Arkadan yapmanın zararları nelerdir?

arkadaslar soru acık ve net arkadan yapmanin zararları nelerdir

0|0
618

En İyi Erkek Görüşü

• Pisliğini tutamaz hale gelirsin ameliyat olmak zorunda kalırsın ve bu arkadan yapma olayı erkeklerde oğlancılığa teşvik ettiği bilimsel olarak kanıtlanmış olmasada bir çok piskiyatır tarafından önesürülmektedir üstelik hangi dindensin bilemem ama bizim dinimizce uygun değildir! Aslında öpüşmek bile uygun değildir ama gel gör ki bunlar dönemimizde oluyor alamet bunlar o yüzden gönül rahatlığıyla devam edin sen yapmazsan yapan oluyor çünkü benimde burada ahlak dersi vermeme gerek yok siz iyiyi doğruyu herkesten daha iyi biliyorsunuz eminim ve giren şemsiye biryerden sonra açılmaz biliyosunuz hayırlısı olsun kolay gelsin.

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• 1- Kadına zevk değil acı verir.
    2-Erkeğin enfeksiyon kapma riski vardır.
    3-Sürekli yapıldığında kadının anüs kasları gevşer ve normal zamanlarda istemsiz dışkılama sorunu olabilir.
    4-Erkek buna alışırsa zamanla vajinal ilişkiden zevk almamaya başlar.
    5-Kadın istemediği halde partneri sürekli arkadan girmek isterse kadın psikolojik olarak olumsuz etkilenir.

1|2
    0|1
  • Bilinçli yapıldığında zararsızdır. Sadece temiz olmalı, anüs iyi hazırlanmalı ve gevşetilmeli, bol kayganlaştırıcı kullanılmalı. Metodlar tecrübe ile birleştiğinde vajinalden daha doyurucu ve bitmeyen bir zevk olarak yorumlanabiliyor. Uzun süreli ilişkilerimde partnerlerimin önceliği anal olmuştu. Ve ilk defa yapacaksan bunun tek bedeli 5 saniyelik bir acı ile alırsın. Sonrakilerde bodoslama devam edersin. Hayatına katacağın önemli bir zevktir.

0|2
    0|2
  • Erkek için daha zararlı mikrobik bir bölge çünkü
    Kadın zevk almaz çoğunlukla
    Canı yanar hele ki kalınsa
    Anal seks çatlamaya neden olabilir

0|0
    0|0
  • Mikrop hastalik kapma olasiliklari daha yüksek sonuçta

0|0
    0|0
  • google yaz sana arkadaş.. :) burdakilerde jinekolog değil... ordan bakıyorlar..
    bence senin şarjın bitmiş.. sana uygun ucu olan bir şarj cihazı bakıyorsun :)

0|0
    1|0
  • zararını bilmiyomda günahı çok hacı

0|0
    0|1
  • aşırı derece zararları yok ama fazla zevk almazsın arkadan

0|0
    0|1
  • nıyetıne gırmıssın sanırım yapma sakın yapmaaaa

0|0
    0|0
  • Altına sıçarsın.

0|0
    0|0
  • LAnetleniyosun FAydası olsa ne yazar :X

0|0
    0|0
  • Delik genisler yaslandiginda boku tutamazsin gerek yok.

0|0
    0|1
  • Hiçbir zararı yok.

0|0
    0|0
  • Kaka ciktigi yer sana zarar olmaz erkeklere zarar gorur penis mikrop kaplar

0|0
    0|0
  • bir zararı yok ama zevk alıyormusun

0|0
    0|0
  • 1- günah
    2- hijyenik değil
    3- kasların gevşemeye başlar, büyük tuvaleti tutamamaya başlarsın
    4- acır

2|2
    0|0
  • ilerde bokunu tutamazsın

0|0
    0|0
  • arkadan çıkarınca öne sokmasın skıntı olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• peygamberimiz öylelerini lanetlemiş yine de sen bilirsin.

1|3
    0|2
  • Günah l*n bir kere demicem. Ulan dogru yolu varken bok yolu neden?

0|2
    1|1
    • sen neden herşeye muhalefetsin? milletin günahından sevabından doğrusundan yanlışından sanane! sen git kendi doğrularını yap o zaman

• blackeagle844 : realsanalvefa sen neden araya giriyorsun ki? seni ne ilgilendirir? biz iki medeni insan konuşuyoruz. sen kendi işine bak...

Larenta hanim, soranın sorusu dahilinde manevi zararını belirtmiş !!! soran bayan : manevi zararını söylemeyin dememiş sorusunda !!! yani, problem senden çıkıyor.. hem bana, kendi işine bak diyorsun.. hemde sen kendi işine bakacağına gereksiz olarak Larenta hanimin yorumuna müdahale ediyorsun !!! sorunu başlatan sen, uyarılınca başkasına hatanı yükleyip tepki verip aynısını devam ettiren gene sen.. bunu idrak edemiyeceksen yazma sende Larenta hanımın cevabına yorum.. Uzatmıyacam sözü soran hanıma saygım var :) oda farkında hatalının sen olduğunu ö. dile ve çekil yorum yapmaktan Larenta hanim ve bana. bende çekiliyorum şuan. cevabına cevab verdim. haddimi aşmadan ok. bende senden ö. dilerim blackeagle844 konu kapansın. SORAN BAYAN SİZDENDE Ö. DİLERİM Y. ANLAŞILMAYI GİDERMEK VE HAKLI OLAN LARENTA HANIMI SAVUNMAK İÇİN YAZDIM K. BAKMAYIN H. GÜNLER.

• sanırım anlasılmıyor demek istediğim ben sadece bir soru sordum ve burada benim sorumun altında tartısılıcak bir konu yok hatalı değilim cunku boyle bişey yapmadım sadece zararlarını merak edip sordum ben benim sorumun altında bu sekıl kavga edildiğini tartısıldıgını gorursem uyarırırm cunku burası benım bolgem anlatabılıyomuyum benım ozur dilenicek bişey yaptıgımda yok bunuda anlasanız iyi olur

• acır. benim serçe parmağım girmez daha be

0|2
    0|3
  • Tuvaletini tutamam sorunu mesela

0|0
    0|3
  • Birincisi Allah tarafından lanetlenirsin
    Anal fossur fistul ve reflex kaybı olur
    Durduk yerde s. cat gaz kacirirdin
    Ben barsak sorunundan Anal fisdurden ameliyat oldum sabahlara dek ağladım günlerce karşımda ağlayan çocuğumu kucağıma alamadım aç karnına altı pis aglaya ağlaya uyudu düşün nasıl bır şey
    Dostum Allah şeytana uyup da yaptirtmasin

0|2
    0|2
  • Bkunu tutamazsin ilerde. Ayrıca canin yanar. Ayrıca haram

0|1
    0|2
Yükleniyor...