Erkeklerin yapabileceği yöntemler neler?

ben korunmak istemiyorum ama kocamda prezervatif kullanmak istemiyo başka yöntem yok mu erkeklerin yapabileceği

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekten prezervatifi dışında vazektomi var.Onda da sperm kanalları bağlandığı için çocuk olma olasılığı sıfıra iniyor.Çocuk sahibi olmayacak kişiler için uygun.Bence hamilelik yaşamamak için doktora gidip gerekli tahlilleri yaptrıdıktan sonra hap kullanmya başla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Testosteron iğnesi var diye biliyorum ve erkekler için süreli olmakla beraber 1 senelik olarak yapılabiliyordu diye biliyorum ama nasıl bağlatmak bile tam anlamıyla %100 çözüm sayılmazsa bu yollada 1000 de 1 olsada hamile kalma ihtimalinin oldugunu unutmamalısın :)

0|0
    0|0
  • Hap kullan son ne halt yerseniz yiyin

0|0
    0|0
  • dışa boşalabilir. Onun dşında erkeğin yapabileceği birşey yok.

0|0
    0|0
  • Ertesi gün hapını çok sıklıkla kullanmayın, İleride ciddi sorunlar yaratır sizin için. Erkeğin yapabileceği en uygun yöntem; prezervatif veya dışarı bşalmak.

0|0
    0|0
  • Dışa boşalabilir... Aslında bu yöntem kendine hakim her erkek için en iyi korunma yöntemidir...

0|1
    0|0
  • Başka yok sen istemiyon o da istemiyo çocuk yapın hayırlısyla

1|0
    0|0
  • ertesi gün hapları

0|0
    0|0
  • dışa boşalmak olabilir.

0|0
    0|0
  • Ya dışarı boşalacak ya da sen Norlevo içeceksin sonradan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eyer adetin günü gününe geliyorsa yani cok düzenliyse o zaman doktorun yardimiyla yumurtlama yani cocuk sahibi olabileceyin dönemleri ögrenebilirsin böylelikle o günler iliskiye girmezsiniz. Bu ayda topu topu en fazla 5 gün felandir sadece o zaman hamile kalma riskin vardir.

0|0
    0|0
  • neden takmak sitemiyoki en sağlıklısı o sen içme doğum kontrol hapalrı felan tembelleştiriyor yumurtalıkları

0|0
    0|0
  • Spiral taktırabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...