Hem korkuyorum hem istemiyorum...

sevgilimle birlikte olurken ilkinde prezervatif kullanıyo ama ikincisinde kulllanmıyo geçen sefer benim zorumla kullandı ama boşalamadı bende de kuruluk oluyo sonra yanma.zevk suyundan hamile kalınır diye korkuyorum sevgilim dikkat ediyorum ben diyo mümkün mü bu bazen çıkarıp bakıyo

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• spermler gözle görülmeyecek kadar küçüktür..hele bir defa boşaldıktan sonra mutlaka vajinaya birşeyler bulaşır 2. ilişkide direkten dönmüşsün...bence çok riskli...

zaten dışa boşalma yöntemini kullananların hamile kalmalarının sebebi 2. yi denerken 1.den kalma spermlerin 2.yi yaparken mikroskobik miktardada olsa vajinaya bulaşması..

prezervatif kullanmanında kuralları var onuda düzgün kullanmazsan hamile kalabilirsin...birbirinize değmeden sevişmenin en basında takacaksın..penisin tam setleşmesine gerek yok...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• cıkarıp bakıoda ne goruyor, aaaa kızlara bak kacıo ıcıne dogruu falan mı dıo?

kuruluk varsa kaydırıcı jel kullan canın yanmaz, ancak kondomla boşalamıosa demmekkı 2. sı cok gelıo sende verme 1 le yetnmeyı bılsın. ha ıllakı 2. 3. ıstıosa o zaman kornma yontemınızı degıstırın

0|0
    0|0
  • Çıkarıp bakmasının sebebi boşalıp boşalmadığını kontrol etmek değil, ufaklığıyla gurur duyduğundan çıkarıp bakıyor... Prezervatif ikiniz için de uygun değğilse hap kullanın

0|1
    0|0
  • Sansinizi cok zorlamayin derim..

1|1
    0|0
  • tedirgin olduğun için vajinanda kuruluk olur. korunsun iyice konuş sende cinselliği rahat doya doya yaşa

0|1
    1|0
  • mümkün. boşaldıktan sonra penis üzerinde illa ki bişeyler kalıyo ikinci sefer dikkat de etse kondom kullanmalı bence. az da olsa riski var,riske girmeye gerek yok bence...

0|0
    0|0
  • sevgilin korunmuyorsa sen korun hap kullan mesela.

0|1
    0|0
  • pişman olacagın şeyler yapma ne olur ne olmaz korun farkına varamazsınız bi ömür kahrını çekersin sonra buraya yazarsın böle böle oldu ne yapmam lazım bence korun keşke dememek için

0|0
    0|0
  • Korkacağına önlemini al...

1|0
    0|0
  • Bazen çıkarıp bakıyorsa emin olmadığı dolayısıyla dikkat etmediği anlamına gelir.Onu her defasında kondom kullanmaya ikna etsen ikiniz açısından da iyi olur bence.

0|0
    0|0
  • et ete deyecek onu bunu bilmem

1|0
    0|0
  • yanma oluyorsa ilişkiden zevk almıyorsun doğum kontrol hapı yoksa prezervatif yoksa hamile kalınır

0|0
    0|0
  • burdan ne desek boş.soruları soruyosunuz ama sonra yine bildiğinizi yapıyosunuz.muhtemelen yine ilk fırsatta sevişeceksiniz korunmadan.

0|0
    0|0
  • 5dklık zevk icin can almaya gerek yok oyüzden korunmalısınız.

0|0
    0|0
  • mumkun . bu kadar korkuyorsan sen de korun.

1|0
    0|0
  • atesle oynuyorsunuz haberınız yokkkk...sevgılıne soyle dısarı bosalsın

0|0
    0|0
  • zevk suyundan olmazda kenarlara boşalır yada kendini tutamazsa haliniz harap :D

0|0
    0|0
  • kondom şart

0|0
    0|0
  • erkek dikkat ediyorum dese de aldanma. bu şekilde 2. çocuğumuz oldu bizzat şahidim.

0|0
    0|0
  • zevk suyundan kalmazsn zaten ama dıkkatılı olun yani kurtaj da yasakalnıyo felan:D

0|0
    0|0
  • ihtimali yok rahatça yaşayın

0|0
    0|1
  • prezervatif rahatsız ediyorsa, doktora git doğum kontrol hapı yazsın sana.. sonra içine bile boşalsa hamile kalmazsın.. ama doğru duzgun ve disiplinli kullanman gerekiyor dogum kontrol hapını... doktora gitmedende kendi başına araştırıp kullanma..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Mümkündür

0|0
    0|0
  • esas ikincisinde kullanmalı prezarvatif çnk ilk boşalmadan sonra zevk suyunda sperm olabilir

0|0
    0|0
  • Mümkün risk var

0|0
    0|0
  • riske atmayın.Ben attım korkusu yetti.Dikkat edin

0|0
    0|0
Yükleniyor...