Gay erkekler askerlik yapıyorlar mı?

bi erkek eğer gay ise askerlik yapmak zorunda mı? Gaylık raporu alırsa askerlik yine de zorunlu oluyor mu onun için?

Güncellemeler:
her kafadan bı ses cıkıyor resmı acıklama varsa onu ekleyın

0|0
10|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• videolu şekilde kanıtlarsa muaf olabileceği efsanesi vardı

askerdeyken doğru dediler ama tam emin değilim

0|0
    0|0
  • Gay olmak engel değilki sonucta askerliğe elverişli her durumda yapmak zorundasın istersen travesti ol devlet önünde mavi kimliğin varsa en kralından erkeksin.

0|0
    0|0
  • askerde gay olduğu anlaşılırsa hemen geri gönderiyolar ve ailesine söyleniyo pembe taskere falan efsane öyle bişey yok

0|0
    0|0
  • benim gay arkadaşım yaptı. sanırım ayrı bir bölükte oluyorlar

0|0
    0|0
  • Eğer gay olduğunu iş üstündeyken çekilmiş bi fotoğrafla kanıtlarsa gitmez hatta bazı yerlerde muayenede dötüne bile bakıyolar cetvelle yanaklarını açıp bakılanda olmuş genelde olmaz aslında.He olduda gaylığını gizledi gitti orda dayanamadı birine sapladı yada saplattırdı bu durumdada yapan yaptıran ve gören erken terhis alır evine gider.

0|0
    0|0
  • gay oldugunu nasıl anlayacaklar, askere girmeden once şu kızı ... yap da gay mısın anlayalım demiyorlar ki :) ne sacma bir soru sordun sen ya

0|0
    0|0
  • Zenne filmini izleyin...

0|0
    0|0
  • öyle bir rapor mu olur allah aşkına biraz mantık , zarı mı var neyine bakacak zaten olsa bedelliye b,nlerce doları sayanlar alırdı ;) mesajı da çakayım burdan

0|0
    0|0
  • valla tanıdığım gay bi arkadaşım vardı paşa paşa yaptı askerliğini

0|0
    0|0
  • oha be burası genelkurmay basın ofisi mi resmi rapor bekliyon :) sacmalıgın derecesı artıyor :D

0|0
    0|0
    • en ıyı cevap sectıgıme bak da gor mıllet nasıl da buluyor resmı acıklamayı sen anca konus

• herkes zaten netten buluyo, bunca cevapla ugrascagına google'a gay asker raporu diye arattırsana, bir de raporu gormemi istiyon ya :D nasıl birisin sen?

• Gay raporu mu? hiç duymadım. Ama askeri düzeni bozacağı için çürüğe alırlar. askerlik yaptırmazlar.

0|0
    0|0
  • beniildiğim muayene sonucunda çürüğe ayırıyorlar

0|0
    0|0
  • İnsala denk gelmez insanın midesi kaldırmıyo ...

0|0
    0|1
  • eşcinselim ve askere gitmeyi dusunmuorm

0|0
    0|0
  • yaparda yatakhanede azarlar o kadar erkek görmüş bi arada :s böyğk

0|0
    0|0
  • tabıkı zorunda ne alakası var travestiyi bilemem ama gaylar yapmak zorunda

0|0
    0|0
  • Almazlar askerde linç ederler die .s

0|0
    0|0
  • yapıyorlar bazuka yağlatıyorlar onlara

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Pembe Tezkere verirler onlara babasına ararlar alın kızınızı derler :)

0|0
    0|3
  • eğer yapmak isterse kendini belli etmeden yapabilir. Ama bazı birliklerde mesela komando birliklerine çok detaylı bir muayeneden geçersiniz. Bu muayene sırasında makat kontrolüde vardır. Kaba tabirle sağlıkçı albayın önünde, poponuz açık domalırsınız ve hemşire ile birlikte 3-4 saniyelik bir kontrol yapıp tamam der.

Duyduğuma göre hem kıl dönmesi, hemde eşcinsellik kontrolü için yapılırmış bu muayene. Bnun dışında feminen hareketlerinden de anlaşılabilir. Mesela bizim birlikte bir gece nöbetçi subay gezerken bir acemi asker tuvalette vukaat var diyerek komutanı çağırmış.

Tuvalete gittiklerinde 2 acemi askeri seks yaparken yakalamışlar. Acemilik 3 ay haliyle bir abazalık oluyor. Bazılarıda bu abazalıklarını kontrol edemeyebiliyorlar. Bu arkadaşlardan erkek pozisyonunda olanı gay değilmiş. Fakat diğeri gay imiş.

Buna 3 ay boyunca sokulup kur mur yapmış sanırım. En sonunda da durumu anlatmış bu da heralde o azgınlıkla tamam demiş. Geceyi bekleyip tuvalete götürmüş ve arkadaşını ambiyane tabirle becermeye başlamış. Tamamen tesadüfi tuvalate giden bir asker sesleri duymuş ve komutana bildirmiş.

Sonuç;

Gay asker, ailesi aranmak ve durum bildirilmek sureti ile rapor verilerek askerlikten uzaklaştırılmış.

Gay asker ile ilişkiye giren eleman; 1 ay askerliğin yanması ve askeri cezaevi

Bunları gören asker; psikolojisi bozulduğu için 1 ay hava değişimi :)

O yüzden eğer gay iseniz hemen askerlik şubesinde veya askeri birliğinizde durumu bildirin. En başta inanmayıp muayene yapmak istemeselerde ısrar edin ve muayene olup evinize gidin. Ne kendinizi yakın ne de kimseyi.

0|0
    0|0
  • Tırım tırım gay raporu ne demek onu arıyorum hala bulamadım.

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Onu bunu bilmemde yaparlar heralde geçenlerde benim erkek arkadaş gay yakalamış sevişirken dövmüşler falan :D

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Gay raporu diye birşey olduğunu sanmıyorum.. Yapıyorlardır muhtemelen, sonuçta erkekler onlarda sadece cinsel tercihleri farklı..

0|0
    0|0
  • cık tatlım çürük elmalar kenara

0|0
    0|0
  • hayir tabikide neden kontrollerden geciyorlar saniyorsun

0|0
    0|0
  • yoo öyle bi arkadaşım var gayette yaptı geldi

0|0
    0|0
  • gaylik raporu? dkldflkfdskldsf

0|0
    0|0
  • Pipisi varsa yapacak.

0|0
    0|0
  • askerlik yapmak istemeyen gaylerin psikolojik bir test sonucunda askerlikten muaf tutulmaları gerekse de, hala ülkemizde anal muayene, ilişki halindeyken çekilmiş fotoğrafların ibraz edilmesi gibi resmen insanlık dışı uygulamalar var. tabi bu kadarla kalsa yine iyi, bazen çekilen fotoğraflardan memnun kalmayıp tekrar falan istiyolar, sözlü aşağılama zaten var. bazen bunlar da yetmiyo, istemedikleri halde askere alınıyo gay erkekler, sebep olarak da efemine tavırları olmaması gösteriliyo, sanki her gay efemine olmak zorundaymış gibi. sonra askerde anlaşılırsa ve şanslılarsa(!) tacizler ama genelde tacavüzlere maruz kalıyolar falan. sonrasında bi insanın daha da aşağılanamayacağı "pembe tezkere" mevzusu falan var işte. yalnızca psikolojik test yeterli demiştim değil mi? buyrun size psikolojik test.

ab uyum süreci gereği yalnızca (yaklaşık 100 soru civarındaydı yanlış hatırlamıyosam) psikolojik test yeterlidir.

0|0
    0|0
  • zenne filminde izlemiştim biliyo musunuz bilmem orada o pis şekilde çekilen fotoğrafı gösterince almıyolarmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...