Bu sorum bayanları ilgilendiriyor?

İyi giden bir ilişkim var. Sevgilimle ciddi düşünüyorum. Eğer ona bakire olup olmadığını sorarsam bundan rahatsız olur mu?

Yani bayanlara erkek arkadaşları tarafından böyle bir soru sorulması sizce normal mi?

Güncellemeler:
bayanlar bakire olduklarını evlenecekleri erkeğe mutlaka hatırlatırlar mı?
Çünkü eski nesiller maneviyata daha çok önem veriyordu.Eskiden kolay kolay aldatma,boşanmada olmazdı. Şimdi ar namus kalmamış kimsede. Allaha olan inanç zayıflamış.Toplum bir batağa saplanıyor. Bugün hayatını yaşayan ve her istediğini yapmaya özgür olduğuna inanan insanlar aslında gelecek nesillerin kötü iğrenç bir hayat geçirmelerinede zemin hazırlıyor. Belki 50 sene sonra lisede okuyan genç kızların %50 si tecavüze uğrayacak, Belki %90'ı kürtaj yaptıracak,
1.Şuan tecavüz oranı hergeçen yıla göre azalıyor mu artıyor mu?

2.Bebeğini tuvalette doğurup havalandırmadan aşağı atan bayanların sayısı hergeçengün artıyor mu artmıyor mu?

3.Evllik dışı çocuk doğuru devlet yurduna yada sokağa atanların sayısı arttımı azaldımı?

4.Bakire olmadığı için ailesi tarafından öldürülen byanların sayısı arttımı artmadımı?

5. Bakire olmadığı için aile yada yeni eşi tarafından sokağa atılan ve sonuçta da genel evlere ,pavyonlara düşen bayan sayısı arttımı artmadımı?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• değil ve gerçekten çok ayıp. sormaya hiç mi hiç hakkın yok, eğer sevdiğinin benliğine ve samimiyetine zerre kadar saygın varsa aklından bile geçirme böyle bir şeyi.

1|1
    0|0
    • bunu sormak saygısızlık mı?

• elbettkı saygısızlık evet kardeşm

• rica etsem hezeyanları kendi başına yaşasan ve daha fazla güncelleme yapmasan? hakikaten pişman olduğum cevap yazdığıma...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• tutup bakire misin dersen bu gerçekten ters bir soru olur

ama önceki ilişkileriniz hakkında oturup konuşmak istediğini söylersin ikiniz de anlatırsınız ve hep merakın gider hem de kızın aklında soru varsa bunları silmiş olursun

ama mesele eğer bakire değilse artık ciddi düşünmeyecek misin?

0|0
    0|1
    • yok öyle şey olur mu

• eee o zaman bunu öğrenmesen de olur

• yinede insan evleneceği insan hakkında herşeyi bilmeli bence.Onunda bana sormaya hakkı var

• heralde rahatsız olur.. zaten bu soruyu sorsam rahatsız olurmu derken kendi cevabını da vermişsin.. hatta bu sorunun varlığından bile kendin rahatsız olmuşsun. tek derdin ben sorayım. karşı tarafta evet sen ilk erkeğim olacaksın lafını duymak.. buna inanmak.. ama bilki onun ilk erkeği olmasan ve sana ilkmiş gibi yapacaksa buna sen değil hiç kimse karşı koyamaz. ve seni buna inandırır.. bu soruyu sormak yerine kafandan çıkarmayı denesen senin için daha iyi olur.. birkere mal kadının malı istediğine verir.. ama bugüne kadar vermemişse aradığını bulamamıştır.. ve eğer bugün yada sana yarın vermek isterse , daha önceden kime vermiş olursa olsun, veya vermemiş... sana veriyor olması büyük bir olay.. baside indirgeme.. ve tadını çıkar.. böyle salak bir soruyu benim erkeğim soracak o dakka sırf sorduğu için güle güle derim... hala aradaki sevgiyi anlayamamış derim.. çünkü.. kolay gelsin.. bence soru sorma hayatı ve insanları yaşa.. her soru cevabı alınmak üzere sorulmaz çünkü..

0|1
    0|1
  • bunu sormanı onla ilişkiye girmek istiyorsun ya da ona güvenmiyorsun gibi algılar. zaten sen eğer ciddi düşünüyorsan onu tanımış kişiliğini sevmişsin demektir.ona güveniyor olmalısın bu saatten sonra senden önce ilişki yaşamaış olması seni çok rahatsız eder mi? eğer cidden nolursa olsun rahatsız eder diyosan direk sormak yerine senin için çok önemli olduğunu falan anlat genel cümleler kur şahsına konuşma. ama yinede sinirlenip alınabilir...

1|0
    0|0
    • bakireyse neden sinirlensin ki.sonuçta onun ile evleniyor isem benim onun üzerinde haklarım var onunda benim üzerimde.

• peki cinsel bi yakınlaşma yaşadınız mı?

ya aslında sen kafanda buna çok takmışsın bence basitinden sor gitsin.çünkü sen bellki çok önem veriyorsun kızda buna göre davranır.senin nasıl düşündüğünü öğrensin.sen konuşmayı eski ilişkilerine getir ve direk sor çünkü sen sormazsan rahat etmcen belli :D hatta sen kan gelmezse bile şüphelenir dr.a götürürsün gibi geldi bana...

• yok o kadarda degil.onu vicdanı ile başbaşa bırakırım

• sormamalısın

0|0
    0|1
    • evlenceğin erkek sana sorsa ne dersin sen?

• biri sana bakir misin diye sorduğunda özeline karışmış gibi hissetmez misin? bence sorma

0|0
    0|0
    • evlenmeyi düşünüyorsamda sormaya hakkım yok mu?

• peli liselerde sınıf arkadaşından hamile kalıp bebeğini doğurup sokağa atanlara ne diyeceksin?

• diyeceksinki iyi bir cinselş eğitim verilse bunlar olmaz. Cinselliğin ve cinsel eğitim en yüksek noktada olduğu batı ülkelerinde bile bu gibi olaylar yaşanıyor.Genç kızlar çocuklarını sokaklarwa atıyor.Onlarda büyüyor böyle ya katil oluyor yada sokaklarda sapık ve tecavüzcü oluyor

• Eğer bakire olup olmadığı ilişkinin gidişatını değiştirmeyecekse hiç sorma bence.

0|0
    0|0
    • ilişikinin gidişatını değiştirir tabiki

• saçmalaık sende bakirmisin peki daha önce hiç bir kadınla birlikte olmamışsan haklıısn evlenmemkle . ama değilsen düşüncen saçmalık.

• evet olmadım.evlenmeden önce yapmak çok büyük ahlaksızlıktır.Sonuçta cinsellik tüm canlılarda içgüdüsel olarak var ama bizide HAYVANLARDAN ayıran bir fark olmalı değilmi.

İnançlı bir insan; cinsiyeti ne olursa olsun bunu yapmamalı bence.Kadın erkek farketmez.sonuçta biz insanız yaa

İnsanı Allahın diğer canlılardan farklı olarak yarattığına inanıyor isen sen bir insan olarak farklı davranmalısın.

• normal değil..sorma..eğerki ciddi düşünüyorsan sorma yani..

0|0
    0|0
    • Bunu yormamı ne gbi algılar ki sence?

• herkesi bilemem dikdirende vardır..başından beri biliyorudu bakire olmadığımı..zatende evlenemedik.

• benim demek istediğim bir kızda çıksın şunu desin;

Ben bakire değilim evleneceğim erkeğe bakire olmadığımı söylemem onun yerine zarımı diktiririm ve bakireyim derim. Yok mu cesur biri bunu diyecek.

Peki şu durumda zar diktirmek isteyen bayanlar yokmu?Var tabiki bir sürü. İnternette sürekli bunu nasıl yaptırabilirim diye araştırıyorlar.

Erkekler Ne Diyor 3

• Mevzuyu sorma isteğinizden anlaşılıyorki siz bekarete önem veriyorsunuz. Bu, utanılacak veya çağdışı bir durum değil; öncelikle bunu belirtmek isterim. Bir kişi bekarete önem vermemekte özgür olduğu kadar, önem vermekte de özgürdür. Bu durum kişinin inancı, psikolojisi ve yaşam şekliyle doğrudan ilgilidir.

Siz şayet ilişkinizde bekarete önem veriyorsanız, sanırım, kendi bekaretiniz konusunda da bugüne kadar hassas davranmış ve evleneceğiniz kişiyi beklemiş durumda olmalısınız? (Gerçi genelde erkekler, evleneceği bayan için beakeret naraları atarken, kendisi için bu durumu önemsiz sayar hatta tecrübe açısından gerekli ilan eder ama neyse.. )

Böyle bir durum var orta da bence olayı akışına bırakın. Zamanla onu tanırsınız, Daha önce yaşamış olduğu ilişkilerinde ki tutumunu illaki belli edecektir size. Ama elbetteki direkt olarak, "bakiremisin?" diye sorulduğunda, karşıdaki kişi, bekarete önem veren birisi veya önem vermeyen birisi de olsa, mutlaka ters tepki alacaksınızdır. Önem veriyorsa; sen beni ne sandın? gibi bir cevap alabilirsiniz. (NOT: Bekarete önem vermeyenler, herhangi bişey olmaktadır, kötüdür, kakadır gibi bir ima da bulunmuyorum yanlış anlaşılmasın! Saygı duyarım.) Ya da önem vermiyorsa, onu sadece "sex" ögesi üzerine değerlemiş olduğunuzdan dolayı, kendisini aşağılanmış hissedecektir.

Siz her halukarda sormayın. Akışına bırakın. Rahat olun. Takılmayın. Evet, bir erkek için bekaret önemlidir. Ama adı aşksa mevzuatın, hangi dağlar durmuşki önünde? Hangi yollar eğriyken düzelmemişki? Hangi samanlıklar seyran olmamış? Ya da hangi akıllıyı deli, hangi deliyi de akıllı etmemiş?

Saygılar efendim...

0|0
    0|0
  • sormana gerek yok derim,eğer böyle bi durum varsa ayrıca ya sana en kısa zamanda açıklar bunu,yda davranışlarından hareketlerinden anlarsın,bazıları yürüyüşünden bile anlıyomuş :D ben okadar geliştiremedim kendimi

0|0
    0|0
  • arkadaşım kadınlar net sorulardan sıkılırlar

-filiz sevişelim mi dersin ?

odun olursun.

yalnız bi yemek yaparsın mum ışığı altında şarap açarsın

bu sefer kendileri verir...

yani çok enteresan değil mi :) onlar da öyle işte.

yani dolambaçları sever kadın denilen.. o yüzden sende dolambaçlı bir yol çizerek, kafandaki net sorunun cevabını elde edebilirsin...

bu sorduğun soruya istisnasız her kadın "bence sorma" der..

0|0
    1|0
    • cevap yukarıda :) demek bir erkeğin düşüncelerini kanıtlamışım

• :) :)evt tbr ederim

Yükleniyor...