya,kızlık anal oral falan fşlan ya herksin bir hayatı var bir yaşantısı var kim neyi nasıl yaşamak istiyorsa onu yaşasın,kimse kimseyi yargılayamaz.ne baskısı ne zarı bunlar eskide kaldı artık,önemli olan içindeki namus,gerisi yalan

• Ucunuze de bastim engeli.

Gidin dedik.

• kupa kızı tamam konu kapandı terbıyesızlesme..

• Öncekileri Göster
  • burada onu yargılarken şunu da düşünmenizi istiyorum, aynı kız bakire olmayınca ona da kaşar diyosunuz. ben bu kız hakkında, hormonları olan ve düzgün çalışan, sağlıklı ancak toplum baskısı nedeniyle kaçak dövüşen kız olduğunu düşünüyorum yalnızca. elinizden gelse evlenmemeiş her kadına bekaret kemeri takıcaksınız. çıkın insanların yatak odasından.

• haklsın pardon senınle konusarak vakıt kaybetım sende benımle özur dılerım ben kıme ne anlatıyorum kı?

• senden farklı yaşıyorum diye beni yargılayamazsın bu bir. kendi istediğin gibi bir kadınla evlenme hakkını mı gasp ediyoruz biz napıyoruz anlamıyorum, ne yani bu öfke? kocamdan, benim muhtemel evliliğimden şu bu, sana ne? müslüman bi ülkede yaşıyoruz diye ben müslüman olmak zorunda mıyım? ahlakımı sorgulamak senin ne haddine? sen kimsin yahu? ben senin ne yaşadığına ya da yaşamadığına karışıyo muyum? kendine gel!

• senın beynın nasıl ıslıyor merak ettım kadınn bedenı ustunde hakkımz elbettekı yok sadece yaplan sey yanlıs.sen gıt her turlu naneyı ye sonra bırakn bu ıslerıde ısın ıcınden cık.musluman bır ulkede yasıyrouz deger yargılrmız var dinde her ıkı tarafada yasak bu tur olaylar.kaldıkı bırak dini karıstırmadan konusmak gerekırse yapılan sey yıne ahlaki olarak etik degil..sen bır bayansın gıot her turlu seyı yasa sonra evlen kocan bu olaya sende nasıl bakar bır onu dusun bırde sen rahat edebılecekmsin?

• Öncekileri Göster
  • Umrumdısı.

• yapa blr nsl erkeklern ihtiyacı var kadınında belli bi ihtiyacı vardır sabrla alakalı bşy

• bence çaresiz kalmış. anal tavsiye etmem ama oral olabilir.

• ozaman o ihtiyacı düzgün gidersin cinsel organıyla kimseyi kandırmadan. en azından onurlu bir şekilde. kendini aşağılatmadan

• normal bırsey degıl ıste olsa herkez yapar..bu konuda hemcınslerın ız bıle tepkı verıyorkens enın böle yorum yapman yanlıs dusundugunu gösterıyor demekkı?neyse fazla uzatmalayım...bu yanlıs bır duurm sadece onu demek ıstıyorum...

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...