Sanırım ben bittim :/

Arkadaşlar geçenlerde mastürbasyon yapıyordum ve vajina kısmına orta parmağımla müdahalede bulundum..acı hissettim sonradan..kendi kendime tırnağım uzundu o değdi ondan böyle açıyor dedim sonra lavoboya gttim biraz kan vardı ..ama ertesi günü adet olmuştum yani adet günlerime yakın bi tarih...çok derin bi müdahalede olmadı ama çok korkuyorum sizce kızlık zarım bozulmuşmudur ? sizce bunun için hangi doktora gitmeliyim en sağlıklı şekilde bunu öğrenmek istiyorum ama bu sefer jinekolok sırasıda bi aksilik olur mu diye korkuyorum off yalvarırım yardım edin :(

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Parmağını vajinanın içine sokup sokmadığın önemli.Dudakları açtıktan sonra kızlık zarı 1-1.5 cm geride.Jinekoloğa gitmelisin muayene için.Sorun olmaz.Özele gidersen daha iyi olur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• merak etme zedenlenme oldugunu tahmin ediyorum bir sey olmaz yok oldu diyorsan evlenmeden 2 gün önce diktir tamam sorun hallolur

0|0
    0|0
  • kızlık zarında deformasyon olmuştur ama kızlığın gitmemiştir. çünü vajinana girecek olan penis parmağından daha kalın olacağı için asıl yırtılma ozman gerçekleşecektir. o yüzden doktora gitmene gerek yok zamanlada vajina kendini tamir edecektir. Birdahaki sefere daha dikkatli olaman dileğiyle hoşşakal.

0|0
    0|0
  • jinekoloji'ye git, durumu izah et. hiçbir zar tamamen kapalı değildir, mutlaka ufak ufak delikler, enlemesine bir yarık, yuvarlak bir yarık gibi açıklıklar vardır. tırnağın değmesiyle korkulacak çapta bir açılma ve kanama olacağını sanmıyorum. ama kafanda şüphelerin varsa, seni yiyip bitireceği çok açık. doktora başvurmak en sağlıklısı.

0|0
    0|0
    • en ıyısı jınekologa gıtmek o zaman :( pekı onlarda kontrol edıyım falan derken yıne bı aksılık olusmasın ben bundan korkuyorum

• muayenenin de bir adabı bir yöntemi var elbet :) kadın doktora git, durumu izah et, en iyi o yardımcı olur sana.

• tsk ederım

• Mast ın hayati tehlikesi bu işte, yapıldığı kişiyi kendinden geçirerek kişiye kafasına silah dayayıp yaptıramayacağınız şeyleri yaptırıyor.

0|0
    0|0
  • bitin sen kimse inanmaz sana parmakla bakireliğinin bozulduğuna diktirmeye bak :)

0|0
    1|0
  • kızlık zarında küçük bir yaralanma olmuştur takıntı etmene gerek yok zaten kadının daha önceden yattığını anlamak için kan gelmesine gerekte yok cahil biriyle evlenmemeye çalış :D

0|0
    0|0
  • doktora git hiç belli olmaz

0|0
    0|0
  • kafana takmana gerek yok kızlık zarı öyle şeylrle hemen bozulmaz rahat ol...günde kac mastur yapıydun peki?

0|0
    0|0
  • bişey olmaz arkadaşım gördüğün her kanı kızlık zarından mı gelıyor zannedyorsun sıkma canını dudaklar hassa olduğu için tırnağın belki iç kısmına batmıştır ve o yüzden kanamıştır.

0|0
    0|0
  • parmagın bi penis uzunlugunda ve kalınlıgında değilse adet kanıdır ...

0|0
    0|0
  • adet kanaması olma ihtimali var

0|0
    0|0
  • adet kanamasıdır o kızlık öyle durumda bozulmaz kafana takma

0|0
    0|0
  • merak etme hiç birşey yok ,fazla kafana takma bence,kolay kolay bişiy olmaz

0|0
    0|0
  • en iyisi doktora gitmek :)

0|0
    0|0
  • doktora git durumu anlat.ihtimal yüksek çünkü

0|0
    0|0
  • Gitti zar.

0|0
    0|0
  • Jinekolog birşey mi yapacak sanıyorsun ki ? rahat ol birşey olmaz...

0|0
    0|0
    • napıyım o zaman gıdıyım mı ..

• tamam

• geldım

Kızlar Ne Diyor 3

• herkesin kanamasi gelecek diye birsey yok bu arada. bekaretin penis girdigi zaman bozulur sosyolojik acisi bu.

0|0
    0|0
  • kızluk bi parmakla bozlmaz canım ztn bozldundada tırnanın batma ihtimalini dşünemzsn cok acr cünkü

0|0
    0|0
    • güzel yorum oyle hemen yıryılcak bısey degıl ama hassas olanlarda var.Eger zorlama varsa ve ıcı rahat etmıcekde doktora gıtmeli

• ınsallah sızın dedıgınız gıbıdır

• öle ztn canım okadar kolay yırtlmaz kızlık cnın cok acr boşunamı korkuolr grdek gecesine grerken :) bayılanlar ble var oanda korkmana grk yok yani

• Bozulmuş olabilir ama olmayabilir de. Doktora git bence için rahatlasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...