Bir erkek kendi performansı hakkında bilgi sahibi değil midir?

Bazı erkekler tam ereksiyon olamadığı halde ya da penisi bir kadını mutlu etmeye yetmeyeceğini bildiği halde, ya da erken boşalma sorunu olduğu halde neden kendine boş güvenir ve kadını seks için sürekli rahatsız eder?..Bir erkek kendi performansı hakkında bilgi sahibi değil midir?...Niye sekse çok ilgisi varmış ya da mükemmelmiş gibi ısrarla kadını arar?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• aslında bu sabah gelirken aklıma bir şey geldi ; çok yorgundum yani kılımı kıpırtdatmaya mecalim yoktu sabah otobüs durağına geldim ama uyukluyorum, durakta çok hoş hatunları görünce dedimki kendime bir erkek ne kadar yorgun bitkin olsda bu bayanlar gel biraz eğlenelim dese yorgunluktan eser kalmaz galiba diye düşündüm, bu konuyla eş değer bir şey ama senin bahsettiğin olayda ise bir erkek cinsel yönden eksikliği var ciddi anlamda buna rağmen neden kadınların vaktini alıyor diyorsun boş yere neden heveslendiriyor diyorsun o konuya psikiyatri bakıyor :)

1|0
    0|0
    • evet..işde ne diye peşimde koşuyorki..tık yok işde hayret bişey...bencede bi dokdora ihtiyacı var..

• adam kendini ağırdan satmaya çalışıyordur belki. kaçıp kovalanmaya niyetlidir. kimbilir. neden adamın şevkini kırıyorsunuz :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Çok ilginç hem alet çalışmıyor tam olarak hem çalıştığını idda ediyor :P yani ben olsam ( tabii allah korusun ) bu durumu bilen kadının karşısına bi daha çıkmazdım :) düşünsene hadi diyelim çok ısrar ettin kabul etti, kadın bu konuda en ufak bi alay edici konuşsa sonra hiçbir kadının karşısında ereksiyon, konsantrasyon falan kalmaz :P, hem sorunlu hemde ısrarcı demekki ona göre düzgün çalışıyormuş :P ozaman bizimkiler füze...Israr etsin bırakın sonra kabul edin ama yeterli olmadığını anlasın yada anlatın yada çok ağır olmamak üzere hafif alay edin ama saldırgan bi tipse artık bilemiyorum :) allah sizi korusun...İyisimi hiç bulaşmayın, sağlıklı erkekmi yok ortalıkta...

0|0
    0|0
    • sağlıklı erkek çokda..kendini sağlıklı zannedenler daha çok..

• haklısınız, kimse yoğurdum ekşi demiyor :) ama işte yani demekki yetersiz olduğunu kimse söylememiş...Seks gücü her erkeğe göre değişir ama herkes ben ne iyisiyim der ;) kimse sorsanız, buda tecrübe ve yaşananlarla ilgili tabiki...

• Siz kadınlar neden sürekli birbirinize ya da sevgilinize yeni bir kıyafet aldığınızda ya da saçınızı yaptırdığınızda güzel miyim diye soruyorsanız erkekler de bu yüzden öyle davranıyor. Yani beğenilme ve kabul edilme isteği. Çünkü bir erkeğin hemcinsleri arasındaki popülaritesi cinsel gücüne göre artabiliyor ya da kaybolabiliyor.

0|0
    0|0
  • Şimdi burda tecrübeleri konuşturmayalım :)

0|0
    0|0
  • Reklam yapıyor :) Ama bir kez o kadınla beraber olup ereksiyon olamamışsa peşinden koşmaması daha iyi bence. Zaman kaybı.

0|0
    0|0
  • erkekler kendi performansları bilirler tabiki ama neden bu söylediğiniz erkeklerde vardır. gerçeğini yapamayınca ağzıyla konuşarak tatmin ediyor kendini ne yapsın. erkek egosu bu

0|0
    0|0
  • bence psikolojik tatmin için diye düşünüyorum.valla ben performans olarak saatte 2-3 defa orgazmı yaşabilen,penis boyutları olarak da tatmin edici ölçülere sahip biri olarak,yeterince bilgi sahibiyim ve karşı tarafta yeterince hoşnut kalıyor bu durumdan.

0|0
    0|1
    • :)) olmasaydın böyle bi kadınla beraber olmaya cesaretin olmazdı ama değilmi

• tabiki de bu durumda olmasam bir kadına niye hava atayım ben 1 saate 2-3 defa geliyorum vs.diye.sanki kadınla beraber olduğunda ortaya çıkmayacakmı?sen bir saatte bırak 2-3 ü bir kere anca boşalırsan ve daha sonrasında bişey olmasza o kadın demezmi hani nerde diye?*

• Tam da sorudaki adamcıklara uygun bir cevap vermişsin kurtçuk :)

• zaten hepimiz, bir p*rno yıldızı kadar tecrübeye sahibiz...değil miyiz? :)

1|0
    0|1
  • Böyle türlerdemi var :)))

Demekki piyasa ondan durgun :)))

Hem iş bilmezler hem işe çıkarlar...

Vay çakallar :)

0|0
    0|0
  • ya adam erken boşalıyorsa penisinin boyu küçükse sex yapmayacak mı ?

0|1
    0|0
  • Burcu siteyi soru manyağı yaptın :DD

0|0
    0|0
    • napıyım aklımda daha çok soru var..sorucam birazdan..:))

• bir erkegin performansini baska kadinlardan ogrenirsin asil :) yoksa kendisini ya abartir ya da yok bir sey ya siradan der...

0|0
    0|0
  • başına vurmuştur belki

0|0
    0|0
  • abaza olduğu için olabilir mi burcu :)))

0|0
    0|0
    • olabilir..:))

• bir erkek sekse düşkün değil ise ve aşırı istek arzulamıyorsa bilki performans ı yuksektır ileri derecede ve nebılıyım bence ıste ben soyleyım ben boyleyım soyle boyle yaparım dıyenler yalan soyluyordur her konuda neden dersen bir insan yalan soyledıgınde o ısı basaramıyordurkı yalan soyluyordur :)

• evet bazı erkeklerde bu tarz düşüncesizlikler oluyor

0|0
    0|0
  • Ezilmekten ve kontrolu kaybetmekten korktuğu için.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• o anda kadın belkı ıstemez Onu :D

0|1
    0|0
  • genelde değildır ,çoğu kendını bu konuda süper sanar ama bunuda bızım kadınların hatasına baglıyorum, egoları sarsılmasın dıye cok ıyıdın deme hatamıza ,sonrada kendılerını harıka zannederk gezıyorlar :)

0|1
    0|0
    • harikasın demeyip ciddi ciddi eleştirince erkekliğime laf etti deyip öldürenler oluyor yahu. kadınlar ne yapsın

• İyi kaynatıyorsunuz valla :)

• evet az sonrada konken oynuyacagız :))

Yükleniyor...