Seksli bir soru sorsak cevaplarsınız ama?

kızlı erkekli şuraya seks li domalmalı bir soru sorsam karısı kızı erkeği topu dindarı imansızı her kes mutlaka cevap verir sağlıkla ilgili soru sorduğumuzda neden kimse pipisine takmaz?

Güncellemeler:
zorunuza gidicek yorumları alıcağınıızı düşünmeden cevap yazan arkadaşlar neden şikayet ediyorsunuz yorumu anlamıyorum aa bu çocuk beni dövdü ben dedim ona beni döv diye ama polise şikayet ettim var mı böyle bişey

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum...
    Kaç sorum var, en fazla 10 kişi cevap yazıyor :)

0|0
    0|0
    • ne onu bazı sorularim var ya cevap yok ya 1 ay sonra cevap gelmiş ya da 1 tane oda alakasız yani

• Aynen...
      Göbek deliğim nasıl diye sorsan 1000 tane cevap gelir ama

Kızlar Ne Diyor 4

• Bura eğlence sitesi daha çok. Yardım kuruluşu değil yani. Ha ben o sorularada cevap yazıyorum ama yasılmamasıda gayet doğal

0|0
    0|0
    • burası eğlence sitesi değil eğlence sitesi arıyosan bir sürü flash oyun siteleri var burası insanların ilişkilerindeki problemleri cinsel problemleri işte spor ya da başka konulardaki aklına takılanları sorabileceği soru yelpazesi sınırlı olmayan isteyenin istediği gibi her türlü soruyu sorup cevaplıyabileceği bir site he senin gibi dangalaklar çıkıyo ve burası eğlence sitesi filan diyor ben ne yapıyorum biliyomusun az sonra yapıcağım şeyi

• Katiliuorum sana
    seks ve sacma soru nerde millet orda
    Gercekten merak. edersin fikir istersin tas catlasin 10 belki yorum gelir

0|0
    0|0
  • Soru?

0|1
    0|0
    • şikayet butoonu yukarda şuraya vajina resmi koysam etmezdin demi

• Den oyle oldugun icn kendini kandiriyosun boyle

• yok ben kendimi kandırmıyorum şu siteye detaylı bir bak yüzde 60 ı ukala cevaplarla dolu bunu tecrübelerimle söylüyorum

• Aynen varya hakkaten sıkıntım olan bir durumu yazıyorum soruyorum bir ya da iki cevap sinir oluyorum abuk subuk bişi yazsam cevap üstüne cevap millet işin dalgasında adam akıllı üye sayılıdır heralde...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...