Nasıl dur derim ki bu duruma ?

Düşündükçe kendimden korktuğum,kendimi sapıklıkla suçladığım,aklımın fukara zihnimin ukala olmasından korktuğum bir durum bu.

Sürekli cinsellik düşünür oldum,sürekli film izler oldum.Bir yanlışa düşmemek için sürekli tatmin eder oldum kendimi.Bazı şeylerden kendime pay çıkarır,hayal kurar oldum.Aktivite yaparak unutmaya çalışsam da aklıma yine de geliyor bu.Erkek olmaktan utanıyorum bazen.

Bana bu konuda bir kaç öneriniz var mıdır?

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• sakın zinaya bulaşma. genel ev falan yazmışlar ama sakın sakın gitme.

2|1
    0|0
    • Zina yapmamak için bunu yapıyorum.Yoksa bir bayanla yaparak bu dertten kurtulabilirdim.Teşekkürler.

• valla taktir ediyorum umarım benimkide böyle düşünür ve hata yapmaz.

• inşallah..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• sürekli cinsellik düşünür olman seni ne gibi yanlışlara düşürebilir ki tecavüz mü edicen ..bunlar yaşaman gayet normal kendini şartlama böyle şeylere

0|0
    0|0
    • Şartlama yok lakin bu durumdan kurtulmalıyım.Tecavüz değil belki ama bir kızın günahına da girebilirim.

• Günah demediğimi nereden çıkardın ?

• ve evet iradem zayıf zaten bu yüzden sizden yardım istedim daha doğrusu akıl istedim geri kalanı dua ederek yapıyorum

• Oruç tut

0|1
    0|0
  • kız arkadaş bul ama sen avcı değilsin hani şöyle giyinim saçımı da yapam av başlasın I*stalker modunda değil

bi arayışta ol gerisi kendiliğinden gelir tanış çık seviş terk et edil acı keder bak erkekliğe bakış açın değişecek

0|0
    0|0
  • arkadaşım hiç kafana takma düşünme bile düşündükce bile azarsın en iyisi kafana takma başka şeylerle uğraş aklına gldimmi içinden boşver de işine devam et :)

0|0
    0|0
  • Senin halin duman olmus gardaş. Genelev veya eskort .

0|0
    0|0
    • Sadece ilginize teşekkür edeceğim onun dışında yapabileceğim şeyler değil bunlar.

• aralık ver, bır ara bende oyleydım, 2-3 hafta mast yapma bende oyle bıraktım 2 bucuk 3 aydır fılm ızlemıyorum 3 haftada bır mast yapıyorum, canım hıc ıstemıyor artık... Ama ara veremezsen sureklı film ızleme ıhtıyacı duyarsın...

0|0
    0|0
  • nefsin insanı ele geçirme durumu uyma ona başka işlerle uğraş fil izlemektende vazgeç

0|0
    0|0
    • Teşekkürler.

• Kesinlikle öyle.Allah razı olsun

• cümlemizden amin

• bende aynı durumdaym

0|0
    0|0
  • Zıbın giy istediğin zaman ulasamazsın olunsan baskı sebebıylede sureklı ereksıyon olmazsın . 21 gunden sonra zaten canın kendılıgınden ıstemez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...