Kapat

Kızlara soruyorum... size de böyle oluyor mu?

ne olur ne olmaz diye cinsele koydum soruyu...

gızlar gızlar şimdi ben mi psikopatım yoksa sizde kendi memelerinizin arasının kokusunu beğeniyor musunuz? terden rahatsız olunca peçete koyarım bazen oraya... çıkarınca koklamaya bayılıyorum o peçeteyi. ya da bazen hafif hafif çarpıyor burnuna insanın ordan yukarı tırmanıyor tenimin kokusu bazen. hoşuma gidiyor.

meme arası olayını geçtim insanın kendi kokusunu beğenmesi garip değil mi? manyak mıyım ben?

Güncellemeler:
kafanızda nasıl bir resim oluştu bilemedim... abartılı cevaplar geldi biraz... 3 ay terli durmuyorum arkadaşlar. benim bahsettiğim sabah yıkanıp çıktın sonra yavaştan başlarsın terlemeye öğlen civarı falan belli belirsiz bir ter kokun olur... o benim dediğim koku.
güncellemeyle kafanızı şişirmiş gibi olacam ama arkadaşlar memeler büyük olunca ister istemez bitişik durur, ister istemez arası terler isteseniz de istemesenizde o kokuyu alırsınız yani ben koklamadım diye bir ütopya yok :D o koku geliyor burnunuza zaten.

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Meme yalanır. salonumuz klimalıdır. :D

0|0
    0|0
  • Hoş evet

0|0
    0|0
  • igrenc geldi biraz ilginc bir durum

0|0
    0|0
  • Bence Süper Arasından Akan Ter Bile Yalanır...

0|0
    0|0
  • memelerin kokusu senin olsun memeler bizim :D

0|0
    0|0
  • evetm ben eşimde o kokuya bayılırım bahsettiğin kokuyu çok iyi bilir o kişi has bir koku o ter kokusundan daha farklı oluyor

0|0
    0|0
  • evet bende severim o kokuyu :D

0|0
    0|0
  • Manyaksin canim

0|0
    0|0
  • hermafrodit misin sen

0|1
    0|0
    • olmak isterdim de sen neyden bahsetiğini bildiğine emin misin :D kendine cinsel arzu duyanların adı başka.. şu an hatırlamasamda... hermafrodik biyolojik bir olay.. hem kadın hem erkek doğma durumu. çift cinsiyetlilik.

• onu diyorum işte farkında olmamışsındır belki bugüne kadar :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben de kendi ten kokumu severim. Rahatsız edici bir koku değil güzel hatta. Ama senin kadar abartmadım peçete falan :D En fazla dirseğin içe bakan tarafı.

0|0
    0|0
    • özellikle koklayım diye koymuyorum canım.. terin akışı hissi rahatsız ediyor da koyuyorum da genede bir dene bence :D meme arasının ayrı bir esansı var gibi :D

• Öğğğ bee bu nee
    Terin güzel tarafı yok ben kokunca bile midem bulanır

0|0
    0|0
    • eskiyen teri bende sevmemde bu yeni ter.. sabah yıkandın çıktın diyelim öğleden sonra gibi olan ter bu.. ( güneşsiz ortamda diyelim. güneş varsa anında leşin çıkar)

• Taze olunca daha mı güzel diyosın hah:D

• evet taze olucna güzel diyorum :D eskiyince kaç

• hıc koklamadım normal oldugunu dusunmuyorum -.-

0|0
    0|0
  • Hassiktir dedim

0|0
    1|0
  • ne kadar igrenc bir insan oldugunun farkinda misin merak ettim?

0|0
    0|0
    • abartma bence... ortada bir iğrençlik yok...

• sana itici gelmesi tamamda, pislik iğrençlik olayını kavrayamadım... anlamadım sen 3 ay terli durduğumu falan mı düşünüyosun? nası bir ter kafanda beliren ki iğrenç pis geliyor sana... benim bahsettiğim sabah yıkanıp çıktın sonra yavaştan başlarsın terlemeye öğlen civarı falan belli belirsiz bir ter kokun olur... o benim dediğim koku.

• insan ter kokusu sever mi ya? psikolojik bir müdahaleye ihtiyacin var bence

• Yok öyle bir fantezim

0|0
    0|0
  • Ben beğenmiyorum canım duş alıp mis gibi kokular sürmem gerek
    ama bak kocam bayılıyor parfüm hiç sevmez o manyak mı acaba?

0|0
    0|0
    • başkasının beğenmesi normal... bir günlük ( ikinci güne kalınca kötü oluyor) terini falan severim bende sevgilimin.. ama insanın kendi kokusunu beğenmesi benim garibime giden :D

Yükleniyor...