Kapat

Cinsel organım normal mi? Kızlar size soruyorum.. yardımcı olur msnz?

bakireyim ama vajinamın ortasında biraz geniş bir delik var bu normal mi :( sanki cinsellik yaşamışım gibi gözüküyo ama yaşamadım.. orası tamamen kapalı mı oluyo normalde yoksa zaten delikli mi oluyo

1|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• deliği görmeden bilemeyiz :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• genellikle delik olur. çok nadir kapalı zart tipi vardır. kapalı zar tipi olanlar da mecburen doktorda bunu yırttırıyorlar. seninki de normal

0|0
    0|0
  • kızlar nekadar acaip ya haha :D

0|0
    0|0
  • çek koy resmini bakalım

0|1
    0|0
  • kişiden kişiye değişen bişey.
    Kimisinde ağzı çok açıl kimisindede kapalı olur Sen kendini biliyorsan sıkıntı yok... :)

Kızlık zarı bir kaç cm içte zaten, vajina ağzıyla alakası yok
    Boşunakafanı takma.

0|0
    0|0
  • mastürbasyon yapıyormusun

0|0
    0|0
    • yapıyorum ama parmagımı içine sokmuyorum dıştan sürtüyorum

• korkulacak bir şey değil zarın yırtılmamış sadece biraz esnemiş genelde öyle olur. haftada kaç kez mast yapıyorsun maksimum

• 3 kez falan

• bir tane tıpa sokarrsan delik kapanır canım

0|1
    0|0
  • Bakmam lazım

0|0
    0|0
  • sıvıyı salmak için doğal açılmış kanaldır :D

0|0
    0|0
  • gayet normal fazla merak edipte sokma sakın

0|0
    0|0
  • Iste bunlar hep elizabeth.

0|0
    0|0
  • delige çomak sokarım

0|0
    0|0
  • İşi gücü bırakıp eğilip deliğemi baktın helal olsun ne diyeyim :D

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Canım o kişiden kişiye değişen bişey. Kimisinde ağzı çok kapalı olur kimisinde açık olur. Sen kendini bildikten sonra :)

Kızlık zarı içte zaten, vajina ağzıyla alakası yok

0|3
    1|0
  • bence normalll ama zaten herkes kendı malını bılır zaten:)

0|2
    0|0
  • Evet tamamen kapalıysa kız 15 yaşına geldiğinde doktor müdahalesi ile açılır ve bakire olduğuna dair bir rapor veriliyor açma sebebiyse 15 yaşına kadar kız adet görmediği için artık kan toplanır o yüzden. Kızlık zarını kendin görebilirsin senin dediğin zar şeklide esnek zardır yani ilişkiye girdiğinde acı hissedersin ama kanamaz doğum yapsan bile kanamaz.

0|0
    0|0
  • bende aynadan kendime baktığımda bana da büyük geliyor o delik :/ fazla mast yapıyorum acaba ondan mı? bir de bazen klozete otururken garip bir hava çıkarma sesi gibi bir ses geliyor ordan.

0|0
    0|0
  • herkesinki farklı olur canım. yine de fikrimi almak istiyorsan yazabilirsin

0|2
    0|1
  • herkesınkı farklıdır bende bakıreyım hıc kalkıpta ıncelemedım yanı mast mı neyse onuda yapmam bana ters ama sen kendını bılıyasan sıkıntı yok

0|2
    0|0
  • Benim cizgiden baska bisey yok gorunen :) doktora gorun canim. Her organin tipi var

0|1
    0|0
  • Herkesın farklıdır

0|2
    0|0
Yükleniyor...