Vajinamdaki yanmanin sebebi?

Iliskiye girdikden sonra vajinam cok yaniyor idrar yaparken falan yanma oluyor sizce neden? Bide ilk giriste aciyor acimasi normal mi?

Güncellemeler:
Bu sitede doktor cok teshisi hemen koyuyo adam akilli yorum istedik teshis koymanizi degil

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Yeterince ıslanmıyor ve uzun sürünce de tahriş oluyordur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• 0|0
    1|1
    • Cok komik yas kacti? 0-6 falan mi

• kendini sıkıyorsun korkuların var

1|0
    0|0
  • tahriş olmuş olabilir veya tiksinme gibi bir durum olduysa bundanda kaynaklanabilir

1|0
    0|0
  • Ummu subyan vardir bajinada yanma zevk yerine aci cocuk dusurme ya da dol tutmaz yani cocuk olmsz tip bunun caresini bulamadi daha evliysen kotu bekarsan biran evvel caresine bak kokuda olur orandA oyle bir pis kokarki erkek yanasmaz kokuyu hissettigi anda

0|0
    0|0
    • İlerisini soyleyim rahim kanseri turkiye rahim kanseri oranlarina bak felaket tellali degilim bunlar bizim aci gerceklerimiz

• Ya hadi bak isine

• Yorumsuz kotu soz sahibindir bekle ve gor oran kokmaya basliyacak erkekler ya da kocan o kokuyu aldigi anda ustunden hemen kalkacak sonra dogru doktora kasinti olacak ben bunlari sana niye anlatiyorum sen seytani yoldan edinmissin devam et mutlu ol ama bil seytan seni doru yola goturmez seytan uc yerde dogru birsey yapti bidaha yapacagini dusunmuyorum bir ara zehri cin geldi onu izleyi ver

• eleman bir seninle yiyişmiyor
    başka hatunlardan aldıgı mikropu sana getiriyor

0|0
    1|0
    • Yiyisirken yaninda miydin

• soran terbiyeli olsan , gevşek seni. Milletin anasına küfür ediyorsun ekran arkasından bunları yüzüne karşı söyleyebilir misin.

• am. q fahişesi
      soktugumun sürtüğü
      düzgün konuş
      pis kaltakk

• enfeksiyon olabilir? akıntı var mı? bence ürüloğa git

0|0
    0|0
  • Mantar. Partnerin temizliğine dikkat etsin. Hava alan çamaşı kullan

0|0
    0|0
  • Ben de ilişkiden sonra iserken yanma oluyor

0|0
    0|0
  • bir ara benim arkdasımdada oluyordu ama sonra geçti. bilgim yok

0|0
    0|0
  • Korkuların olabilir.

0|0
    0|0
  • hastalık var sende. akıntında varmı.

0|0
    0|0
  • arkadasın sprey kullanıyo olabilir

0|0
    0|0
  • doktora git kanka

0|0
    0|0
  • Hastalıklısın , bundan sonra ilişkiye girmediğin erkeklerle ilişkiye girme onlara da mikrobu bulaştırma.

0|0
    1|0
    • Sen uzmansin sanirim

• Sen bir gizliden çıksana , delikanlı isen bak senin o vajianı söküp ağzına takmıyor muyum. Delikanlı isen gizliden çık adresini ver ben senin kim olduğunu öğrenmiyim.

• Gizliden cik diyene bak oglan seni

• sulanmıyorsa ılıskı sırasında tahrıs olur sonra acır krem sur

0|0
    0|0
    • Buyuk ihtimal sebep bu da amma atip tutan olmus ya yoj ummu subyan yok mantar allahim yarabbim

• o kdr takmma gecer zmanla

• yansın la kendin de yanıyon zaten

0|0
    1|0
    • Sevdigimle olmasindan daha dogal ne olabilir? Sen sanirim farkli bir yontemle dunyaya geldin

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...