Bosalamama nedenim kadınsal hormon bozukluğu mu?

Hicbir sekilde bosalamadim sadece islanma ve kasılma oluyor 19yasindayim bu normal mi ne yapmam lazım ya da

0|0
7|26

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun hormon bozukluğuyla bir alakası yok canım. Tamamen psikolojik olarak kendini rahat hissetmemenden. Bilinçaltında yaptığın şeyin yanlış olduğu algısını yerleştirmişsin. Vajinanın sıvı salgılaması senin hormonel bir bozukluğunun olmadığını gösteriyor. Cinselliği arzuluyorsun ve vücudun bu isteğine cevap veriyor. Sıkıntı sevişirken rahat olmaman, bakireliğine zarar gelmemesi için kendini sürekli kontrol altında çalışman. Duyduğun bu kaygılardan dolayı orgazm olamıyorsun. Bu tür kızların orgazm olabilmesinin tek yolu vajinal bölgesinin ve özellikle klitorisinin sürekli uyarılmasıdır. bunun için partnerin sana uzun uzun oral seks yapmalı. Bakireliğin bozulduktan sonra bu sorunu yaşamayacağına eminim. Özellikle G noktan uyarıldığında kolaylıkla orgazma ulaşacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Oral yaptı ama cok acıdi eve gelip baktigimda diş izi vardi yalamaktan cok isirmis sonradan, fark ettim

• Bilmem sevglm bana sevistikten sonra dediki normal sartlarda 3kez bosalman gerekirdi dedi

• Bence sorunu kendinde arama sen sağlıklı bir kızsın. Partnerin bu konuda tecrübeli olmadığı için olabilir. Ben bugüne kadar vajinası yalandığında 5-6 dakikadan fazla dayanan kadın görmedim.

Erkekler Ne Diyor 25

• Kasılma zaten orgazmın bir oluşumu.. Yani içerde penisin sağılması için yapılan bir doğanın verdiği refkles aynı anda da penis de boşalma hareketi olduğu için.. Yani burada doğanın amacı üremek için gerekli ortamın tam olarak oluşturulması.. Şimdi senin o kasılman orgazm ıslanmanda tamdır fakat sen uzun uzun kasılamıyorsun kısa sürüyor olabilir orgazmın.. Bunun hormonlarla bir ilişkisi yok.

0|0
    0|0
    • Evet kısa suruyo

• Himm anladimm

• yİNEDE ÖĞRENMEK İSTEDİĞİN OLURSA BU HUSUSTA KARŞILIKLI SORU CEVAP İLE NEDENİ BULABİLİRİZ.. MERAKLANMA HER ŞEYE ÇARE VARDIR..

• Yazılanları okudum, bakireyim demişsin. Bu durumda boşalamaman çok normal, adam içine girmeden boşalman çok çok zor, yani tuhaf bir durum yok.

0|0
    0|0
  • bu soruya gelen cvplardan da anlayacağın gibi sitedeki erkeklerin hepsi uzman ve seni boşaltırlar.:)
    zamanla kendini tanıdikca keşfedeceksin mrk etme

2|0
    0|0
  • bunu CİSED e sorsan en dorğu dürüst cevabı alırsın ( cinsel salık eğitim derneği.. başkanı DR. CEM KEÇE)

0|0
    0|0
  • kızlar görüşü bayan boşalmaz filmlerde var ama gerçekte görülmedi anlamıyorum hangisi doğru

0|0
    0|0
  • Gerginlik var. Kafan rahat olmalı. Acele etme sen.

0|0
    0|0
  • fazla feministsin, konsantrasyon sifir sende

0|1
    0|0
    • Evet nerden bildin

• Sevgilimi mutlu etmek istiyorum benim zevk almadigimi dusunerek uzuleblir

• sadakatli biri oldugun belli, bu tarzdaki bayanlar sadece cinsel organini icine alarak orgazm olmazlar daha cok , onunla sevismeyi teni tenide degmesini oksama opusme gibi duygulardan daha cok hazm alirlar, onu buna yonlendir, ozman sende zevk alicaksin

• Duzgun bir partner bulmadigindan olsa gerek :)

0|1
    0|0
  • nasıl boşalamıon ya :D seni 50 kere boşaltırım :D

0|0
    0|0
    • Nasıll

• Kendine çok guveniyosun ama istemez

• tamam mesaj bölümüm açık yinede isteme sen :D bil yeter

• mast mı yapıyosun ilişkiye mi giriyosun

0|0
    0|0
  • Olabilir.

0|0
    0|0
  • Hayır, erkeğinin yetersizliği

0|0
    0|0
  • yok öyle değil
    işi bilmiyor veya işi bilen birisi ile birlikte değilsin

0|0
    0|0
  • herkesin ki farklı elbet

0|0
    0|0
  • Kadınsal hormon bozukluğu olduğunu sanmıyorum ama erkeksel beceriksizlik olabilir muhtemelen.

0|0
    0|0
  • daha ne istiyon. zamanla olur

0|0
    0|0
  • Birde bnle dene konusarak

0|0
    0|0
  • kadınlar boşalmaz.

0|0
    0|0
  • birlikte oldun mu hiç

0|0
    0|0
  • Ben ibreye bakarım beni bağlamaz başkan.

0|0
    0|0
  • İçine penis girdimi?

0|0
    0|0
  • sen erkek görmemişsin sadece

0|0
    0|0
  • Sular kesiktir.

0|0
    0|0
  • Zevk alıyor musun peki?

0|0
    0|0
    • Zevkten cok acı hissediyorum bisey olmamasina ragmen

• Bencede ya

• Burası bu problemi çözemez. Doktor şart

• Zihnini özgür bırak akışına bırak bence :) Belki partnerin iyi değildir. Veya partnerin yok diye olmuyodur ne bileiym :)

0|0
    0|0
    • Rahat degildim ilk diye ama kendi kendime de yapamadim ya

• Alışırsın

Kızlar Ne Diyor 7

• hormon bozukluğu ile alakası olma ihtimali çok düşük. Normal bir ergenlik yaladınız mı? Meme büyümesi. Kalçaların çıkıklaşması. Tüylenmeler, en önemlisi adet?

0|0
    0|0
    • Adetim normaldi son3Aya kadar goguslerim80 beden kalcalarimda çıkik ama bir sorunum var gobegimde tuylenme oldu yakn zamanda

• Kumral beyaz tenliyim ama

• Anladım. Peki acaba bazı şeyleri yanlış yapıyor olabilir misiniz? Özele gelir misin oradan devam edelim.

• Sen bunalma yavrucum sitenin bilge erkekleri aninda olaya el atarlar cozerler

0|0
    0|0
  • Bende zorlanmıştım ilk zamanlar alışırsın

0|0
    0|0
  • Hormonal bu durum degıl canım

0|0
    0|0
  • Bende bosalamiym nedense

0|0
    0|0
  • Doktora git, zevk degil, aci hissettim dedin. Islanma var diyorsun ama belki sana gore oyle, yeterli degildir belki. Bazi insanlarda oyle cunku, Bartholini bezleri siviyi salgilayamiyor bazi insanlarda ve orda krem gibi bisey kullanman gerekebilir. Neyse, ayrica benim de ayni sorunum var galiba ya, bilmiyorum napacam evlenince.

0|0
    0|0
  • Ne kadar zevk alırsan al konsantre olmadıgın surece orgazm yaşayamazsın boşalıcam diye odaklanırsan oda olmaz.. kendini rahat bırakman lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...