Kızlık zarı neden erkeklerde degılde bayanlarda?

neden kızlık zarı erkeklerde değilde bayanlarda?bunu düşündünüz mü hiç?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kız çocukları henüz daha küçük bir bebek veya çocukken dış dünyanın mikroplarından sadece 5-6 cm uzak olan karın içindeki steril ortam kızlık zarı tarafından korunmaktadır. Kızlık zarı olmasaydı küçük yaşta kakasını ve çişini altlarına yapmaları veya bilmeden vajinalarına parmaklarıyla dokunmaları bu çocuklar için büyük tehlike teşkil edecekti. Karın zarına ulaşabilecek mikroplar ciddi sorunlara yol açacağından birçok kız çocuğu ergenliğe bile ulaşamadan ölecekti. Bu bakımdan kızlık zarı kadının genital bölgesini dış etkenlere karşı koruyan bir engeldir ve bu amaçla yaratılmıştır. Kızlık zarı sanıldığı gibi amacı bekaretin mührü değil enfeksiyonlara karşı kadın vajinasını korumaktır. Bundan dolayı Gizli Arkadaş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Haggat hee hiç aklıma gelmediydi ama erkekin elletmeyeninde basur varmış elleteninde basur yokmuş öyle duydumdu bi ara

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Şu an duygularımı anlatmakta inanılmaz güçlük geçiyorum. Darmadağın oldum adeta. Tüm inançlarım, kafamdaki teoriler, hayata bakış açım, mantığım falan hepsi anlamsızmış. Bu soru ile yıllar önce karşılaşsa idim dünya benim için çok daha farklı bir yer olabilirdi.

1|0
    1|0
  • dış ortamla ilişkiye daha fazla açık olan vajina ve serviks bölgesinin infeksiyonlardan korunmasında rolü olduğu düşünülüyor kızlık zarının. bir de bekaret simgesi.

yani böyle enteresan şeylere kafayı takmamalı, kabul edip geçmeli bence bazen :)

0|0
    0|0
  • evet düşündüm kadınların cinsel organı erkeklere göre açıklığı daha büyük olduğu için mikroplara karşı konulmuş erkeklerin ise oldukça küçük bir boşluk olduğudan yok diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • çünkü siz en güzel yaratılmş insanlarsınız çoğalma görevindeki en büyk pay sizlerin siz olmazsanız bizler ne yapardık

0|0
    0|0
  • Kendilerine mukayyet olmalarına dair bir işaret bence.Şeytanın yeryüzündeki temsilcisi ne de olsa... :)

0|0
    0|0
  • Üreme sistemini korumak için.Onu bekarete yoran insanlardır.

0|1
    0|0
  • Yine bir düşeş sorusu yine bir yaz gecesi..

1|0
    0|0
  • Düşündüm ve koyacak yer bulamadım :(((

1|0
    0|0
  • çünkü erkeker her istediğini yapabilsin diye :D

0|0
    0|0
  • allah allahhhhhh...

0|0
    0|0
  • ilk defa sayende düşündüm..

0|0
    0|0
  • Merak ettiğin bi soru bu mu ? Bundan önce cevapsız o kadar çok soru var ki buna sıra bile gelmez.

0|0
    0|0
  • Tanrı bile güvenmiyo size de ondan

0|0
    2|0
  • bak sorunun yanındaki reklamda erkek yüzüğün kutusunun kapağını açmış görev başladı bu 1 anlarsın

0|0
    1|0
  • Fazla mı geldi?

0|0
    1|0
  • Adı kızlık zarı olduğu için olabilir mi?Ayrıca erkeklerin neresine konumlandıracaktın onu ?

0|0
    0|0
    • neden orakı bende onu anlamadım.

• :P

• :D Ayrıca oraya konması, sizin sağlığınız için.

Kızlar Ne Diyor 5

• Sen o güzel aklını bunlara yorma.

1|0
    0|0
  • Çünkü ergenliğe girmeden mikrop kapıp ölmeyelim diye.Saygılar.

0|0
    0|0
  • Cunku

0|0
    1|0
  • allah öyle yaratmış =P

0|0
    0|0
  • erkeklerde "kızlık zarı". belki komik olacağından eklenmemiştir.

0|0
    1|0
Yükleniyor...