Benimle çocuk yapmak isteyen evli bir kadın.

Arkadaşlar yaşanılmış bir olaydır. üzerinden iki yıl kadar geçti. arkadaş ortamı vasıtası ile tanıştığım evli 34 yaşında ingilizce öğretmeni sarışın mavi gözlü çok güzel evli bir bayan vardı. eşiyle 9 yıldır evlilermiş. eşinden kaynaklı sebeplerden dolayı çocukları olmuyormuş. bana senin gibi bir çocuğum olsa keşke dedi bir ara. daha sonraki haftalardada çocukları olmadığı için benimle ilişkiye girip içine boşalmamı ve benden çocuk dünyaya getirmek istediğini söyledi. ilk başlarda çok şaşırdım. aslında açıkladığı kadarıyla istediği tek şey gerçekten bir çocuktu. karakter olarak gayet dürüst ve iyi bir kadındı. hamile kalana kadar yapacaktık ve hamile kaldıktan sonra diyaloğumuzu kesecektik. ilk düşüncemde bir genç olarak ilişkiye girer geçerim diye düşünmüştüm. gayette ısrarcı davrandı bu konuda. daha sonraları içim el vermedi sonuçta benim çocuğum olacaktı ve onun yüzünü göremeyecektim. özür dileyerek bunu yapmayacağımı söyledim. içim sızladı çünkü. herşey cinsellik değil. siz yerimde olsaydınız ne yapardınız arkadaşlar? kızlar da lütfen empati yapıp kadının yerine koysunlar kendini hiç çocukları olmadığını düşünerek cevap versinler.

NOT1: Sorumu gizli sormuyorum yorumlarınızı lütfen ergen sıfatıyla yazmayın düşünerek yazın. teşekkürler.

NOT2: Editörler sorum cinsellik kategorisinde değildir insanlar kişilik olarak ne cevap verecekler onu merak ediyorum. daha öncede bu tarz sorumu sildiniz tekrarı olmazsa sevinirim sorumu okuyun teşekkürler.

• Hiç düşünmeden istediğini yapardım
    20% (2)22% (5)21% (7)Oy Ver
  • Böyle birşeye vicdanen karşıyım
    70% (7)74% (17)73% (24)Oy Ver
  • Çocuğumu yılda bir kaç kez görmeme izin verirse olabilir
    10% (1)4% (1)6% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
sorumu cinsellik kategorisine alan editörü kınıyorum. yorum yapan arkadaşlar sizce kategori cinsellik mi? ve soruma düşük puan veren arkadaşlarıda kınıyorum kalitesiz bir soru mu sizce? ya da abuk sabuk mu?

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• annelik ne muhteşem bir şeydir

evet sadece doğurmakla anne olunmaz ama her kadın çocukluğundan beri anne omayı bekler aslında çocukken oyunlarında bile bebeklerinin annesi olur hep

bence o kadın sadece annlik hissi anne olmaya duyduğu özlem için senden böyle bişi istedi

tabi neden seni seçtiği hakkında bi fikrim yok

kocasına gelince evlat sahibi olmanın çeşitli yoları var artık günümzde ama herşeye rağmen eşinin sırf annelik duygusunu tadabilmesi için böyle bi fedakarlık yapmışsa bence bravo

ve son olarak sana gelince karakterini ortaya koymuşsun tebrikler bence doğru olanı yapmışsın arkadaşım çünkü sonra için acıyacaktı herşey herkes için çocukda dahil çok zor olacaktı ...

0|1
    0|0
    • düşünerek cevap verdiğin için çok teşekkürler inan bu düşüncelerin arasında ne kadar çok gidip geldim. belki o an etrafında en yakın ve gizli bulduğu bendim. kesinlikle içim acıyacaktı yani çocuğun yerine koy kendini vs. bence anne olamama gibi durumlarda takdir-i ilahi denmeli.. hayırlısı.. anne olamayan kadınların psikolojileri yerlerde oluyor. ama böyle birşeyden sonra daha da çok bozulabilir.

• erkeklerin çocuklarını hiç görmedikleri zaman bağlamadıklarını okumuştum bir yerde

ama sende bağlanabilirdin ve bu olayın sonu bi facia olabilirdi

kafana takma kendını de suçlama sen doğru olanı yapmışsın bence

• kafama takmıyorum elbette. yani bir çocuğun annesini babasını bilmemesi çok kötü bir durum. hayat bazen insanları böyle kararlarla sınıyor.

Kızlar Ne Diyor 5

• bir yerlerde senin kanından canından olmuş dünyaya gelmiş bir çocuk olucak onu hiç görmiceksin ama hep aklına gelicek iyiki yapmamışsın. sperm bankaları bu yüzden var zaten madem ingilizce öğretmeni kredi çeker napar eder gider yurt dışına yaptırır böylece kocasından başkasıyla cinsellik yaşamamış olur ki ben bunu aldatmak olarak sayarım

0|2
    0|0
  • en iyisini yapmışsın. takdir ettim. o çocuk baba olarak diğer adamı bilcek ve o adam da onun çocuğu olmadıını bilcekti. takdir ettim ;)

0|1
    0|0
    • kesinlikle öyle ama işte genç erkek olarak gerçekten iki arada bırakıyor insanı. cinsellik geçici birşey o çocuk bir ömür yaşayacaktı..

• evet. cinselliği her yerde yaşarsın

• boyle bırseye karsıyım dogrusunu yapmıssın sevdıgım adamdan cocugum olmuyorsa evlatlık alır yıne cocuk sahıbı olabılırım

ama baskası ıle sırf bu yuzden yatmak bana ters gelıyor

0|2
    0|0
    • teşekkür ederim evlatlık almakta yerini doğurmaz tabi ama bir kadının doğurma arzusu için istedi sanırım o.

• Soru kisilik sorusu cinsellik degil.

Boyle bir karara varmaları icin cok dusundukleri kesin olsa da tam olarak ne dusunduklerini anlamamız mumkun degil.Bence sen dogru olanı yapmıssın.

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim. yani onların ne düşündüklerinden ziyade birde ben tüm insanlara güvenirim. hani kirli bir plan olsaydı sezerdim cidden. her türlü ne olursa olsun yok. benim parçam olacak o çocuk sonuçta. insanın içi acır ya hayatın her dakikasında aklıma gelirdi acaba nasıldır? diye..

• Bence eşinin haberi vardır kadın alacağını alır sonra seni tanımaz ama

sen duygusal açıdan bakarsan yapma tabi.

0|1
    0|0
    • yaa olay cinsellik değil başıma iş açacağı falanda. sonuçta o çocuk benim olacak. hani siz doğurduğunuzda nasıl duygusal şeyler yaşıyorsanız bizdede oluyor bu. en azından ben öyle hissettim.

• Evet bir de kadın seni resmen kullanmak istiyor.

• yani kullanmak istediği muhakkak. spermlerimi alıp kendi mutluluğuna bakacak elbette ama bunu kaldırmak zor.

Erkekler Ne Diyor 10

• Çocuğa HAYIR

Ruhsuz sekse de HAYIR

Ben böyle birşeyi yapmazdım.

2|2
    0|0
  • ben bir babayım ve sana tek bir şey söyliyeceğim bu dünyadaki benim için tek olan varlık kızımdır. insan böyle bir şeye katlanamaz. bu kadının evlat edinmesi çok daha doğru olacaktır. bence çok iyi bir karar vermişin seni tebrik ederim.

1|1
    0|0
  • yapmamakla iyi etmişsin çocuğu göstermeme izin verse bile yapmazdım o cuğun günahına giremem ama itiraf ediyim o kadınla defalarca yatardım çocuk bahanesiyle buda benim zaafım napıyım.

0|1
    0|0
  • açıkcası bana pek inandırıcı gelmedi.anlaşılan erkek kısır ve erkeğin de haberi oluyor bu durumdan ve erkek bile bile senden çocuğu olmasını istemez başka bi erkek olursa da bu yakın çevresinden birinin olmasını isteyeceğini sanmıyorum bana biraz senaryo gibi geldi.

0|1
    0|0
  • Vicdanım Rahat Etmezdi . Sen en doğrusunu yapmışsın.

1|1
    0|0
    • teşekkür ederim zor bir karardı gerçekten. cinsellik, babalık, ve karşı tarafın mutluluğu üçgeninde gidip geldim resmen

• Kocasının yerinde olsan ne yapardın sen empati yap şimdi de.Kocası biliyorsa değişir durum ama

2|1
    0|0
    • kocası biliyor dediğine göre. empati yapsan neye yarar kocası evette dese hayır da dese senin fikrindir. yani iki türlü de dram.

• helal lan sana.senin yerinde başka adam olsaydı hemen atlardı vs.

• teşekkürler öyle görünüyor çekici bir hatundu albeni falan ama o an gelince gerçekten düşünüyorsun aklı başında olan çoğu kişi hayır derdi bence

• en doğru kararı vermişsin, saygılar.

0|1
    0|0
  • yap kardeşim

0|1
    0|0
  • Okumadım cok uzun

0|1
    0|0
  • tepilirmi o fırsat ya aman be

0|1
    0|0