Kızlık zarım esnek, bu hamile kalmama engelmi?

arkadaslar merhaba size sormam gereken bir konu var ilk size danışmak istedim.
ben 3 yıllık evliyim, ama benim kızlık zarım bozulmadı, baska biriyle daha önce ilişkiyede girmedim, araştırmalarıma göre esnekmiş kızlık zarım.
sormak isdediğimde şu 3 yıldır ilişkiye giriyoruz ve her defasındada eşim içime boşalıyor ama hamile kalamadım, bu kızlık zarından ola bilirmi bozulmadı çünkü.
doktora gidin demeyin ilk sizin yorumlarınızı almak istedim eşim şu an seyahatte gelince gitmeyi planlıyoruz

0|1
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bir çok neden olabilir, eşinle Dr a gittiğinde bu esnek zar hamileliği engellemesede zorlaştırabilir, lokal anestezi ile zarı alıyorlar gerekli görürlerse, sperm sayımı, senin yumurtalıkların ve tüplerinin yapışık olup olmadığı gibi bir sürü neden olabilir. Ayrıca arkadaşın birinin dediği gibi 2 haftada bir ilişkiye girin sperm sayısı düşer lafına itibar etmeyiniz, zira çocuk isteyen çiftler baya çalışmalı, erkek 6 gün boşalmazsa o biriken sperm ölür, ayrıca Dr sizin yumurtlama günümüze göre ilişki takvimi verecektir, zira o günlerde hamilelik olasılığı daha yüksektir, en kısa zamanda müjdeli haberi almanız dileğiyle.

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler, en kısa sürede bir doktora danışıcaz :)

• EİC için teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 14

• Zardan önce bence eşinin spermiogram yaptırması daha önemli.

0|0
    0|0
  • Ne kadar esnek olsada 3 yıldır ilişkiye giriyorsanız yani bozulurdu ama tabii doktora gitmekte fayda var..
    eşinizin penis boyu normalin altında olabilirmi diyeceğim ama ne kadar olsada zaten vajina esnek yani 8-9 cm uzunluğu var... doktora gittiğinizde eşinizin sperm testinede bakılmalı aama doktor zaten yönlendirir...

0|0
    0|0
    • penis boyu normal, teşekkür ederim

• Kizli zari denilen sey ortasi delik birseydik vagina kanalini orten ortasi delik polo naneli seker gbi dusun ve ordan hala sivi akisi olur ornegn aylik regl nasl oluyosaniz esinizde bosaldgmda spermler ayni sekil gececektir

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı geçirgen bir zardır deliklidir. her ay regl oluyorsun kızlık zarı gecirgen olmasa nasıl olurdu...
    bence eşinizle birlikte bir uzmana gidip testler yaptırın sorun sadece sizde olmayan bilir eşinizin spermleri zayıf kalmış olabilir

0|0
    0|0
    • teşekkürler:)

• birde çok abest olmazsa bir sey söyleyim... ilişki takvimi denen bir olay var. hamile kalma riskinizin en yüksek olduğu gunler o gunlerde 2 gunde bir mutlaka birlikte olurn. her gun olmanızı tavsiye etmiyorlar sperm kalitesi için 2gunde bir olması iyidir.

• evet onun için doktordan bir takvim alıcam:)

• hamile kalabilirsin zaten bakire olsan bile spermin ulaşacağı kadar açıklık var ulaşır ama diğer ihtimale göre oranı düşük sadecek

0|0
    0|0
    • esneklik nedeniylemi olma ihtimali küçük?

• doğum kontrol hapı hiç kullanmadım ama süre doğru ola bilir çünkü çok sık ilişkiye giriyoruz bu dediklerini deniyicem teşekkürler:)

• rica ederim bende sürekli yaptığım zaman koyuluk ve miktar değişebiliyor

• Alakası yok
    Kalorsın hamile tabiiki

0|0
    0|0
  • Kocanin malzeme ufak kalmis :)

0|0
    0|0
  • kızlık zarıyla direk bağlantılı olmayabilir. en sağlıklısı dr. da öğrenirsiniz.

0|0
    0|0
  • Doktora bir görün derim bacım.

0|0
    0|0
  • cocuk olur olmasına engel degıl kı

0|0
    0|0
  • hayır etkilemez

0|0
    0|0
  • zar tam kapalı ise olur. sen doktora görünbir

0|0
    0|0
  • Esnek kızlık zarı hiç bir şeye engel değil isterim rahat rahat sevişmeyi bile sağlıyor bekaret saçmalığına takılmadan :)

0|0
    0|0
    • :))

• Tüh o zaman keşke daha önce öğrenseymişsin di mi? :)

• hayır

• hee canım bozulmadı hee :D

0|0
    0|0
    • esnek diyorum iyi oku

• kes sesini bu doktorun dediği birşey, sana inandırmak zorunda değilim

• haydar dümen amcan mı dedi :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Esnek kızlık zarı gebeliğe engel değildir fakat penisin önünde bir perde olarak durduğu için spermlerin gerekli süratle rahime ulaşmasına engel oluyor olabilir. Bahsettiğiniz süre uzun bir süre. Bu kadar sürede gebe kalmamış olmanız farklı bazı problemlerden kaynaklanıyor da olabilir. Ben doğum uzmanıyım. Bir doktora görünseniz iyi olur. O zarı ufak bir operasyon ile alıyorlar. Bir süre öyle denersiniz. Yine olmazsa sperm sayısı yumurtalık dernek tüm testler yapılır yavaş yavaş.

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim en kısa zamanda bir doktora görünücem:)

• problem başka gibi kızlık zarı ile alakası yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...