Kafamda sürekli hamilelik olayı var?

ben bundan bir 12 13 gün önce erkek arkadaşımla ilişkiye girdim , korunmadık tabi. geri çekildi içime boşalmadı. kendisinde kist var kısır mı değilmi bilmiyoruz. zevk suyunun sperm barındırabileceğini ögrendim. adetim 2sinde bitmişti biter bitmez ilişkiye girdik ve 2 3 gün devam ettik. ama beni bir şüphe sardı yani ya hamileysem diye. bir belirti yok adetimi bekliyorum. gayet normal şekilde hayatıma devam ediyorum. adetim yeni bittiğinde hamile kalma oranım nedir?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yani hamile olma riskiniz hem var hem yok.
    Zevk suyunda bile spermler bulunuyor maalesef.
    Fakat bu içinde bulunduğunuz durum psikolojik. Gidip bir eczeneden test alın sonucu görün belkide boşu boşuna huzursuzluk cekiyo olabilirsiniz...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Mk hamilelikten korkuyosunuz bu boku ne diye yiyosunuz

2|0
    0|0
  • İyi bok yedin

0|0
    0|0
  • 10 gün %85

0|0
    0|0
  • geri çekilme yöntemi asla korunma yöntemi değildir Meryem üzerli'nin haberlere konu olması da bu yüzdendir çünkü aynı hataya o da düşmüştü yani geri çekilmeyi koruma yöntemi zannetmişti korunacaksanız bunun çeşitli ilaç vs. yolları var kendi kendinize iş yapmayın bir hekimden yardım alın

1|0
    0|0
    • meryem üzerli ne alaka ya :D

• Çünkü meryem üzerlinin hamile kalması ülkeyi sallamıştı bilgisizliği çok konuşulmuştu üzerlinin korunma yöntemlerini bilmiyor mu diye :)

Kızlar Ne Diyor 3

• İnşallah hamilesindir, ve inşallah o çocuğu aldırmana engel olacak bir sürü problem çıkar. çaresizlliğin en büyüğünü yaşamanı isterm. ben de böyle manyağım işte. ahlaksız züppelere tahammülüm yok.

4|0
    1|0
    • helal olsun ağzımdan almışsın lafı.
      ayrıca yumurtlama dönemi (adetten hemen sonraki dönem) hamilelik riskinin en yüksek olduğu dönemdir dipnot olarak da belirteyim soran arkadaşa.

• idiots

• hahahha inşallah aSDS:DS:DSA:

• Bişeycik olmaz merak etme ama bidahaki sefere adam gibi korun. burdan atıp tutanları da ciddiye alma.

0|0
    0|0
    • bu korku yetti bana zaten teşekkür ederim. artık vücudumdaki her değişiklige hamilemiyim gözüyle bakmaya başladım.

• eee korkunca normal tabii. düzenli ilişkiye giriyosanız hap kullan veya iğne ol bari de korku yaşama.

• Yoktur

0|0
    0|0
Yükleniyor...