Oral ve anal seks yapan bakire kız hakkındaki düşünceleriniz?

Oral ve anal seks yapan bakire kız hakkındaki düşünceleriniz?

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 56

• hayatını özgürce yaşıyor ve hayatın tadını çıkarıyor diye bakarım, tanıdığım bir kaç bayan arkadaşım var grupta dahil konsept geniş yani :)

• erkek her boku yiyipte delinkanlı delikanlı geziyor bunları yapan kız genç kızdır ve içinde volkan kaynıyordur bunlara hakim olamıyordur :) bence insani olarak kendinden sorumlu derim onu kesinlikle yargılamam

• kişiliksizdir sonrada kendini bakireyim diye yutturcak delikanlı olmalı neyse o olmalı insan mevlananın bi sözü ile son wereyim : ya oldugum gibi görün yada göründüğün gibi ol

• zarını deldirip deldirmemek kendi inisiyatifinde. neticede post onun. ancak kuzu postuna bürünen kurt olmasın mümkünse.

• Korkaktır

• bu kaşardan bende bi tatsam

• allah böylelerinden korusun.

• Davul patlamamış ama tokmağın değmediği yer de kalmamış diye düşünüyorum...

• vajinasını evliliğe saklıyor ama bir zar yüzünden dayanamayıp analdan yapmış... oral problem değil...

• ne diyeyim fantezisi bol cesur işini bilen kız derim

• Bi kız severek isteyerek anal yapmaz diye düşünüyorum. Oral kısmını bilemem

• bakire demek hiç bir deneyimi olmamış demektir. git anal yap oral yap sonrada ben bakireyim de yok öyle mama. ama git normal adam akıllı ilişkini yaşa adam gibi geç karşıma ben daha önce ilişki yaşadım ya işte ben buna saygı gösterir ve kabullenirim. ama ok zar sağlam kalsında heryerimden zevk alırım diyorsa zaten o sende sonrada başkasına gider...

• eli eline değdiyse kirlenmiştir gardaş...

• yapsın canım ne var ki çatır çatır yapsın sonuç olarak bakire mi bakire :) ah ah yurdum insanı

• bedenim belki ama, ruhum asla paradoksu...

• keyfi bilir :) canı istemiş yapmış... burda yorum yazanlar cok mu masum kime neyi ispatlıyorsunuz?

• istemler ihtiyaçlar bakire olup olmaması olarak degerlendirilemez.. canı ceken istedigini yapar

• yapanını buldukta düşüncemiz olcak :)

• bayanlar böyle şeyleri yaşadığında 1. mutlaka sevip güvenmiştir. çünkü büyük bir bayan kesimi kesinlikle sadece seks yapmak için bunları yaşamaz! 2. sevdiği kişi çok ısrar etmiştir. oda onu mutlu etmek için yapmıştır. 3. çok merak etmiştir nasıl bi duygu bu cinsellik diye.. 4. bu merakını cahilliğiyle karıştırıp yarın bigün ya bu insan olmazsa hayatımda mantığıyla kendince akıllılık edip bakireliğine sahip çıkmıştır... kesinlikle rezil kepaze kaşar bilmem ne olduğu için değildir.

• cinsel açlığın kol gezdıgı bı ulkede yasıyoruz ayık olun hanı :):):)

• bedeni o* olabilir ruhu o* olmasın yeter..bakirelik bacak arasında değildir ya...

• işte bu noktada ruhu o.kardelşim böleleri pek beter...

• Direk versin daha iyi.

• bakireliği konusunda şüphem olsa da analı seviyosa iyidir

• anal ve oral seks yaptığı elemanla evlenecekse ne iyi bir kızdır..

• bu hem vermek hemde vermemek gibi birşey muamma bi durum karışık walla :D

• dusuncelerimi yazmim:) ama pek hayirli olmaz...:)

• bakire değildir. kendini kandırıyordur "ben bakireyim" diyerek.

• Oral Anal Yaptıysa Bakire Olsa Banane Sonuçta Yiyor.Benim İçin O da Bakire Degildir.

• toplum içerisindeki bakış açılarından dolayı içinden geleni yapamayan kızdır iki arada bir derede kalmıştır suçlu o kız değildir o derece baskı oluşturanlardır.sanki erkekler çok mu temiz evlendiğinde daha önceden bir kızla birlikte olmamış erkek yoktur demiyorum vardır ama çok azdır.

• maddi bakiredir.Manevi değil :D

• bi zahmet bekaretini bozsun da onun da tadına baksın artık :D onun için fark etmez zaten yapacağını yapmış

• yapan yapar yapmayan yapmazherkesin hayatı kendineanal seksi vajinale üstün tutanlar çoğunlukta...

• Bakireyim diyen birini zaten hiç cinsel deneyim yaşamamış biri olarak değerlendirmek manasız. Bakire aramak hepten saçmalık. Olmayan şeyi aramanın mantığı nasıl olabilir ki?!1bir

• burda bir atasit gizleniyor.

• Atasit ne la talcid gibi bi' şey mi?!1! :(((((((((888888888

• ataist

• çok doğal ...

• olabilir.. düşüncem yok.

• korkak ve karekteri oluşmamış kızdırmadem eğlenmek sex yapmak amacın usulüyle yaparkası merkez bankası olmucak evlenince ben görmedim peniste neymiş diyorsa bu kız o kızdıristemden kaşarın tanımını yaptım

• Eski kaşar diyorum dahada birşey demiyorum .

• Öyle bir palavraya inanmıyorum..onları yapan vajinal sekside yapar.

• kafası bakire değildir, önemli olan da bu.

• Yapabilir mahsuru yok ama, bunları yaparken neden bakire kalmayı seçiyor o enteresan...

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 8

• Umrumdısı.

• iğrenç oldukları namuslu namussuz olduklarını düşünüyorum

• allah onun belasını versin

• yapa blr nsl erkeklern ihtiyacı var kadınında belli bi ihtiyacı vardır sabrla alakalı bşy

• cevap güzeldi :)

• Öncekileri Göster
    • ozaman o ihtiyacı düzgün gidersin cinsel organıyla kimseyi kandırmadan. en azından onurlu bir şekilde. kendini aşağılatmadan

• bence çaresiz kalmış. anal tavsiye etmem ama oral olabilir.

• Bunları sırf zarı korumak için yapmışsa yazık derim toplum baskısı işte. Gerisi beni ilgilendirmez.

• Zar diye yirtinan bir toplumda kendince en mantiklisini yapmis.Sonucta bakire misin diyene evet cevabi verecek.

• o zaman hersez öyle yapsın nede olsa bakıre ? bölelerının yuzunden ınsan evlenmek ıstemıyo..evlenmeden bunu yapanın evlenınde ne b.k yıcegını kestıremem bıle sevmeyle alakası yok tamamen nefsıne yenılme...ırede sıfır..

• Öncekileri Göster
    • Ucunuze de bastim engeli.
      Gidin dedik.

• ya siz neyin tartışmasını yapıyorsunuz ya,kızlık anal oral falan fşlan ya herksin bir hayatı var bir yaşantısı var kim neyi nasıl yaşamak istiyorsa onu yaşasın,kimse kimseyi yargılayamaz.ne baskısı ne zarı bunlar eskide kaldı artık,önemli olan içindeki namus,gerisi yalan

• Davul patlamamış ama tokmağında değmedi yer kalmamış bu benim düşüncem :D

• Super cevap yaaaa

• burada onu yargılarken şunu da düşünmenizi istiyorum, aynı kız bakire olmayınca ona da kaşar diyosunuz. ben bu kız hakkında, hormonları olan ve düzgün çalışan, sağlıklı ancak toplum baskısı nedeniyle kaçak dövüşen kız olduğunu düşünüyorum yalnızca. elinizden gelse evlenmemeiş her kadına bekaret kemeri takıcaksınız. çıkın insanların yatak odasından.

• +1

• Öncekileri Göster
    • senden farklı yaşıyorum diye beni yargılayamazsın bu bir. kendi istediğin gibi bir kadınla evlenme hakkını mı gasp ediyoruz biz napıyoruz anlamıyorum, ne yani bu öfke? kocamdan, benim muhtemel evliliğimden şu bu, sana ne? müslüman bi ülkede yaşıyoruz diye ben müslüman olmak zorunda mıyım? ahlakımı sorgulamak senin ne haddine? sen kimsin yahu? ben senin ne yaşadığına ya da yaşamadığına karışıyo muyum? kendine gel!

• haklsın pardon senınle konusarak vakıt kaybetım sende benımle özur dılerım ben kıme ne anlatıyorum kı?

Yükleniyor...