19 yasındayım ve hala bakirim...

19 yasındayım hiç cinsel deneyimim olmadı sadece bir sevgilimle birkaç defa öpüştüm o kadar. diğer bütün arkadaşlarım hepsi yattı kimi geneleve kimi kendi sevgilileriyle, ne güzel alemler yapıyor maceralarını anlatıyor bir tek ben kaldım. yaşıtlarım herkes. ben de kaldım öylesine el değmemiş bakire gibi. ne yapmamı önerirsiniz? 19 yaşıma geldim hala bakırım ne kadar normal sizce?

0|0
10|14

En İyi Kız Görüşü

• of sanki marifet bakir olmamak..Ben bakir olmayanla evlilik bile düsünmüyorum ama büyük konusmamak lazım bilemem ..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• çok süper birşey böyle kalabilmen ben kendi adıma böylesini isterdim ama sen de bozulursun yakında ya erken evleneceksin ya da alem yapacaksın kesin

1|0
    0|0
  • Gayet normal sanki 29 yaşına geldin.

0|0
    0|0
  • zinadan uzak dur. ezilirsen uydur gitsin sarı bi kızdı şöyleydi böyleydi ;)

0|1
    0|0
    • yalanda günah..

• siz yetkili bi ablaya benziyosunuz? o şu kadar günah, bu bukadar falan.

• hayır. yalan günahtır bir insana zarar vermek günahtır. ama zina en büyük günahlar arasında. ve yalan söylerken niyet çok önemlidir. sonuçta kimseye zarar vermiyorsun.

• Boş ver bence hiç kafana takma. Sanki evlenmeden yapılan her şey çok doğruymuş gibi amaç hava olsun. O arkadaşlarını takma. Hepsi 'zina' ve bir gün engel olacak hayatına eğer yanlış yaparsan tabi.

0|1
    0|0
  • onların yarısı yalan oluyo biliyor musun bunu yaamka istyosan o tip kız çok bul bitane arkadaslarına sole ayarlasnlar bide sanki 30 35 yasına gelmis de isyan ediyo bu yasta normal herk erkek o yasta yasamıyo zaten bunları

0|0
    0|0
  • Vah garibim..geç kalmışsın 15 yaşında yaşaman gerekiyordu elin amerikalı oğlanları senin yaşında 10-15 sevgili değiştirmiş oluyorlar.Ne kadar vahim bi durum

0|0
    0|0
  • yapma kardeşim kadında nsl 1den fala erkek haramsa erkekdede 1den fala kadın harmdr boşver hem böle olman eminim karını dahada sevndrecktr

0|0
    0|0
  • napçan ya böyle daha iyi zamanı geldiğinde sevdiğin birini bulunca sende yaparsın ama sırf arkadaşlarına uyup macera olsun veya anlatılacak birşey olsun diye sakın ters şeyler yapma ilerde pişman olursun.

0|0
    0|0
  • yazık olmuş..yaşıtların kızları götürüyor..hızlan..

0|2
    0|3

Erkekler Ne Diyor 14

• kardeş ben evlenene kadar bişi yapmadım bi eksiklikte olmadı.helal haram dikkat ediosan yapamassın ama yok diosan elinde olan bişi:)

1|0
    0|0
  • 18i kapatmadan 19a basmadan. Deliği tutturamakta zorluk çekersin. Kadının dilinden anlayamazsın. sorunlar çıkar. Erken boşalma olur. vs vs bence artık yasın gelmiş. canlı canlı görmen dileğiyle.

0|0
    0|0
  • senin durumunda olmak isterdim. erken yaşta ilişki yaşadım da ne kazandırdı bana dersen? koca bir hiç. sen normalsin anormal olan arkadaşların. seni durumunla alay edenler aslında senin gibi olmayı başaramayanlardır.

0|2
    0|0
  • aferin bende senin durumundayım tabiki normal durum lan başkalarından sanane başkası yatıyor diye sendemi yatacaksın başkası köprüden atlarsa sende mi atlayacaksın yalnız değilsin yoluna devam et ben o senin yaptığın şeyi dahi yapmadım.

0|0
    0|0
  • sakınn ambalajını yırtıyım deme... bırak böyle kalsın inan ilerde verimini alıcaksın duygusal anlamda da yardımcı olacak... şimdi yapmaya başlarsan ilerde ciddi oldugun bir ilişkide sorun olucaktır psikolojik olarak

0|0
    0|0
  • Yalnız değılsın dostum ;) hem eşine sakla kendini boşver :)

0|1
    0|0
  • Hiç üzülmene gerek yok . Bende aynı senin gibiyim ve çevremdekilerde öyle . Pek takmıyorum açıkçası . Geneleve gittim hatta içeri girdim ortamı beğenmeyince çıktım. Benim çevremde 32 yaşına gelmiş daha bi kız eli tutmamış insan var sen ne diyorsun .

0|0
    0|0
  • bi 2 sene daha kastın mı vatikana gönderip seni rahip yapabiliriz...

0|0
    0|1
  • Boşver takılma hırs yapma.Tam bu aralar çözülme zamanındır ama acele etme.Daha üniversiten var ;)

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte yaşamın boyunca bakir kalacak değilsinya evlenirsin bir zaman

0|0
    0|0
  • ben 21e gırdım daha olmadı, gunah . Ama o kadar ıstıyorsan gıt genel eve...

0|0
    0|0
  • Sorun etme.Gayet normalsin.

0|0
    0|0
  • ulan ben 21 yaşındayım bir kızla öpüşmedim bile...haline şükret

0|0
    0|0
  • Dayanabiliyorsan böyle dayan. Biz yaptık boyumuz uzamıyor. Genelevlerden de uzak dur, ne olur ne olmaz. Genç yaşta hastalık kaparsın falan.

0|0
    0|0
    • arkadaslarimin yarisi gitti geneleve turp gibiler

• :)) evet bencede..

• geneleve filan giderde faturayı bana keser sonra sen gazladın beni:) diye..yanlışmı yapdım acaba..

Yükleniyor...